ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

تیو سولفات سدیم صنعتی

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

تیو سولفات سدیم صنعتی

84 / 100

تیو سولفات سدیم صنعتی یک جامد کریستالی بی رنگ است که بیشتر با نام هیپوسولفیت سدیم یا هیپو خوانده می شود. نام تجاری و نام های دیگر این ماده عبارتند از :S- هیدریل ، سدیم هیپو سولفیت، سدیم اکسید سولفید، سود و تیول، دی سدیم تیو سولفات می باشد. سدیم تیو سولفات نمک اسید تیو سولفوریک می باشد که این اسید بر خلاف نمک هایش بسیار ناپایدار است.

اگر به محلول تیو سولفات سدیم محلول یک اسید قوی مثل اسید کلریدریک افزوده شود پس از اندک مدتی گوگرد رسوب نموده و این محلول شدیداً بوی انیدرید سولفور می دهد. تیو سولفات سدیم به آسانی کلر را احیا می کند.

با توجه به اینکه مصرف عمده ی سدیم تیو سولفات در حوزه های صنعتی و دارویی کاربرد بسیاری دارد از این رو شرکت دانش پژوهان شیمی این محصول را به صورت عمده که در کیسه های 25 کیلیویی و جزئی آن بصورت 1 کیلویی و ارسال به سراسر ایران عزیز انجام می دهد.

تعریف تیو سولفات سدیم صنعتی

تیو سولفات سدیم صنعتی یک ترکیب شیمیایی با فرمول NaHSO₄ است که در صنایع گوناگون به کار می‌رود. این ماده به نام سودا پخت و پز نیز شناخته می‌شود و ویژگی‌ها و کاربردهای متنوعی دارد.

 • ترکیب شیمیایی:
  تیو سولفات سدیم از اجزای مختلفی تشکیل شده است. فرمول آن نشان‌دهنده حضور یک اتم سدیم (Na)، یک اتم هیدروژن (H)، یک اتم گوگرد (S) و چهار اتم اکسیژن (O) در هر مولکول است. این ترکیب باعث ایجاد یک ترکیب اسیدی می‌شود که در برخی از صنایع و فرایندها اثرات مهمی دارد.
 • خصوصیات فیزیکی:
  تیو سولفات سدیم به صورت یک پودر بلوری سفید ظاهر می‌شود. این خصوصیت فیزیکی آن را به یک جزء کلیدی در صنایع مختلف، از جمله صنعت غذا، شیمیایی، و داروسازی تبدیل کرده است.

 

سدیم صنعتی

 • فرمول شیمیایی : 3O2S2Na
 • وزن مولکولی : g/mol 158.11
 • نقطه جوش : 100 درجه سانتیگراد
 • نقطه ذوب : 48 درجه سانتیگراد
 • انحلال پذیری : محلول در آب

روش تولید تیو سولفات سدیم

شرکت شیمی کهن، نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک merck ، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

 • برای تهیه نمک تیو سولفات می توان از سولفیت سدیم و گوگرد استفاده کرد.
 • اگر سولفیت سدیم در دسترس نباشد می توان آن را از اثر گاز SO2 بر کربنات سدیم بدست آورد.
 • گاز SO2 از اثر اسید سولفوریک غلیظ بر پودر مس تهیه می گردد.

سدیم صنعتی 1

کاربرد تیو سولفات سدیم

کاربرد این ماده و دیگر آبپوشهای سدیم سولفات مانند دکاهیدرات و هپتا هیدرات در بخش های مختلف صنعتی و تولیدی گسترش یافته است. سولفات سدیم با خلوص های متفاوت در تولید پودرهای لباس شویی، تولید منسوجات، تولید شیشه، کاغذ سازی، در بخش آبکاری و عکاسی مورد استفاده قرار می گیرد.

از سدیم تیو سولفات در گروه های دارویی به عنوان پادزهر مسمومیت با سیانور، با آرسنیک و همینطور درمان عفونت قارچی پیتریازیس و رسیکالر مورد استفاده قرار می گیرد. در بخش عکاسی هم از این ماده به عنوان داروی ثبوت کاربرد دارد.درشیمی تجزیه نیز واکنش بین تیو سولفات و ید اساس سنجش های یدومتری می باشد.

این ترکیب در صنایع گوناگون به دلیل ویژگی‌های شیمیایی و فیزیکی خود استفاده می‌شود. از جمله کاربردها می‌توان به استفاده در صنعت غذا، فرایندهای شیمیایی، تصفیه آب، و حتی در برخی از فرآیندهای داروسازی اشاره کرد.

خرید تیو سولفات سدیم صنعتی

شرکت شیمی کهن نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید تیو سولفات سدیم صنعتی با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.نیکوتین جویس 

ارسال کالاهای موجود در انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان تهرانتوسط پیک

 ارسال مشتریان سایر شهرها

توسط شرکت های حمل و نقل ( تیپاکسپستترمینال )

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت تیو سولفات سدیم صنعتی میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

خرید تیو سولفات سدیم صنعتی

قیمت  فروش تیو سولفات سدیم صنعتی

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش تیو سولفات سدیم صنعتی می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک آلمان و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.خرید نیکوتین مایع

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت تری اتیل سیلان سیگما آلدریچ میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.خرید اسید لوریک

راههای ارتباطی :
021-66895887(ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت