ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

محیط کشت راپاپورت و واسیلیدیس براث (RVS) کد مرک 107700

دسته بندی
تماس / Contact
  • تلفن : 66985887-021
  • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
  • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

محیط کشت راپاپورت و واسیلیدیس براث (RVS) کد مرک 107700

82 / 100

شرکت شیمی کهن در این مقاله شما را با یکی از محصولات محیط کشت بنام محیط کشت راپاپورت و واسیلیدیس براث (RVS) کد مرک 107700 آشنا می کند. محیط کشت (Growth medium) یا محیط رشد یک محیط جامد، مایع یا نیمه جامد است که برای حمایت از رشد جمعیت میکروارگانیسم ها یا سلول ها تهیه شده است. محیط کشت براساس نیاز میکروارگانیسم ها حاوی مواد مغذی مختلفی است تا رشد آنها را تسهیل کند.

شرکت شیمی کهن، نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران  می باشد. این مجموعه کلیه محصولات و مواد شیمیایی آزمایشگاهی را از جمله محصولات  مرک merck ، و سیگماآلدریچ ، و کلیه محصولات آزمایشگاهی و صنعتی  را به مشتریان  ارائه می دهد.

محیط کشت راپاپورت و واسیلیدیس براث (RVS)

محیط کشت راپاپورت (RVS) و واسیلیدیس براث محیط‌هایی هستند که به منظور کشت و توسعه سلول‌ها یا میکروارگانیسم‌ها به کار می‌روند. این محیط‌ها شرایط محیطی را فراهم می‌کنند که برای رشد و نگهداری سلول‌ها ایده‌آل هستند.

محیط کشت راپاپورت، یکی از محیط‌های کشت معروف است که برای رشد باکتری‌ها و سلول‌های یوکاریوتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محیط حاوی مواد مغذی اساسی مانند نمک‌ها، نیتروژن، فسفر، و کربن است که برای رشد میکروارگانیسم‌ها لازم است.

واسیلیدیس براث نیز یک محیط کشت است که برای کشت سلول‌های حیوانی و گیاهی استفاده می‌شود. این محیط شامل مواد مغذی متنوعی است که برای تامین نیازهای زیستی سلول‌ها لازم است.

هر کدام از این محیط‌ها خصوصیات منحصر به فردی دارند و بسته به نوع میکروارگانیسم یا سلولی که می‌خواهید کشت کنید، انتخاب می‌شوند.

107700

دو نوع محیط کشت اصلی وجود دارد:

  • یکی از آنها برای کشت سلولی مورد استفاده قرار می گیرد.
  • دیگری برای کشت میکروبیولوژیکی

برای رشد میکروارگانیسم هایی مانند باکتری یا قارچ استفاده می شود.متداول ترین محیط های رشد برای میکروارگانیسم ها نوترینت براث و پلیت های جامد آگار هستند.محیط های کشت تخصصی گاهی اوقات برای میکروارگانیسم ها یا سلول های خاص مورد نیاز هستند. بعضی از ارگانیسم ها که به عنوان ارگانیسم های مشکل پسند شناخته می شوند.به دلیل نیازهای غذایی پیچیده به محیط های تخصصی احتیاج دارند. به عنوان مثال ویروس ها که انگل های اجباری داخل سلولی هستند و به ترکیباتی برای رشد احتیاج دارند که در سلول های زنده موجود است.

مشخصات محیط کشت راپاپورت و واسیلیدیس براث (RVS)

شرکت مرک آلمان (Merck) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات مرک می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.merckmillipore.com/FR/fr مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات مرک دسترسی پیدا کنید.

1.07700

Millipore

GranuCult® RAPPAPORT-VASSILIADIS-Soya broth (base)

ISO 6579, for Salmonella spp.
Synonym(s):Salmonella Enrichment Broth acc. to Rappaport and Vassiliadis, RVS broth (base), Rappaport Vassiliadis Salmonella Enrichment Broth

کاربرد محیط کشت راپاپورت و واسیلیدیس براث (RVS)

محیط کشت راپاپورت (RVS) و واسیلیدیس براث در زمینه‌های مختلف علوم زیستی و پزشکی به کار می‌روند. این محیط‌ها برای کشت و نگهداری سلول‌ها و میکروارگانیسم‌ها به کار می‌آیند. در زیر، برخی از کاربردهای این محیط‌ها آورده شده است:

محیط کشت راپاپورت (RVS):
تحقیقات علوم زیستی:

استفاده در تحقیقات مختلف بیوشیمی، مولکولی، و ژنتیک.
برای کشت و تکثیر سلول‌های بافتی و میکروارگانیسم‌های مورد مطالعه.
توسعه داروها:

در فرآیند تولید و توسعه داروها و واکسن‌ها به عنوان محیط کشت برای سلول‌های حیاتی.
بیوتکنولوژی:

در تولید پروتئین‌ها و انجام فرآیندهای بیوتکنولوژیکی مانند تولید مواد دارویی.
تحقیقات پزشکی:

استفاده در تحقیقات مرتبط با بیماری‌ها و پزشکی مولکولی.
واسیلیدیس براث:
کشاورزی و بیوتکنولوژی گیاهی:

برای کشت و تکثیر سلول‌ها و بافت‌های گیاهی در تحقیقات بیوتکنولوژی گیاهی.
تحقیقات حیوانی:

در کشت و نگهداری سلول‌ها و بافت‌های حیوانی به منظور تحقیقات در زمینه‌های ژنتیک و داروسازی.
پزشکی و تحقیقات زیست‌پزشکی:

برای کشت سلول‌ها و بافت‌های انسانی در تحقیقات پزشکی و درمانی.
بیوپروداکتس:

در تولید بیوپروداکتس و محصولات زیستی مانند آنتی‌بادی‌ها و انواع پروتئین‌ها.
این محیط‌ها به عنوان ابزارهای اساسی در تحقیقات و صنایع مختلف بیوتکنولوژی و علوم زیستی مورد استفاده قرار می‌گیرند و به توسعه علم و فناوری در این زمینه‌ها کمک می‌کنند.

محیط کشت راپاپورت و واسیلیادیس براث (RVS)

خرید محیط کشت راپاپورت و واسیلیدیس براث (RVS)

شرکت شیمی کهن نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید محیط کشت راپاپورت و واسیلیدیس براث (RVS) با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.نیکوتین جویس 

ارسال کالاهای موجود در انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان تهرانتوسط پیک

 ارسال مشتریان سایر شهرها

توسط شرکت های حمل و نقل ( تیپاکسپستترمینال )

محیط کشت راپاپورت و واسیلیادیس براث (RVS)

فروش محیط کشت راپاپورت و واسیلیدیس براث (RVS) کد مرک 107700

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش محیط کشت راپاپورت و واسیلیدیس براث (RVS) می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک آلمان و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.خرید نیکوتین مایع

همچنین از طریقمحیط کشت MR-VP براث کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887(ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت