ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

محیط کشت MRS آگار کد مرک 110660

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

محیط کشت MRS آگار کد مرک 110660

90 / 100

شرکت شیمی کهن جامع ترین و بزرگترین  کمپانی فروش مواد شیمیایی در این مقاله شما را با یکی از محصولات محیط کشت به نام محیط کشت MRS آگار کد مرک 110660 آشنا می کند.محیط کشت (Growth medium) یا محیط رشد یک محیط جامد، مایع یا نیمه جامد است که برای حمایت از رشد جمعیت میکروارگانیسم ها یا سلول ها تهیه شده است. محیط کشت براساس نیاز میکروارگانیسم ها حاوی مواد مغذی مختلفی است تا رشد آنها را تسهیل کند.

شرکت شیمی کهن، نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران  می باشد. این مجموعه کلیه محصولات و مواد شیمیایی آزمایشگاهی را از جمله محصولات  مرک merck ،  و سیگماآلدریچ ، و کلیه محصولات آزمایشگاهی و صنعتی  را به مشتریان  ارائه می دهد.

محیط کشت MRS آگار کد مرک 110660

محیط کشت MRS آگار کد مرک 110660: MRS به معنای De Man, Rogosa, Sharpe است و یک محیط کشت مخصوص برای باکتری‌های لاکتیک اسید ترشح کننده مانند لاکتوباسیل و استرپتوکوک می‌باشد. آگار نیز به عنوان یک افزودنی مخصوص این محیط کشت برای جلوگیری از رشد باکتری‌های غیرمناسب به کار می‌رود.

محیط کشت MRS آگار کد مرک 110660

مشخصات محیط کشت MRS آگار کد مرک 110660

شرکت مرک آلمان (Merck) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات مرک می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.merckmillipore.com/FR/fr مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات مرک دسترسی پیدا کنید.

1.10660

Millipore

GranuCult® prime MRS agar (de MAN, ROGOSA and SHARPE)

according to ISO 15214, for Lactobacillus spp., suitable for microbiology

Synonym(s): Lactobacillus Agar, Lactobacillus Agar according to DeMan, Rogosa and Sharpe, Lactobacillus selective medium, DeMan, Rogosa, Sharpe agar

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت قیمت محیط کشت MRS آگار کد مرک 110660،میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

دو نوع محیط کشت اصلی وجود دارد:

 • یکی از آنها برای کشت سلولی مورد استفاده قرار می گیرد.
 • دیگری برای کشت میکروبیولوژیکی

برای رشد میکروارگانیسم هایی مانند باکتری یا قارچ استفاده می شود.متداول ترین محیط های رشد برای میکروارگانیسم ها نوترینت براث و پلیت های جامد آگار هستند.محیط های کشت تخصصی گاهی اوقات برای میکروارگانیسم ها یا سلول های خاص مورد نیاز هستند.بعضی از ارگانیسم ها که به عنوان ارگانیسم های مشکل پسند شناخته می شوند.به دلیل نیازهای غذایی پیچیده به محیط های تخصصی احتیاج دارند.

به عنوان مثال ویروس ها که انگل های اجباری داخل سلولی هستند و به ترکیباتی برای رشد احتیاج دارند که در سلول های زنده موجود است.

کاربرد محیط کشت

محیط کشت، میکروبی، یا محیط کشت، باکتری که عموما به صورت طبیعی یا مصنوعی (دست ساز) تولید می شود، قادر است تا با فراهم کردن محیطی مغذی، تمام مواد مورد نیاز باکتری را همچون آب، اکسیژن و مواد غذایی را تامین نماید. به همین جهت خون می تواند یکی از مناسب ترین محیط های کشت، برای میکروبها باشد، چرا که علاوه برداشتن شرایط مناسب برای رشد باکتری (همچون اکسیژن وآب) از درجه حرارت وPH مناسب نیز برخوردار است.

 • شرایط لازم جهت رشد و تکثیر باکتری هادر محصولات نمایندگی محیط کشت
 • داشتن تمام مواد مغذی لازم برای رشدو تکثیر باکتری ها.
 • برخورداری ازدمای مناسب (چراکه در صورت بالا بودن درجه حرارت،ممکن است موادشیمیایی ازبین برود).
 • اندازه گیری PH محیط قبل از قرارگیری میکروب درون آن.
 • استفاده و بکار بردن آب مقطر درمحیط کشت.
 • استفاده از ظروف مناسب وتمیز.

خواص و مزایا محیط کشت MRS آگار کد مرک 110660

انتخابی برای باکتری‌های لاکتیک اسید ترشح کننده: MRS به خاطر ترکیب خاص خود، محیط مناسبی برای رشد و تکثیر باکتری‌های لاکتیک اسید ترشح کننده فراهم می‌کند.

استفاده از آگار جهت جلوگیری از رشد باکتری‌های غیرمناسب: افزودنی آگار به محیط کشت، جلوگیری از رشد باکتری‌های غیرمناسب و کمک به انتخاب اختصاصی باکتری‌های هدف می‌کند.

کاربردها محیط کشت MRS آگار کد مرک 110660

 • پژوهش علمی: محیط کشت MRS آگار در آزمایشگاه‌ها و محیط‌های پژوهشی برای کشت و مطالعه باکتری‌های لاکتیک اسید ترشح کننده مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • صنایع غذایی: برای بررسی و تولید محصولات غذایی مبتنی بر فرمانده‌های لاکتیک اسید ترشح کننده، از این محیط کشت استفاده می‌شود.

مشخصات فیزیکوشیمیایی محیط کشت MRS آگار کد مرک 110660

رنگ: زرد به زرد-سبز.
ترکیبات اصلی: پپتون، گلوکز، آگار (Agar).
pH: حدود 6.5 تا 7.0.
دما: مناسب برای کشت معمولاً در دمای 30-37 درجه سانتی‌گراد.
توصیه می‌شود که برای اطلاعات دقیقتر و جزئی‌تر، به منابع تجاری یا علمی مراجعه کرده و یا با تخصصی‌ترین متخصصان در این زمینه تماس بگیرید.

برای مشاهده محصول و آنالیز کلیک کنید.

مشخصات فیزیکوشیمیایی محیط کشت MRS آگار کد مرک 110660

خرید محیط کشت MRS آگار کد مرک 110660

شرکت شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید محیط کشت MRS آگار کد مرک 110660   با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.نیکوتین جویس 

ارسال کالاهای موجود در انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان تهران: ارسال توسط پیک

 ارسال مشتریان سایر شهرها

توسط شرکت های حمل و نقل ( تیپاکسپستترمینال )

خرید محیط کشت MRS آگار کد مرک 110660

قیمت – فروش محیط کشت MRS آگار کد مرک 110660

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش محیط کشت MRS آگار کد مرک 110660 می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.خرید نیکوتین مایع

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت