ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

بوتیل اکریلات

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

بوتیل اکریلات

83 / 100

بوتیل اکریلات مایعی شفاف با بویی تند و دارای قابلیت حل شوندگی کم درآب و انواع محلولها با چگالی کمتر از اب است.این مونومر اکریلیکی دارای ساختار شیمیایی مولکولی2 C7 H12 O است.که دارای الاستیسیته بالاست و از جمله مهمترین خواصشC7H12O2 آب است. این منومر اکریلیکی دارای ساختار شیمیایی مولکولی مقاومت بالا در برابر شکست است.نقطه جوش و ذوب این مادبه ترتیب 145درجه و64 -درجه سانتی گراد است.

این ماده مرک، اشتعال پذیر دارای نقطه اشتعال 39 درجه سانتی گراد .که از واکنش اسید کلریک با نان بوتانول در درجه حرارت بالا تولید می شود .این ماده، دارای یکی از سه ماده باز دارنده فرایند پلیمریزه هیدروکینون است.مهمترین کاربرد بوتیل اکریلات سنتز (Monomethyl  ether  of  hydroquinone ), idnv) و هیدروکسی تولین بوتیله شده (hydroquinnone) هموپلیمرها و کوپلیمرها استو به عنوان ماده انفعالی در تولید مواد پوششی،رنگ ها،چسبها،منسوجات،پلاستیکها،و الاستومرها استفاده می شود.

یک مونومر C7H12O2 با فرمول شیمیایی  Butyl acrylate بوتیل اکریلات به انگلیسی اکریلیکی است.از جمله خواص بوتیل اکریلات مقاومت در برابر شکست و الاستیسیه بالای ان می باشد.نقطه اشتعال : 105 درجه فارنهایت است و تراکم آن 5,E V / گالن است.

بوتیل اکریلات

کاربرد بوتیل اکریلات

 • کاربرد در سنتز همو پلیمرها و کوپلیمرها
 • استفاده از بوتیل اکریلات در تولید رزین های پایه آب
 • ساخت رنگهای اکریلیکی
 • از این ماده در مواد شوینده و آنتی اکسیدانت ها نیز استفاده می شود.

نمایش واکنش پذیری

 • این ماده با اسید به صورت گرما زایی واکنش نشان می دهد.
 • با اکسید کننده قوی واکنش نشان می دهد.
 • مخلوط شده با راه های اولیه و اساسی باعث ایجاد گرما می شود.
 • تولید هیدروژن قابل اشتعال با فلزات قلیایی و هیدرید ها.

خطرات

بوتیل اکریلات دارای بوی بسیار نامطبوع است که می تواند در هنگام کار کردن با آن،اشخاص دچار مشکل کند.با این حال این بوی ناخوشاید نشان دهنده خطر احتمالی برای سلانتی نیست .مایع و بخار این ماده می تواند منجر به خارش محدود چشم شود که در صورت تداوم می تواند به قرینه آسیب بزند که این مورد از اهم خطرات بوتیل اکریلات است .از خطراط دیگر قابلیت اشتعال پذیری بالا این ماده که می تواندبه راحتی در مجاورت حرارت کم،جرقه و آتش مشتعل شود.

بنابراین این ماده باید در یک محیط سرد،خشک و دارای تهویه مناسب ذخیره شود.همچنین این ماده باید از مواد اکسید کننده،حرارت و تابش نور مستقیم خورشید دور بماند بخار متراکم این ماده و نگهداری از آن در شرایط نامطلوب می تواند به ایجاد انفجار شود.

خرید 

خرید بوتیل اکریلات از طریق بازرگانی های بین المللی صورت میگیرد.کمپانی های زیادی در سراسر جهان مشغول به فروش بوتیل اکریلات هستند.که می توان از طریق ان ها این ماده را تامین کرد اما نکته بسیار مهم در تامین این ماده شرایط حمل و نگهداری آن است،زیرا این ماده نه تنها در شرایط مخصوص پایدار است.و کمی دمای بالا منجر به فرایند بسپارش آن می شود.همچنین بالا بودن طوبت می تواند نرخ بسپارش این ماده را افزایش دهد.

با توجه به نگهداری و شرایط این ماده ،شرکت شیمی کهن  با تلاش همکاران و با رعایت کامل نگهداری این ماده ، میتواند بهترین خدمات را به شما ارائه دهد.

فروش 

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات نمایندگی (مرک آلمان) بوتیل اکریلات، می باشد.که در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است.

جهت مشاهده آنالیز محصول کلیک کنید .

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت بوتیل اکریلات میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

 

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447  (ساعات تماس 24ساعت)

 

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت