ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

محیط کشت بایل اس آگارکولین آگار

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

محیط کشت بایل اس آگارکولین آگار

90 / 100

استفاده از محیط کشت بایل اس آگارکولین آگار روشی مناسب برای تشخیص انتروکوک ها ازدیگر گروه های استرپتوکوک به شمار می رود.

زیرا این محیط کشت حاوی اسکولین وصفرامحیط کشت است. بایل اسکولین همچنین برای تفکیک گونه های انتروباکتر، کلپسیلا، اشرشیاکلی نیز استفاده می شود. استرپتوکوک ها در حضور صفرا می توانند رشد کنند و لیز شوند. اگرباکتری های موجود در محیط کشت بایل اس آگارکولین آگار را به گلوکز و اسکولتین هیدرولیز کند، اسکلوتین می تواند با یون های آهن موجود در محیط ترکیب شده و به رنگ سیاه در آیند.

 • حاوی اسکولین و صفرا
 • رشد انتروکوک ها در حضور صفرا

شما می توانید جهت خرید محیط کشت بایل اس آگارکولین آگار 100072 با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید.

محیط کشت بایل اس آگارکولین آگار

محیط کشت بایل اس آگارکولین آگار یا همان آگار کولین آگار، یکی از محیط‌های کشت سلولی است که برای کشت و پرورش سلول‌ها و باکتری‌ها در آزمایشگاه‌های زیست شناسی و بیوتکنولوژی استفاده می‌شود. این محیط کشت شامل موادی همچون نمک‌ها، نیتروژنات، منابع کربن و انرژی، و همچنین عوامل رشد مخصوصی است که به سلول‌ها اجازه می‌دهد به‌طور موثر و سریع رشد کنند.

این محیط کشت به دلیل ویژگی‌های خاص خود، برای تحقیقات مختلفی از جمله تولید داروها، مطالعه رفتار سلولی، و تولید پروتئین‌های با اهمیت بیولوژیکی، بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد.

محیط کشت بایل است آگار کولین آگار

مشخصات محیط کشت بایل اس آگارکولین آگار

شرکت مرک آلمان (Merck) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات مرک می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.merckmillipore.com/FR/fr مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات مرک دسترسی پیدا کنید.

1.00072

Millipore

GranuCult® plus Bile Aesculin Azide Agar

ISO 7899-2, for Streptococcus spp., for Enterococcus spp., suitable for microbiology

Select a Size

500 G
Synonym(s):Streptococcus selective agar, BEA agar, Bile Aesculin Agar

ویژگی محصول محیط کشت بایل اس آگارکولین آگار

 • نام اصلی : محیط کشت بایل اسکولین، for microbioloy
 • نام لاتین : Bile Aesculin Azide Agare, acc. to ISO 7899-2
 • Catalog No: 100072

بایل اس آگارکولین آگار

اولین بار درسال 1970 استفاده از محیط کشت بایل اسکولین آگار(Bile Esculin Agar)توسط & (Facklam Moody) به عنوان یک تست افتراقی جهت شناسایی استرپتوکوک های گروه D انتروکوک ها از دیگر گروه های استرپتوکوک مورد استفاده قرار گرفت.

البته محیط کشت بایل اسکولین آگار برای افتراق گونه های انتروباکتر، کلپسیلا، اشرشیاکلی، در خانواده انتروباکتریاسه نیز کاربرد دارد.در این آزمون محیط کشت بایل اسکولین آگار که جامد است، در داخل لوله به صورت شیب دار (slanet) و یا داخل پلیت مورد استفاده قرار می گیرند.

شرایط نگهداری

انکوباسیون به مدت 24 تا 48 ساعت حداکثر در دمای 35 درجه سانتیگراد و شرایط هوازی

تفسیر آزمایش:

 • رنگ اولیه محیط کرم یا زرد رنگ است و استرپتوکوک فکالیس (S. faecalis) در گروه D در محیط رشد کرده و اطراف کلونی ها را قهوه ای یا سیاه رنگ می نماید.
 • استرپتوکوک پایوژنز (S. pyogenes) مهار رشد جزئی تا کامل ، تغییر رنگ محیط از تیره (سیاه یا قهوه ای) تابدون تغییر رنگ محیط.
 • استرپتوکوک ویردانس (S. pyogenes) فاقد رشد و عدم تغییر رنگ محیط.
نکته : میزان کمتر از4% بایل (oxbile) دراین محیط کشت  باعث رشد سایر استرپتوکوک ها و ایجاد خطا در آزمایش می شود.

محیط کشت چیست؟

محیط کشت به محیط هایی گفته می شود که بصورت تخصصی برای رشد و تکثیر باکتریها یا سلولها تهیه شده اند و برای این منظور مورد استفاده قرار می گیرند. این محیط ها حاوی مواد خاصی هستند که محیط را برای رشد و تکثیر سلول ها مهیا می کنند.از این مواد می توان به قندها، نمکها، آب و غیره اشاره نمود.

کاربر محیط کشت بایل اس آگارکولین آگار

مزایا و معایب خرید آنلاین بایل است آگار کولین آگار

مزایا:

 1. راحتی و سهولت: با خرید آنلاین بایل است آگار کولین آگار، نیازی به رفتن به فروشگاه‌ها یا پیدا کردن نقاط فروش ندارید. می‌توانید به راحتی از خانه یا محل کار خود، سفارش دهید.
 2. زمان‌بندی انعطاف‌پذیر: شما می‌توانید در هر زمانی که بخواهید سفارش دهید، بدون اینکه نگران ساعات کاری فروشگاه باشید.
 3. تنوع محصولات: با خرید آنلاین، به تنوع بیشتری از محصولات دسترسی دارید و می‌توانید بر اساس نیازهای خود انتخاب کنید.

معایب:

 1. عدم امکان بررسی محصول: هنگام خرید آنلاین، شما امکان بررسی فیزیکی محصول را ندارید و ممکن است با دریافت محصول، با کیفیت یا ویژگی‌های آن راضی نباشید.
 2. احتمال تأخیر در تحویل: ممکن است به دلیل مشکلاتی همچون ترافیک، مشکلات ارتباطی یا مسائل لجستیکی، تحویل محصول با تأخیر انجام شود.
 3. ریسک امنیتی: هنگام وارد کردن اطلاعات شخصی و اطلاعات مالی برای پرداخت، وجود ریسک‌های امنیتی مانند سرقت هویت یا کلاهبرداری آنلاین وجود دارد.

کاربر محیط کشت بایل اس آگارکولین آگار

روش تهیه محیط کشت بایل اس آگارکولین آگار

برای تهیه محیط کشت بایل اس آگار کولین آگار می‌توانید از روش زیر استفاده کنید:

مواد لازم:

 1. پودر آگار آمینه (Agar Agar): این ماده به عنوان محیط ژله‌ای استفاده می‌شود.
 2. آب نقطه جوش (Distilled Water): آب تقطیر شده برای تهیه محیط کشت استفاده می‌شود.
 3. مخلوط‌کن: برای مخلوط کردن پودر آگار و آب به صورت یکنواخت.
 4. ظرف‌های کشت: ظرف‌های شیشه‌ای یا پلاستیکی که قابلیت آماده‌سازی و نگهداری محیط کشت را دارند.

مراحل تهیه:

 1. ابتدا مقدار مورد نیاز از پودر آگار آمینه را با دقت اندازه‌گیری کنید. معمولاً نسبت وزن به حجم برابری مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 2. آب تقطیر شده را به یک قدرت گرمایی برسانید تا به دمای حدوداً 80-90 درجه سانتی‌گراد برسد.
 3. پودر آگار آمینه را به آرامی به آب تقطیر شده اضافه کرده و به کمک مخلوط‌کن، آن را به خوبی مخلوط کنید تا یک محیط ژله‌ای یکنواخت شود.
 4. محیط کشت حاصل را به ظرف‌های کشت تقسیم کنید و آنها را به مدت حدود 15-20 دقیقه در دمای اتاق قرار دهید تا محیط به خوبی ژله‌ای شود.
 5. پس از ژله شدن محیط کشت، ظرف‌های کشت را محکم بپوشانید و به دمای مورد نیاز برای رشد باکتری‌ها یا سایر میکروارگانیسم‌ها برسانید.

با انجام این مراحل، محیط کشت بایل اس آگار کولین آگار آماده استفاده خواهد بود. حتماً به دقت اقدامات ایمنی و ضدعفونی را هم در طول این فرآیند رعایت کنید.

خرید محیط کشت بایل اس آگارکولین آگار

شرکت شیمی کهن نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید محیط کشت بایل اس آگارکولین آگار با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.نیکوتین جویس 

ارسال کالاهای موجود در انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان تهرانتوسط پیک

 ارسال مشتریان سایر شهرها

توسط شرکت های حمل و نقل ( تیپاکسپستترمینال )

محیط کشت بایل اس آگارکولین آگار

محیط کشت بایل اس آگارکولین آگار

قیمت  فروش محیط کشت بایل اس آگارکولین آگار

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش محیط کشت بایل اس آگارکولین آگار می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک آلمان و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.خرید نیکوتین مایع

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت محیط کشت بایل اس آگارکولین آگار میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887(ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

 

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت