ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

دی متیل فرمامید کد 822275

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

دی متیل فرمامید کد 822275

88 / 100

ماده شیمیایی دی متیل فرمامید کد 822275 یک ترکیب شیمیایی مهم و گسترده است که در مختلف صنایع به کار می‌رود. این مواد شیمیایی از گروه فرمامیدها به شمار می‌آید و دارای فرمول شیمیایی C3H7NO می‌باشد. در این مقاله، به بررسی ویژگی‌ها، کاربردها و اهمیت ماده شیمیایی DMF با کد 822275 پرداخته خواهد شد.

ویژگی‌های شیمیایی: DMF یک ماده بی‌رنگ، بی‌بو و حلال قوی است. این ترکیب به دلیل حلالیت بالا و استحکام در محیط‌های مختلف، به عنوان یک حلال گسترده در صنایع مختلف استفاده می‌شود. ویژگی‌های حلالیت بالا و پایداری شیمیایی آن، این ماده را به یک ابزار مهم در فرآیندهای شیمیایی تبدیل کرده است.

شرکت شیمی کهن، نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک merck ، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

دی متیل فرمامید کد 822275

دی متیل فرمامید کد 822275 این مایع بدون رنگ با آب و اکثر مایعات آلی می تواند مخلوط شود.DMF یک حلال رایج برای واکنش های شیمیایی است.دی متیل فرمامید بدون بو می باشد در حالی که نمونه های فنی یا تخریب شده به دلیل ناخالصی از دی متیل آمین اغلب دارای بوی ماهی هستند.

ناخالصی های تخریب دی متیل آمین را می توان با انجماد نمونه های تجزیه شده با گاز بی اثر مانند آرگون یا سونیک کردن نمونه های تحت فشار کاهش یافته حذف کرد. عنوان نام آن نشان می دهد، این مشتق از فرمامید ، آمیدِاسید فرمیک است.DMF یک حلال پروتونی قطبی (هیدروفیل) با نقطه جوش بالا است. و واکنش هایی که مکانیسم های قطبی را دنبال می کند مانند واکنش جانشینی هسته دوستی دو مولکولی تسهیل می کند.

 دی متیل فرمامید کد 822275

مشخصات دی متیل فرمامید کد 822275

شرکت مرک آلمان (Merck) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات مرک می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.merckmillipore.com/FR/fr مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات مرک دسترسی پیدا کنید.

8.22275

Supelco

N,N-Dimethylformamide

EMPLURA®

Synonym(s):DMF, N,N-Dimethylmethanamide, Formic acid dimethylamide, DMF, NSC 5356
Linear Formula:HCON(CH3)2
CAS Number:68-12-2
Molecular Weight:73.09
Beilstein:605365
MDL number:MFCD00003284
EC Index Number:200-679-5

مشخصات فیزیکی دی متیل فرمامید کد 822275

 • نام : دی متیل فرمامید
 • نام لاتین : Dimethylformamide
 • کد : 822275
 • با فرمول شیمیایی : NO7H3C
 • شکل ظاهری : مایع شفاف
 • جرم مولی : g/mol 73,09

مشخصات دی متیل فرمامید کد 822275

ساختار و ویژگی ها

دی متیل فرمامید کد 822275 در مقابل بازهای قوی مثل سدیم هیدروکسید و اسیدهای قوی مثل HCl ,H2SO4 پایدار نیست و به فرمیک اسید و دی متیل آمین بخصوص با بالا بردن دما هیدرولیز می شود.DMF به هر نسبتی در آب قابل امتزاج است. خالص سازی و خشک کردن این ماده در دمای اطاق به آهستگی و در رفلاکس با سرعت بیشتری تخریب شده و دی متیل آمین و کربن مونواکسید آزاد می کند.تخریب این ماده توسط ناخالصی های اسیدی یا بازی تسریع می شود.

قرار دادن DMF در واکنش گرهای خشک مثل کلسیم هیدرید  یا سدیم هیدروکسید برای چند ساعت در دمای اتاق منجر به تخریب قابل توجه آن می گردد. خشک نمودن DMF می تواند با خشک کردن توسط باریم اکسید (BaO) یا غربال های مولکولی A4 در طول شب و سر ریز نمودن ماده عاری از آب انجام شود. همچنین خالص سازی و خشک کردن با تقطیر در خلا در فشار حدود mmHg20 انجام می شود و می توان آن را در غربال های A4 ذخیره کرد.

واکنش ها

دی متیل فرمامید کد 822275 توسط اسیدها و پایه های قوی ،بخصوص در دمای بالا ، هیدرولیز می شود. با استفاده از سدیم هیدروکسید، این ماده به شکل دی متیل آمین و فرمات تبدیل می شود.DMF در نزدیکی نقطه جوش با دی کربونیلاسیون تبدیل به دی متیل آمین می شود. بنابراین تقطیر تحت فشار کاهش یافته در دمای پایین انجام می شود.

یکی از کاربردهای اصلی آن در سنتز آلی، DMF یک واکنشگر در واکنش Vilsmeier-Haack است. که برای تشکیل ترکیبات آروماتیک استفاده می شود.{11} {12} این فرآیند شامل تبدیل اولیه DMF به یون کلرو ایمینیم، {(CH3) 2N = CH (Cl)}+، که به عنوان واکنشگر Vilsmeier شناخته می شود.که به هیدروکربن های آروماتیک (arenes) حمله می کند.ترکیبات ارگانولیتیم با DMF واکنش نشان می دهند و پس از هیدرولیز، آلدئیدها به دست می آیند.

ساخت و تولید دی متیل فرمامید کد 822275

دی متیل فرمامید کد 822275برای اولین بار در سال 1893 توسط شخص بنام آلبرت ورلی ،شیمی دان فرانسوی به وسیله مخلوطی از دی متیل آمین ، هیدروژن کلرید و پتاسیم فرمات تهیه شد.این ماده با ترکیب متیل فرمات و دی متیل آمین یا با واکنش دی متیل آمین با مونوکسید کربن نیز تهیه می شود.اگر چه در حال حاضر غیر عملی است. اما این ماده را می توان از دی اکسید کربن فوق بحرانی با استفاده از کاتالیزورهای مبتنی بر روتنیم تهیه کرد.

عوارض قرار گرفتن در معرض دی متیل فرمامید ایجاد مشکلات پوستی می گردد.اضطراب و استرس ،تپش قلب،سردرد،برافروختگی صورت،باعث درد در ناحیه، شکم ،حالت تهوع و استفارغ،ضعف و سرگیجه،یبوست تحقیقات نشان می دهد.

دی متیل فرمامید کد 822275 گرچه نتوانسته است ثابت کند که دی متیل فرمامید جهش زا است اما این احتمال وجود دارد.. که باعث جهش ژنتیکی شود.همچنین شواهد و تحقیقات نشان می دهد. که ارتباط دی متیل فرمامید با ایجاد سرطان در انسان قطعی نیست. به این دلیل که علت سرطان می تواند ناشی از قرار گرفتن سایر مواد شیمیایی یا دخانیات باشد. یا حتی به طور اتفاقی در بدن انسان ایجاد شده باشد.

کاربردها

 1. صنایع پلیمری: دی متیل فرمامید کد 822275 به عنوان حلال در تولید و پردازش پلیمرها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب در تهیه فیلم‌ها، لایه‌ها و محصولات پلیمری به کار می‌رود.
 2. داروسازی: دی متیل فرمامید کد 822275 در تولید داروها به عنوان یک حلال و ماده اصلاح‌کننده مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ویژگی‌ها باعث می‌شود که DMF در فرآیندهای ساخت داروها و فرمولاسیون‌های دارویی مورد توجه باشد.
 3. صنعت الکترونیک: این ماده در فرآیندهای تولید اجزای الکترونیکی مانند سلول‌های خورشیدی و ترانزیستورها به عنوان حلال و عامل پرکننده به کار می‌رود.
 4. اهمیت:دی متیل فرمامید کد 822275  به عنوان یک ماده چندمنظوره با ویژگی‌های فراوان، در صنایع مختلف اهمیت زیادی دارد. این ترکیب بهبودگر عملکرد فرآیندهای صنعتی، افزایش کیفیت محصولات و افزایش بهره‌وری را تسهیل می‌کند.
 • مونومر پایه در تولید فیلم پلی آمیدی
 • نقش واکنشگر در واکنش های فرمیل دار کردن (Formylation reaction)
 • نقش کاتالیزور در فرآیندتبدیل کربوکسیلیک اسیدها (carboxylic acids) به اسیدکلرایدها
 • حلال دربسیاری از واکنش های شیمیایی
 • حلال مورد استفاده دربخش صنایع دارویی

جهت مشاهده محصول و آنالیز کلیک نمائید.

نتیجه‌گیری:

دی متیل فرمامید کد 822275 به عنوان یک ماده شیمیایی چندمنظوره، در صنایع مختلف از جمله صنایع پلیمری، داروسازی و الکترونیک به کار می‌رود. ویژگی‌های حلالیت بالا، پایداری و کاربردهای گسترده آن، این ترکیب را به یک ابزار حیاتی در فرآیندهای صنعتی تبدیل کرده است.

ساخت و تولید دی متیل فرمامید کد 822275-min

خرید دی متیل فرمامید کد 822275

شرکت شیمی کهن نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید دی متیل فرمامید کد 822275 با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.نیکوتین جویس 

ارسال کالاهای موجود در انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان تهرانتوسط پیک

 ارسال مشتریان سایر شهرها

توسط شرکت های حمل و نقل ( تیپاکسپستترمینال )

قیمت  فروش دی متیل فرمامید کد 822275

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش دی متیل فرمامید کد 822275 می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک آلمان و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.خرید نیکوتین مایع

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887(ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت