توجه : با توجه به متغیر بودن قیمت ها تماس بگیرید
09122885447 09122885447

نمایندگی فروش مواد شیمیایی صنعتی

فروش-مواد-شیمایی

 

شرکت شیمی کهن با مجوز رسمی درایران نمایندگی فروش مواد شیمیایی صنعتی را دارد و آماده هر گونه خدمات رسانی به هموطنان عزیز می باشد.فروش مواد شیمیایی صنعتی موادی هستند که ترکیب ثابت و ویژگی های مشخصی دارند.به صورت کلی مواد شیمیایی را نمی توانیم با روش های جداسازی فیزیکی به سادگی از هم جدا کنیم. ولازم است برای تجزیه ی عناصر و ترکیبات مواد،اجزای تشکیل دهنده ی آن را شناسایی کنید .این مواد به صورت ترکیبات شیمیایی، عناصر شیمیایی، یون یا آلیاژ هستند و درچهار حالت جامد، مایع ،گاز و پلاسما وجود دارند. ترکیباتی هستند که دارای گرید صنعتی بوده و می توان از آنها در صنایع مختلف استفاده کرد .این ترکیبات شامل انواع اسیدها ،بازها، نمک ها ، آمین ها ،و غیره می شود.

بیشتر مواد شیمیایی صنعتی از خارج ایران وارد می شود. چون یافتن مواد شیمیایی خالص کار سختی است . این مواد در بخش های مختلف صنایع تولیدی، پوشاک، بهداشتی، دارو سازی ،پزشکی ،رنگ سازی، و جوهر سازی، مواد غذایی ،مواد پلاستیکی،صنایع نساجی، فولاد و ذوب آهن و….مورد استفاده قرار می گیرد.محل نگهداری  معمولا در انبارهای تهران است اما ارسال آن به کلیه شهرهای ایران به سهولت انجام می شود .مواد شیمیایی با توجه به کاربردی که دارند در دو حالت 1- شیمیایی و 2- آزمایشگاهی تولید می شوند.

صنایع زیادی از جمله صنایع نفت و گاز و پترو شیمی، صنایع تولید رنگ و رزین و صنایع آرایشی بهداشتی هستند که برای تولید محصولات خود از مواد شیمیایی صنعتی استفاده می کنند. خود به دو گروه عمده:

 • مواد آلی 
 • مواد معدنی

تقسیم بندی می شود که هریک را به طور مختصر شرح خواهیم داد:

مواد شیمیایی آلی – فروش مواد شیمیایی صنعتی

در گذشته از عناصری بدست می آمد که در طبیعت وجود داشت اما امروزه به لطف پیشرفت تکنولوژی برای تهیه مواد شیمیایی آلی از روشهای صنعتی و همچنین آزمایشگاهی کمک گرفته می شود.یکی از ترکیباتی که در مواد شیمیایی آلی مشترک می باشد عنصر کربن است و می توان این عنصر را به راحتی در این دسته مواد یافت . ماده شیمیایی آلی به موادی گفته می شوند که در ترکیبات آنها سایر عناصر باقیمانده در لیست جدول تناوبی به کار رفته است .

مواد شیمیایی آزمایشگاهی:

این مواد برای انجام روشهای آزمایشی و تحقیقی و برای تهیه داروها و سایر مواد هستند.

 فروش مواد شیمیایی صنعتی

فروش مواد شیمیایی صنعتی خود به دسته های ترکیبات شیمیایی،عناصر شیمیایی و یون تقسیم می شوند.به طور مثال آب هم یک نوع ترکیب شیمیایی است چون نسبت به هیدروژن به اکسیژن آن همیشه ثابت است.مواد شیمیایی آلی همان مواد شیمیایی صنعتی می باشد که زیر مجموعه ی علم شیمی است .در واقع د،رباره ی ترکیبات کربن می باشد.امروزه همین مواد آلی را می توان از طریق روش های صنعتی و آزمایشگاهی بدست آورد.از مهمترین مواد آلی نفت و زغال سنگ است.ماده اولیه آن ،مواد آلی می باشد که در گریدهای خوراکی و دارویی و گرید صنعتی یافت می شود .طبیعی است که گرید خوراکی و دارویی از درصد خلوص بالاتری نسبت به گرید صنعتی برخوردار است.

عبارات مواد آلی از گذشته برای مواردی که در آن از مواد گیاهی و حیوانی استفاده می شده می گفتند.محصولاتی که ماده ی اولیه آن ها مواد آلی باشد ،از مقاومت بیشتری در برابر حرارات نسبت به بقیه مواد برخوردار است .

نمایندگی فروش واد شیمیایی صنعتی 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های 09122885447 و 66895887-021 تماس گرفته تا کارشناسان ما شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

بوتیل گلایکول صنعتی

 • فرمول شیمیایی : C6H14O2
 • نام تجاری : BG
 • نوع بسته بندی : بشکه 220 کیلویی

اتیل استات

 • کد:100864 
 • بسته بندی:1لیتری،  2.5 لیتری
 • CAS:141-78-6

استونیتریل

 • نام شیمیایی:استونیتریل
 • فرمول شیمیایی:CH3CN
 • کشورسازنده:فرانسه
آدرس:

آدرس:

تهران -میدان جمهوری -بزرگراه نواب نبش مترو نواب -برج گردون
ساعات کار

ساعات کار

شنبه تا چهارشنبه از 8.30 تا 18 عصر
پشتیبانی

پشتیبانی

شما می توانید با اسفاده تماس با ما یا ارسال ایمیل با ما در ارتباط باشید
X