توجه : با توجه به متغیر بودن قیمت ها تماس بگیرید
09122885447 09122885447
مواد شیمیایی صنعتی در چاپ

مواد شیمیایی صنعتی در چاپ

 • شرکت شیمی کهن در این مقاله شما را با  مواد شیمیایی صنعتی در چاپ که بسیار گسترده و گوناگون است آشنا میکند.این مواد هم به صورت ترکیبی و هم به صورت تکی مورد استفاده هستند. مواد شیمیایی صنعت چاپ باید با محیط زیست همگام باشد.با پیشرفت علم وتکنولوژی مواد مختلفی هم ساخته شدند و برخی از آنها جایگزین مواد قبلی شدند.همچنان هم کشف مواد بهتر برای تطابق بیشتر با محیط زیست ادامه دارد.

  علاوه بر این ها از نظر اقتصادی و افزایش سرعت چاپ مواد مورد استفاده بسیار مهم هستند.جوهر یا مرکب ها به دو گروه مرکب چاپی و غیر چاپی تقسیم می شود.از مرب های غیر چاپی بیشتر برای نوشتن به صورت دستی و نقاشی استفاده می شود.اما مرکب هایی که برای چاپ استفاده می شوند ساختار کاملا متفاوتی دارند.این مرکب ها به مرور زمان از ترکیب مواد شیمیایی مختلفی به دست آمدند.

  ساختار مواد شیمیایی صنعت چاپ

  همانطور که گفتیم مرکبات و مواد شیمیایی صنعتی در چاپ به مرور زمان تغییر و توسعه یافتند.اولین دسته مرکبات چاپی در قرن پانزدهم اختراع شد.این دسته از مواد از ترکیب دوده و روغن گیاهی به دست آمدند.در همین قرن از مرکب مخصوصی برای نقاشی استفاده می شد.ترکیب این ماده از زرده تخم مرغ و رنگدانه های طبیعی به دست می آمد.چند قرن بعد از مرکب هایی با پایه روغن استفاده شد.

  در عناصر سازنده این مرکبات مواد معدنی نقش بسزایی داشتند.در قرن بیست و با اختراع رنگدانه های مصنوعی روش های چاپ جدیدی هم به وجود آمد.مرکبات مورد استفاده در این روش ها از ترکیب چندین ماده شیمیایی به دست می آمد.مرکب های امروزی امکانات بسیار وسیعی را در خود دارد.از جمله امکان چاپ بر روی هر نوع سطحی، سرعت بالا، دوست کامل محیط زیست و …

  بیشتر بخوانید:مواد شیمیایی صنعتی وارداتی

  این مرکب ها از ترکیب مواد شیمیایی مانند:

  • رزین
  • لیتوپون
  • اکسید تیتانیوم و مواد مختلف دیگری به دست می آیند.  
  قیمت – فروش

  شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (مرک آلمان) می باشد.که در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه  محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  دیدگاهتان را بنویسید

  ایمیل شما منتشر نخواهد شد

  آدرس:

  آدرس:

  تهران -میدان جمهوری -بزرگراه نواب نبش مترو نواب -برج گردون
  ساعات کار

  ساعات کار

  شنبه تا چهارشنبه از 8.30 تا 18 عصر
  پشتیبانی

  پشتیبانی

  شما می توانید با اسفاده تماس با ما یا ارسال ایمیل با ما در ارتباط باشید
  X