ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

جیبرلیک اسید (Gibberellic acid)

دسته بندی
تماس / Contact
  • تلفن : 66985887-021
  • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
  • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

جیبرلیک اسید (Gibberellic acid)

90 / 100

جیبرلیک اسید (Gibberellic acid) یکی از ماده های آزمایشگاهی سیگما آلدریچ میباشد. این ماده  از جمله مواد شیمیایی آزمایشگاهی وارده شده توسط شرکت شیمی کهن که از بزرگترین شرکت های واردکننده مواد آزمایشگاهی در جهان است. در این مطلب مشخصات دقیق و نحوه خرید این ماده شیمیایی را از شیمی کهن  که مرکز فروش مواد شیمیایی در تهران است  بخوانید.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

جیبرلیک اسید (Gibberellic acid)

استفاده از اسید جیبرلیک باعث تسریع در رشد رویشی گیاهان می‌شود. در این پژوهش وضعیت رشد رویشی دانهال‌های یک‌ساله کنار با کاربرد اسید جیبرلیک به صورت محلول‌پاشی با غلظت‌های صفر (شاهد)، 250، 500 و 750 میلی گرم در لیتر مورد بررسی قرار گرفت. پژوهش به صورت طرح بلوک های کامل تصادفی در 4 تکرار انجام شد و در نهایت صفات رویشی مانند طول میانگره، ارتفاع ساقه، وزن تر و خشک برگ، ساقه و ریشه، سطح برگ و سطح ریشه اندازه گیری شدند.

نتایج بدست آمده نشان داد که اسید جیبرلیک با غلظت 750 میلی گرم در لیتر بیشترین تأثیر را بر روی طول میانگره و ارتفاع ساقه داشت و اختلاف آن با بقیه تیمارها و تیمار شاهد در سطح 1 درصد معنی‌دار بود. همچنین محلول‌پاشی با غلظت‌های 500 و 750 میلی گرم در لیتر از نظرسایر صفات رویشی از قبیل سطح برگ، وزن تر و خشک برگ و ساقه دانهال‌ها اختلاف معنی‌داری در سطح 5 درصد نسبت به شاهد نشان دادند. نتایج آزمایش نشان داد که محلول‌پاشی اسید جیبرلیک تأثیر معنی‌داری بر هیچکدام از صفات مربوط به ریشه (سطح ریشه، وزن تر و خشک ریشه) نداشت.

G7645

Sigma-Aldrich

Gibberellic acid

BioReagent, suitable for plant cell culture, ≥90% gibberellin A3 basis (of total gibberellins.)

Synonym(s):GA3, Gibberellin A3
Empirical Formula (Hill Notation):C19H22O6Gibberellic acid
CAS Number:77-06-5
Molecular Weight:346.37
Beilstein:54346
EC Number:201-001-0
MDL number:MFCD00079329
PubChem Substance ID:24895317
NACRES:NA.72

مشخصات جیبرلیک اسید (Gibberellic acid)

خط تولید :بیوراژنت
سطح کیفیت:200

تسویه حساب:90 ٪ پایه Gibberellin A3 (از کل Gibberellins.)
تکنیک)

کشت سلولی | گیاه: مناسب
برنامه های کاربردی):کشاورزی

توصیف کلی جیببرلیک اسید

جیببرلیک اسید یک ترکیب دیترپنوئید تتراسایکلیک است که توسط مسیر ترپنوئید در کلروپلاست ها ، سیتوپلاسم ، پلاستیک و شبکه آندوپلاسمی سنتز می شود.
جیبلیک اسید یک تنظیم کننده رشد گیاهان درون زا است

کاربرد اسید جیبلیک 

اسید جیبلیک به عنوان مکمل در رسانه های Murashige و Skoog (MS) برای درمان برگهای جوان پوپلار هیبریدی برای پیروی از فاکتور رونویسی MYB PTRMYB012  و جوانه زنی بذر نخود فرنگی استفاده شده است. همچنین در روش حساسیت به اسید گیبلیک (GA) در دانه های گندم  و برای تقویت جوانه زنی بذر در دانه های Arabidopsis استفاده شده است.
اقدامات خاص Gibberellin A3 (G1025 ، G7645) و A4 (G7276) یا ترکیبی از gibberellins باید در کاربردهای خاص گیاه تعیین شود.

بسته بندی

1 گرم در بطری شیشه ای

اقدامات بیوشیمی/فیزیول

اسیدهای جیبلیک (GA) هورمونهای مهم رشد گیاه هستند که باعث رشد سلول های گیاهی و کشیدگی می شوند. gibberellins باعث رشد سریع ساقه و ریشه می شود ، باعث تقسیم میتوزی می شود و شروع می کند (شکستن خواب) و افزایش جوانه زنی بذر.  Gibberellins همچنین در فرآیندی مانند گرانش و گل ها درگیر هستند.
فیتوهورمون که جنبه های مهم رشد گیاه را کنترل می کند: جوانه زنی ، کشیدگی و گل. اثرات با القاء تخریب پروتئین سرکوبگر Della و احتمالاً سایر مسیرهای سیگنالینگ جزئی واسطه می شوند.

جیبرلیک اسید (Gibberellic acid)

فروش جیبرلیک اسید (Gibberellic acid)

جهت خرید جیبرلیک اسید (Gibberellic acid) ، سیگما ، الدریچ ، ساپلکو با خلوص بالا و نیز دریافت قیمت خرید جیبرلیک اسید (Gibberellic acid) میتوانید از طریق سیستم های تماس با ما اقدام نمایید ، همچنین فروش جیبرلیک اسید (Gibberellic acid) تولید شرکت های هندی و چینی و کره ای با خلوص بالا در حجم های متنوع توسط این گروه تجاری صورت میپذیرد. ارسال محصول جیبرلیک اسید (Gibberellic acid) جهت تمام نقاط کشور توسط شرکت شیمی کهن صورت گرفته و از طرق مختلف قابل ارسال میباشد.

آرشيو دسته بندي ها : محصولات سيگماآلدريچ SIGMA ALDRICH

شرکت شيمي کهن از سالهاي بسيار گذشته وارد کننده مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ در ايران است . در اين قسمت مي توانيد انواع مواد آزمايشگاهي سيگماآلدريچ را همراه با مششخصات شيميايي و کاربرد آنها مشاهده کنيد و براي استعلام و ثبت سفارش به سراسر ايران اقدام نمائيد. در صورت عدم وجود ماده آزمايشگاهي مورد نظر خود بين محصولات با پشتيباني شيمي کهن تماس بگيريد. تا از موجودي آن اطلاع پيدا کنيد. خريداران محترم مي توانند جهت در خواست قيمت ماده مورد نظر از طريق راه هاي ارتباطي زير اقدام نمائيد.

خرید و جیبرلیک اسید (Gibberellic acid) سیگما آلدریچ

شرکت شیمی که نمایندگی سیگما آلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده جیبرلیک اسید (Gibberellic acid) سیگما آلدریچ با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

کالاهای موجود در انبار ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان

تهران ارسال توسط پیک

مشتریان سایر شهرها ارسال توسط شرکت های حمل و نقل کالا چی.

قیمت خرید اسید جاسمونیک سیگما آلدریچ

شیمی کهن  وارد کننده بدون واسطه محصولات شرکت سیگما آلدریچ آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد لطفاً جهت دریافت قیمت مواد شیمیایی آزمایشگاهی با شیمی کهن فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان فروش مجموعه تماس حاصل نمایید.

اطلاعات خرید جیبرلیک اسید (Gibberellic acid) سیگما آلدریچ

اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید جیبرلیک اسید (Gibberellic acid) می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید. شرکت شیمی کهن ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، مواد سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

نمایندگی فروش مواد شیمیایی سیگماآلدریچ

کمپانی سیگماآلدریچ  به عنوان  یکی از تولیدکنندگان برتر جهانی، در زمینه موادشیمیایی آزمایشگاهی، محسوب می شود. شرکت شیمی کهن در ایران،  نمایندگی سیگماآلدریچ  را به صورت انحصاری دراختیار داشته. و محصولات و مواد شیمیایی آزمایشگاهی، را به هموطنان ایرانی ارائه می دهد.

این شرکت با ارائه مشاوره دقیق فنی، اطلاع رسانی جامع، مطلوب و با اتکاء به سال ها تجربه کاری و بهره گیری از کارشناسان متخصص در بخش فروش، شما را در انتخاب مناسب ترین و با کیفیت ترین تجهیزات از کمپانی مرک که نمایندگی آن را  در ایران به عهده دارد، همراهی می نماید. این شرکت در طول سال ‌های سپری شده تجهیزات قابل توجهی به مراکز مختلف تحقیقاتی، صنعتی و آموزشی کشور ارائه داده است.

قیمت – جیبرلیک اسید (Gibberellic acid)

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش جیبرلیک اسید (Gibberellic acid) می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.خرید تیونیل کلرید سیگما آلدریچ

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت