ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر در صورت عدم وجود ماده آزمايشگاهي مورد نظر خود بين محصولات با پشتيباني شيمي کهن تماس بگيريد .
tel

مواد شیمیایی صنعتی پارافین مایع

دسته بندی
تماس / Contact
  • تلفن : 66985887-021
  • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
  • ایمیل : meshkanim1984@gmail.com

مواد شیمیایی صنعتی پارافین مایع

شرکت شیمی کهن در این مقاله شما را آشنا میکند با مواد شیمیایی صنعتی پارافین مایع  که یک ترکیب هیدروکربنی سیرشده می باشد.درآن تمامی اتمهای کربن موجوددرمولکول با پیوندهایی بسیار ساده بهم متصلند.پارافین یا هیدروکربنهای پارافینی را آلکان هم می گویند.به عبارت دیگرمشخصه های هیدرو کربنهای پارافینی ، اتصال اتمهای کربن با پیوندهای ساده انجام می شود .ساده ترین نوع پارافین متان و مابقی آلکان ها در دمای بالا بصورت مایع و در دمای پایین جامد می باشند .پارافینی که در صنایع پتروشیمی مورد استفاده قرار می گیرد در دو نوع پارافین مایع و پارافین جامد می باشد .

 تقسیم بندی پارافین بر اساس نوع مصرف و شکل آن انجام می پذیرد .معمولا پارافین مایع مورد استفاده در بازار ایران تولید داخلی است که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است .این محصول در انواع مایع و جامد به رنگ سفید ، بی بو و با شفافیت بالا به بازار ارائه می گردد .پارافین نامیست برای انواع آلکانها بافرمول شیمیایی که درسه فازجامد، مایع، وگاز براساس تعدادکربنهای خودوساختار زنجیره ای.

1 4

کاربردمواد شیمیایی صنعتی پارافین مایع

 موادشیمیایی صنعتی پارافین مایع در بخش های مختلف از جمله:لاستیک سازی ، نساجی،سموم دفع آفات نباتی، باطری سازی ،رنگ ورزین، چسب،واکس وپولیشبسته بندی چوب و کاغذ ، آرایشی و بهداشتی، شمع سازی ، کبریت سازی و روان کنندهامقدارخلوص پارافینها از عمده ترین مشخصه های آنها می باشد که در صنایع مختلف مورد توجه است .مثلا پارافینهایی که در ساخت شمع کاربرد دارند باید سفید و در برابرتغییر رنگ بسیار پایدار باشند.  پارافینهایی که درحفاظت و بسته بندی مواد غذایی به کار می رود بایدبی بو وعاری ازترکیبات مضربرای بدن انسان باشد.

یکی از انواع این ترکیبات مضر مواد آروماتیک پلی سیلیک می باشد.پارافین مایع که برای مقاصد دارویی بکارمی رود باید ویژگیهای خاصی داشته باشد.پارافین حتی می تواند جای نفت را هم بگیرد .

 بیشتر بخوانید:مواد شیمیایی مرک در تولید چسب

قیمت – فروش

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (مرک آلمان)  می باشد.که در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت