ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

محیط کشت (Oxidative Fermentative (OF کد 103865

دسته بندی
تماس / Contact
  • تلفن : 66985887-021
  • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
  • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

محیط کشت (Oxidative Fermentative (OF کد 103865

86 / 100

محیط کشت (Oxidative Fermentative (OF کد 103865 یک روش مورد استفاده در آزمایشات میکروبی و بیولوژی مولکولی است که برای تعیین نوع متابولیسم میکروارگانیسم‌ها استفاده می‌شود. این محیط کشت به منظور تشخیص توانایی یک میکروب در انجام فرآیند اکسیداتیو یا فرمنتاتیو در حضور یا عدم حضور اکسیژن به کار می‌رود.

شرکت شیمی کهن، نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران  می باشد. این مجموعه کلیه محصولات و مواد شیمیایی آزمایشگاهی را از جمله محصولات  مرک merck ،  و سیگماآلدریچ ، و کلیه محصولات آزمایشگاهی و صنعتی  را به مشتریان  ارائه می دهد.

محیط کشت (Oxidative Fermentative (OF کد 103865

با کشت باکتری در محیط کشت (Oxidative Fermentative (OF کد 103865 می توان مشخص نمود که استفاده باکتری از کربوهیدرات از طریق اکسیداسیون یا از طریق تخمیر صورت گرفته است. این محیط را در دو قسمت ،یکی حاوی پارافین و دیگری فاقد پارافین تهیه نموده و ازنمونه در هر دو محیط کشت می دهیم.در صورتی که باکتری تنها از طریق اکسیداسیون قند را مورد استفاده قرار دهد،تنها در لوله فاقد پارافین،قند را مصرف کرده و محیط را اسیدی نموده.که در مجاورت معرف برموتیمول بلو به رنگ زرد در می آید .

رنگ زرد از بالای لوله شروع می شود.که باکتری از طریق فرمنتاتیو قندها را تخمیر نماید.هر دو لوله کشت (حاوی پارافین و فاقد پارافین) بر اثر تولید اسید شاهد ظهور رنگ زردخواهیم بود.از محیط OF می توان در تمایز کوکسی های گرم مثبت بخصوص استافیلوکوک اورئوس استفاده نمود.

محیط کشت (Oxidative Fermentative (OF کد 103865 توانایی باکتری ها در اکسیداسیون یا تخمیر کربوهیدرات را بررسی می کند. محیط کشت OF برای تشخیص آن دسته از باکتری های گرم منفی که می توانند. کربوهیدرات را تخمیر کنند بسیار مناسب است. در این محیط کشت مقدار کمتری آگار و همچنین پپتون نسبت به سایر محیط های کشت جامد به کار رفته است. باکتری های تخمیر کننده در محیط، اسید تولید می کنند و باعث زرد شدن شناساگر بروموتیمول آبی رنگ می شود.

محیط کشت (Oxidative Fermentative (OF کد 103865

ویژگی های محیط کشت (Oxidative Fermentative (OF کد 103865

  • حساس به تابش نور شدید خورشید.
  • نگهداری در محیطی خشک و خنک.
  • تشخیص باکتری های گرم منفی در سه دسته تخمیری ، اکسیداسیونی و غیرفعال

مشخصات محیط کشت (Oxidative Fermentative (OF

شرکت مرک آلمان (Merck) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات مرک می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.merckmillipore.com/FR/fr مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات مرک دسترسی پیدا کنید.

Millipore1.03865

GranuCult® prime OF (Oxidative/Fermentative) Base

according to ISO (21528)

مشخصات محیط کشت (Oxidative Fermentative (OF-min

اصول اکسیداتیو فرمنتاتیو (OF)

در این روش، میکروب‌ها از نظر توانایی بهره‌برداری از گلوکز یا دیگر قندها برای تولید انرژی با اکسیداسیون یا فرمنتاسیون جدا می‌شوند. بر اساس نتایج به دست آمده، می‌توان تشخیص داد که آیا یک ارگانیسم توانایی استفاده از اکسیژن (اکسیداتیو) دارد یا اینکه در عدم حضور اکسیژن به روش فرمنتاتیو فعالیت می‌کند.

ترکیب محیط کشت OF

محیط کشت OF شامل موادی مانند گلوکز، نمک‌ها، نمک آگار، نمک مونوهیدرات، نمک تری‌هیدرات و نشاسته است. این ترکیب با دقت تعیین شده تا شرایط بهینه برای تشخیص نوع متابولیسم باشد.

روش اجرا

برای اجرای این آزمایش، محیط کشت OF در لوله‌هایی تزریق می‌شود و سپس با استفاده از روش‌های مختلف، میکروارگانیسم‌ها به محیط کشت افزوده می‌شوند. سپس لوله‌ها در شرایط مختلف نظیر حضور یا عدم حضور اکسیژن قرار می‌گیرند و نتایج بر اساس تغییرات pH، تولید اسید یا گازهای خاص، تعیین می‌شود.

کاربردها محیط کشت (Oxidative Fermentative (OF

محیط کشت OF به عنوان یک ابزار تشخیصی در زمینه‌های میکروبیولوژی، بیوشیمی، و بیولوژی مولکولی به کار می‌رود. این روش اطلاعات مهمی ارائه می‌دهد در خصوص نوع متابولیسم میکروارگانیسم‌ها که برای تحقیقات و کاربردهای مختلف در علوم زیستی اساسی استفاده می‌شود.

با استفاده از محیط کشت اکسیداتیو فرمنتاتیو (OF)، می‌توان به دقت نوع متابولیسم میکروب‌ها را تعیین کرد و درک عمیقی از فعالیت‌های زیستی این ارگانیسم‌ها به دست آورد.

خرید محیط کشت (Oxidative Fermentative (OF کد 103865

خرید محیط کشت (Oxidative Fermentative (OF کد 103865

شرکت شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید محیط کشت (Oxidative Fermentative (OF کد 103865 با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.نیکوتین جویس 

ارسال کالاهای موجود در انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان تهران: ارسال توسط پیک

 ارسال مشتریان سایر شهرها

توسط شرکت های حمل و نقل ( تیپاکسپستترمینال )

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت محیط کشت (Oxidative Fermentative (OF کد 103865، میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

قیمت – فروش محیط کشت (Oxidative Fermentative (OF کد 103865

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش محیط کشت (Oxidative Fermentative (OF کد 103865 می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.خرید نیکوتین مایع

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت