ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر در صورت عدم وجود ماده آزمايشگاهي مورد نظر خود بين محصولات با پشتيباني شيمي کهن تماس بگيريد .
tel

مواد شیمیایی صنعتی در چاپ

دسته بندی
تماس / Contact
  • تلفن : 66985887-021
  • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
  • ایمیل : meshkanim1984@gmail.com

مواد شیمیایی صنعتی در چاپ

شرکت شیمی کهن در این مقاله شما را با  مواد شیمیایی صنعتی در چاپ که بسیار گسترده و گوناگون است آشنا میکند.این مواد هم به صورت ترکیبی و هم به صورت تکی مورد استفاده هستند. مواد شیمیایی صنعت چاپ باید با محیط زیست همگام باشد.با پیشرفت علم وتکنولوژی مواد مختلفی هم ساخته شدند و برخی از آنها جایگزین مواد قبلی شدند.همچنان هم کشف مواد بهتر برای تطابق بیشتر با محیط زیست ادامه دارد.

علاوه بر این ها از نظر اقتصادی و افزایش سرعت چاپ مواد مورد استفاده بسیار مهم هستند.جوهر یا مرکب ها به دو گروه مرکب چاپی و غیر چاپی تقسیم می شود.از مرب های غیر چاپی بیشتر برای نوشتن به صورت دستی و نقاشی استفاده می شود.اما مرکب هایی که برای چاپ استفاده می شوند ساختار کاملا متفاوتی دارند.این مرکب ها به مرور زمان از ترکیب مواد شیمیایی مختلفی به دست آمدند.

IMG 2329 1030x773

ساختار مواد شیمیایی صنعت چاپ

همانطور که گفتیم مرکبات و مواد شیمیایی صنعتی در چاپ به مرور زمان تغییر و توسعه یافتند.اولین دسته مرکبات چاپی در قرن پانزدهم اختراع شد.این دسته از مواد از ترکیب دوده و روغن گیاهی به دست آمدند.در همین قرن از مرکب مخصوصی برای نقاشی استفاده می شد.ترکیب این ماده از زرده تخم مرغ و رنگدانه های طبیعی به دست می آمد.چند قرن بعد از مرکب هایی با پایه روغن استفاده شد.

در عناصر سازنده این مرکبات مواد معدنی نقش بسزایی داشتند.در قرن بیست و با اختراع رنگدانه های مصنوعی روش های چاپ جدیدی هم به وجود آمد.مرکبات مورد استفاده در این روش ها از ترکیب چندین ماده شیمیایی به دست می آمد.مرکب های امروزی امکانات بسیار وسیعی را در خود دارد.از جمله امکان چاپ بر روی هر نوع سطحی، سرعت بالا، دوست کامل محیط زیست و …

بیشتر بخوانید:مواد شیمیایی صنعتی وارداتی

این مرکب ها از ترکیب مواد شیمیایی مانند:

  • رزین
  • لیتوپون
  • اکسید تیتانیوم و مواد مختلف دیگری به دست می آیند.  
قیمت – فروش

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (مرک آلمان) می باشد.که در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه  محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت