ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

دی اتیل اتر کد 100921 مرک

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

دی اتیل اتر کد 100921 مرک

91 / 100

دی اتیل اتر، یک ترکیب شیمیایی شناخته شده برای کاربردهای مختلف، نقشی محوری در صنایع مختلف ایفا می کند. این مقاله به اهمیت تاریخی، مشارکت Merck و ویژگی های خاص دی اتیل اتر کد 100921مرک می پردازد. درک تاریخچه دی اتیل اتر بینش هایی را در مورد تکامل و کاربردهای متنوع آن ارائه می دهد. از اکتشافات اولیه تا سهمش در زمینه شیمی، DEE آزمون زمان را پس داده است.

شرکت شیمی کهن، نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک merck ، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

دی اتیل اتر

دی‌ اتیل اتر یک ترکیب شیمیایی است که از دو مولکول اتانول تشکیل شده است. به عبارت دقیق‌تر، دی‌اتیل اتر به معنای گروه اتری است که از دو اتانول متصل به یکدیگر به وجود آمده است. این ترکیب به فرمول شیمیاییC4H10O استفاده از دی‌اتیل اتر در برخی صنایع شیمیایی، علمی، و صنایع دیگر وجود دارد.

این ماده به دلیل ویژگی‌های خود از جمله خواص حلالیت و غیرقابل محلول شدن در آب، در فرآیندهای مختلف مانند استخراج، خشک کردن، و تصفیه مواد شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین، در برخی موارد، این ترکیب به عنوان حلال در تولید داروها و عطرسازی نیز به کار می‌رود.

دی اتیل اتر

مشخصات دی اتیل اتر کد 100921 مرک

شرکت مرک آلمان (Merck) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات مرک می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.merckmillipore.com/FR/fr مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات مرک دسترسی پیدا کنید.

1.00921

Supelco

Diethyl ether

for analysis EMSURE® ACS,ISO,Reag. Ph Eur

Synonym(s):Et2O, Ethoxyethane, Ethyl ether, Ether, Ether, Ethyl ether
Linear Formula:(CH3CH2)2O
CAS Number:60-29-7
Molecular Weight:74.12
Beilstein:1696894
MDL number:MFCD00011646
EC Index Number:200-467-2

خرید اتر بیهوشی

دی اتیل اتر کد 100921 مرک یکی از فراورده های شیمیایی است که از آب گیری الکل اتیلیک 96% در مجاورت اسیدسولفوریک 98% در دمای 140 درجه سانتیگراد بدست می آید. اتر یکی از حلال های مهم غیر قطبی در شیمی می باشد. به علت واکنش پذیری کم آن و همچنین نقطه جوش پایین آن (34) حلال خوبی برای استخراج مواد آلی غیر قطبی می باشد.

اتر ماده بی هوش کننده ای است که به عنوان حلال نیز کاربرد دارد. تعداد بسیاری از داروهای شیمیایی با نام (اتر) نامیده می شوند. اما در کل این کلمه به معنای اتیل اتر می باشد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از پایگاه خبری مدیکال گاید، اتر مایع فراری است که بسیار سریع در حرارت معمولی به صورت گاز در می آید، اتر چون حل کننده هم می باشد بیشتر به عنوان حلال داروها به کار برده می شود.

 

images 1 10

نحوه استفاده از اتر برای بیهوشی

استفاده از اتر برای بیهوشی یک فرآیند حساس و مهم در عملیات جراحی است و باید تحت نظر و کنترل متخصصان پزشکی انجام شود. در زیر توصیه‌های کلی برای نحوه استفاده از اتر برای بیهوشی آمده است:

 • تهیه و محافظت از بیمار:

بیمار باید قبل از عملیات خالی معده باشد. این به منظور جلوگیری از خطر افتابسته‌ای است.
بیمار را در مواردی که نیاز به بیهوشی دارد، به یک محیط اختصاصی و تجهیز شده برای جراحی منتقل کنید.

 • اطمینان از تهویه درست:

قبل از استفاده از اتر، اطمینان حاصل کنید که تهویه بیمار مناسب و درست است.
استفاده از وسایل متخصص برای نظارت بر تهویه و سطح اکسیژن بسیار حائز اهمیت است.

 • تزریق اتر:

اتر به‌طور آرام و تدریجی به بیمار تزریق می‌شود تا وی به مرور به حالت بیهوشی برسد.
این فرآیند تحت نظر پزشک و تیم پزشکی انجام می‌شود و مقدار اتر به توجه به وزن، سن، و ویژگی‌های فیزیولوژیک بیمار تنظیم می‌شود.

 • نظارت دائمی:

در طول جراحی، نظارت مداوم بر وضعیت بیمار و سطح بیهوشی انجام می‌شود.
پارامترهای حیاتی مانند ضربان قلب، فشار خون، سطح اکسیژن و کربن دی‌اکسید در دمنوش اندازه‌گیری و نظارت می‌شوند.

 • بازیابی بیمار:

پس از اتمام جراحی، مرحله بازیابی بسیار حائز اهمیت است. بیمار باید به آرامی از حالت بیهوشی خارج شود و تحت نظر پزشک باشد.
توجه داشته باشید که این توصیه‌ها به عنوان یک راهنمای کلی آورده شده‌اند و استفاده از اتر برای بیهوشی باید توسط تیم پزشکی متخصص و با رعایت دقیق دستورات پزشک انجام شود.

خصوصیات دی اتیل اتر کد 100921 مرک،

 • نام ماده : دی اتیل اتر
 • کد : 100921
 • برند : مرک آلمان
 • فرمول هیل : C4H10O
 • فرمول شیمیایی : C2H5)2O)
 • جرم مولی : 74,12 گرم در مول
 • EC : 200-467-2
 • دی اتیل اتر خاصیت بیهوش کنندگی دارد.
 • دی اتیل اتر مایعی بی رنگ و محلول در آب است.
 • دی اتیل اتر ماده ای با واکنش پذیری کم و نقطه جوش پائین است.
 • این ترکیب دارای خاصیت تمیز کنندگی دارد.

خصوصیات دی اتیل اتر کد 100921 مرک،

نقش مرک در صنایع شیمیایی

به عنوان یک شرکت شیمیایی مشهور، تأثیر Merck بر این صنعت قابل توجه است. این بخش پیشینه مرک را بررسی می کند و خوانندگان را با طیف گسترده ای از محصولاتی که ارائه می دهند آشنا می کند.

آشنایی با کد 100921

مرک از سیستم کدگذاری برای محصولات خود استفاده می کند و دی اتیل اتر نیز از این قاعده مستثنی نیست. بازگشایی اهمیت کد 100921 ویژگی های خاص این ترکیب را روشن می کند.

کاربردهای دی اتیل اتر

دی اتیل اتر در بخش های مختلف، از صنعت گرفته تا پزشکی و آزمایشگاه های تحقیقاتی کاربرد دارد. این بخش کاربردها و مشارکت های همه کاره آن را شرح می دهد.

اقدامات ایمنی و مدیریت

در حالی که مزایای دی اتیل اتر مشهود است، اولویت دادن به ایمنی بسیار مهم است. این قسمت بر احتیاط ها و دستورالعمل های لازم برای دست زدن به این ترکیب شیمیایی تاکید دارد.

مزایای دی اتیل اتر در صنایع مختلف

تطبیق پذیری دی اتیل اتر در صنایع مختلف گسترش یافته است. این بخش چگونگی تأثیر مثبت آن بر بخش هایی مانند داروسازی، آزمایشگاه ها و موارد دیگر را بررسی می کند.

دی اتیل اتر در داروسازی

با کاوش عمیق تر، نقش دی اتیل اتر در سنتز دارو را کشف می کنیم و مزایا و چالش های مرتبط با استفاده از آن در داروسازی را بررسی می کنیم.

دی اتیل اتر در آزمایشگاه ها

در حوزه آزمایشات علمی، دی اتیل اتر ابزار ارزشمندی است. این بخش به تشریح کاربردهای رایج آن و کمک های آن به پیشرفت های تحقیقاتی می پردازد.

طرز تهیه اتر بیهوشی

اتر بیهوشی یک ماده‌ی شیمیایی است که برای بیهوشی در جراحی‌ها و روش‌های درمانی استفاده می‌شود. توجه داشته باشید که استفاده از این مواد باید تحت نظر متخصصین پزشکی صورت گیرد. به هیچ وجه تلاش نکنید این مواد را در خانه یا بدون دانش کافی استفاده کنید. در زیر یک توصیه عمومی برای تهیه اتر بیهوشی آورده شده است:

مواد لازم:
 • اتانول (الکل) 96 یا 99 درصد: 250 میلی‌لیتر
 • اتر اتیل: 50 میلی‌لیتر
 • آب دیونیزه: 200 میلی‌لیتر
طرز تهیه:
 1. در یک محیط کاملاً تمیز و دور از هرگونه ذرات آلودگی، اتانول را در یک ظرف مناسب اندازه‌گیری کنید.
 2. اتر اتیل را به اتانول افزوده و مواد را با هم مخلوط کنید.
 3. آب دیونیزه را به مخلوط اتانول و اتر اتیل اضافه کرده و دوباره مخلوط کنید.
 4. مخلوط را در یک شیشه تاریک ریخته و در محیطی تاریک نگه دارید.

توجه داشته باشید که این توصیه فقط به عنوان یک مثال عمومی است و ممکن است نیاز به تنظیمات و موارد خاص داشته باشد. همچنین، استفاده از این مواد باید تحت نظر متخصصین پزشکی باشد و هرگونه استفاده باید با رعایت دقیق دستورات پزشک صورت گیرد.

نتیجه

با جمع بندی مقاله، نکات کلیدی مورد بحث را مجددا بررسی می کنیم و اهمیت دی اتیل اتر در صنایع مختلف و نقش Merck در ارائه محصولات با کیفیت را برجسته می کنیم.

خرید دی اتیل اتر کد 100921 مرک

شرکت شیمی کهن نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید دی اتیل اتر کد 100921 مرک با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.نیکوتین جویس 

ارسال کالاهای موجود در انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان تهرانتوسط پیک

 ارسال مشتریان سایر شهرها

توسط شرکت های حمل و نقل ( تیپاکسپستترمینال )

خرید دی اتیل اتر کد 100921 مرک

قیمت  فروش دی اتیل اتر کد 100921 مرک

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش دی اتیل اتر کد 100921 مرک می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک آلمان و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.خرید نیکوتین مایع

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.خرید اسید لوریک

راههای ارتباطی :
021-66895887(ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت