ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

عناوین حلال شیمیایی کمپانی مرک

دسته بندی
تماس / Contact
  • تلفن : 66985887-021
  • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
  • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

عناوین حلال شیمیایی کمپانی مرک

70 / 100

شرکت شیمی کهن این افتخار دارد در این مقاله شما را با عناوین حلال شیمیایی کمپانی مرک، که شامل محلول هایی هستند. که در آزمایشگاه شرکت مرک استفاده می شوند آشنا کند.از جمله محلول های شیمیایی می توان به تولوئن اشاره نمود. که مایعی نامحلول در آب می باشد.تولوئن از ترکیبات آروماتیک است و بویی شبیه به تینر دارد که به عنوان ماده اولیه و حلالی شیمیایی کاربرد دارد.از کاربردهای اصلی تولوئن، واکنش گر بودن شیمیایی، استفاده در صنعت پلاستیک، جوهر، چسب است.همچنین ضد عفونی کننده، حلال رنگ، درزگیر سیلیکونی، گند زدا و در لاک کاربرد دارد.

از عناوین حلال شیمیایی کمپانی مرک، سولفولان است که برای استخراج ترکیبات آروماتیک کاربرد دارد.اوکتانول که ماده ای طبیعی می باشد، در صنعت عطر سازی کاربرد دارد.هپتان در آزمایشگاه ها به عنوان ماده ای حلال استفاده می شود و در صنعت چسب و لاستیک و سوخت کوره کاربرد دارد.هپتان جهت انحلال لکه روغنی جهت نشان دادن ترکیبات آلی موجود در آن مورد استفاده قرار می گیرد.

عناوین حلال شیمیایی کمپانی مرک

معرفی حلال های شیمیایی کمپانی مرک

از دیگر عناوین حلال شیمیایی کمپانی مرک، تترا هیدرو فوران است که حلالی برای PVC و جلا دهنده ها کاربرد دارد.این حلال برای تولید فیبرهای پلی اورتان کش سان مانند اسپاندکس تهیه می شود.ثابت دی الکتریک تترا هیدرو فوران، 7.6 بوده که حلالی قطبی است و ترکیبات قطبی و غیر قطبی را حل کند.همچنین این حلال با آب قابل امتزاج است و ساختارهای کلاترات هیدرات را با آب تشکیل می دهد.بوتانول نام دیگری از حلال شیمیایی کمپانی مرک است که کاربردهایی در عطرسازی و روغن های خاص دارد.

از این حلال در تولید بوتیل اکریلیت، بوتیل استات، بوتیل اتر، دی بوتیل فتالات و … استفاده می شود.همچنین از بوتانول جهت تولید مواد دارویی، پلیمرها، استرهای علف کش، پیروکسیلین نیز استفاده می شود.در کنار این ویژگی ها، از بوتانول در صنعت عطر سازی و استخراج روغن ها بهره برده می شود.

بیشتر بخوانید:ارتباط میان صنعت آبکاری و مواد شیمیایی مرک آلمان

خرید -فروش

شرکت شیمی کهن  یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد آزمایشگاهی از جمله مواد شیمیایی سیگماآلدریچ و مرک (آلمان) می باشد و درزمینه فروش و کیفیت محصول از تجربه بسیار بالایی برخوردار است.شما می توانید جهت خرید با شماره های مستقیم بخش فروش تماس گرفته و یا از طریق کانال واتساپ نام محصول به همراه مقدار آن را ارسال و در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت