ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر در صورت عدم وجود ماده آزمايشگاهي مورد نظر خود بين محصولات با پشتيباني شيمي کهن تماس بگيريد .
tel

تیو سولفات سدیم صنعتی

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : meshkanim1984@gmail.com

تیو سولفات سدیم صنعتی

تیو سولفات سدیم صنعتی یک جامد کریستالی بی رنگ است. که بیشتر با نام هیپوسولفیت سدیم یا هیپو خوانده می شود. نام تجاری و نام های دیگر این ماده عبارتند از :S- هیدریل ، سدیم هیپو سولفیت ، سدیم اکسید سولفید ، سودو تیول ، دی سدیم تیو سولفات می باشد.سدیم تیو سولفات نمک اسید تیو سولفوریک می باشد که این اسید بر خلاف نمک هایش بسیار ناپایدار است . اگر به محلول تیو سولفات سدیم محلول یک اسید قوی مثل اسید کلریدریک افزوده شود پس از اندک مدتی گوگرد رسوب نموده و این محلول شدیداً بوی انیدرید سولفور می دهد.تیو سولفات سدیم به آسانی کلر را احیا می کند.

با توجه به اینکه مصرف عمده ی سدیم تیو سولفات در حوزه های صنعتی و دارویی کاربرد بسیاری دارد از این رو شرکت دانش پژوهان شیمی این محصول را به صورت عمده که در کیسه های 25 کیلیویی و جزئی آن بصورت 1 کیلویی و ارسال به سراسر ایران عزیز انجام می دهد.

سدیم صنعتی

 

 • فرمول شیمیایی : 3O2S2Na
 • وزن مولکولی : g/mol 158.11
 • نقطه جوش : 100 درجه سانتیگراد
 • نقطه ذوب : 48 درجه سانتیگراد
 • انحلال پذیری : محلول در آب

روش تولید تیو سولفات سدیم

 • برای تهیه نمک تیو سولفات می توان از سولفیت سدیم و گوگرد استفاده کرد.
 • اگر سولفیت سدیم در دسترس نباشد می توان آن را از اثر گاز SO2 بر کربنات سدیم بدست آورد.
 • گاز SO2 از اثر اسید سولفوریک غلیظ بر پودر مس تهیه می گردد.

سدیم صنعتی 1

کاربرد تیو سولفات سدیم

کاربرد این ماده و دیگر آبپوشهای سدیم سولفات مانند دکاهیدرات و هپتا هیدرات در بخش های مختلف صنعتی و تولیدی گسترش یافته است. سولفات سدیم با خلوص های متفاوت در تولید پودرهای لباس شویی ، تولید منسوجات، تولید شیشه ، کاغذ سازی ، در بخش آبکاری و عکاسی مورد استفاده قرار می گیرد. از سدیم تیو سولفات در گروه های دارویی به عنوان پادزهر مسمومیت با سیانور ، با آرسنیک و همینطور درمان عفونت قارچی پیتریازیس و رسیکالر مورد استفاده قرار می گیرد.دربخش عکاسی هم از این ماده به عنوان داروی ثبوت کاربرد دارد.درشیمی تجزیه نیز واکنش بین تیو سولفات و ید اساس سنجش های یدومتری می باشد.

قیمت – فروش تیو سولفات سدیم

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصول تیو سولفات سدیم صنعتی می باشد.که در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

 

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت تیو سولفات سدیم صنعتی میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447  (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت