ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

محیط کشت پالکام لیستریا سلکتیو آگار کد مرک 111755

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

محیط کشت پالکام لیستریا سلکتیو آگار کد مرک 111755

85 / 100

محیط کشت پالکام لیستریا سلکتیو آگار کد مرک 111755 یک محیط کشت بیولوژیک پیشرفته است که به طور خاص برای رشد و تکثیر باکتری Listeria monocytogenes طراحی شده است. این محیط کشت با توجه به اجزای خاص و اختصاصی که دارد، به عنوان یک ابزار قدرتمند در کنترل و شناسایی باکتری‌های لیستریا عمل می‌کند. در این مقاله، به بررسی ویژگی‌ها و مزایای پالکام لیستریا سلکتیو آگار پرداخته و چرا این محیط کشت برتری دارد را توضیح می‌دهیم.

شرکت شیمی کهن، نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران  می باشد. این مجموعه کلیه محصولات و مواد شیمیایی آزمایشگاهی را از جمله محصولات  مرک merck ،  و سیگماآلدریچ ، و کلیه محصولات آزمایشگاهی و صنعتی  را به مشتریان  ارائه می دهد.

محیط کشت پالکام لیستریا سلکتیو آگار کد مرک 111755

دو نوع محیط کشت اصلی وجود دارد:

 • دیگری برای کشت میکروبیولوژیکی
 • برای رشد میکروارگانیسم هایی مانند باکتری یا قارچ استفاده می شود.

متداول ترین محیط های رشد برای میکروارگانیسم ها نوترینت براث و پلیت های جامد آگار هستند.محیط های کشت تخصصی گاهی اوقات برای میکروارگانیسم ها یا سلول های خاص مورد نیاز هستند.بعضی از ارگانیسم ها که به عنوان ارگانیسم های مشکل پسند شناخته می شوند.به دلیل نیازهای غذایی پیچیده به محیط های تخصصی احتیاج دارند. به عنوان مثال ویروس ها که انگل های اجباری داخل سلولی هستند و به ترکیباتی برای رشد احتیاج دارند که در سلول های زنده موجود است.

محیط-کشت-پالکام-لیستریا-سلکتیو-آگار-کدمرک-111755

مشخصات محیط کشت پالکام لیستریا سلکتیو آگار

1.11755

Millipore

GranuCult® PALCAM agar (Base)

pkg of 500 g, according to FDA (BAM), ISO 11290, for Listeria spp.

Synonym(s):Listeria selective agar

شرکت مرک آلمان (Merck) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات مرک می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.merckmillipore.com/FR/fr مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات مرک دسترسی پیدا کنید.

مشخصات محیط کشت پالکام لیستریا سلکتیو آگار

کاربرد محیط کشت پالکام لیستریا سلکتیو آگار کد مرک 111755

محیط کشت میکروبی،یا محیط کشت باکتری که عموما به صورت طبیعی یا مصنوعی (دست ساز)تولیدمی شود، قادر است تا با فراهم کردن محیطی مغذی، تمام مواد مورد نیاز باکتری را همچون آب،اکسیژن و مواد غذایی را تامین نماید به همین جهت خون می تواند یکی از مناسب ترین محیط های کشت، برای میکروبها باشد، چرا که علاوه برداشتن شرایط مناسب برای رشد باکتری (همچون اکسیژن وآب) از درجه حرارت وPH مناسب نیز برخوردار است.

 • شرایط لازم جهت رشد و تکثیر باکتری هادر محصولات نمایندگی محیط کشت
 • داشتن تمام مواد مغذی لازم برای رشدو تکثیر باکتری ها.
 • برخورداری ازدمای مناسب (چراکه در صورت بالا بودن درجه حرارت،ممکن است موادشیمیایی ازبین برود).
 • اندازه گیری PH محیط قبل از قرارگیری میکروب درون آن.محیط کشت پالکام لیستریا سلکتیو آگار کد مرک 111755
 • استفاده و بکار بردن آب مقطر درمحیط کشت.
 • استفاده از ظروف مناسب وتمیز.

آنالیز محصول

ویژگی‌های برتر پالکام لیستریا سلکتیو آگار

1. حساسیت بالا به لیستریا
پالکام لیستریا سلکتیو آگار با توجه به ترکیبات خاص خود، دارای حساسیت بسیار بالا به باکتری‌های لیستریا می‌باشد. این ویژگی به ما این امکان را می‌دهد که حتی کمترین حضوری از لیستریا را تشخیص داده و کنترل کنیم.

2. دقت بالا در شناسایی
یکی از نقاط قوت بزرگ پالکام لیستریا سلکتیو آگار، دقت بالای آن در شناسایی باکتری‌های لیستریا است. با استفاده از این محیط کشت، می‌توان به سرعت و با دقت بالا باکتری‌های مورد نظر را شناسایی کرد و اقدامات مناسبی را در جهت کنترل و پیشگیری از گسترش آن‌ها انجام داد.محیط کشت پالکام لیستریا سلکتیو آگار کد مرک 111755

 

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت محیط کشت پالکام لیستریا سلکتیو آگار کد مرک 111755، میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

خرید محیط کشت پالکام لیستریا سلکتیو آگار کد مرک 111755

شرکت شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید محیط کشت پالکام لیستریا سلکتیو آگار کد مرک 111755  با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.نیکوتین جویس 

ارسال کالاهای موجود در انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان تهران: ارسال توسط پیک

 ارسال مشتریان سایر شهرها

توسط شرکت های حمل و نقل ( تیپاکسپستترمینال )

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت محیط کشت پالکام لیستریا سلکتیو آگار کد مرک 111755، میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

خرید محیط کشت پالکام لیستریا سلکتیو آگار کد مرک 111755

قیمت – فروش محیط کشت پالکام لیستریا سلکتیو آگار کد مرک 111755

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش محیط کشت پالکام لیستریا سلکتیو آگار کد مرک 111755 می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.خرید نیکوتین مایع

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

 

 

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت