ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

اکسید آلومینیوم واکنشهای مختلف صنعتی

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

اکسید آلومینیوم واکنشهای مختلف صنعتی

84 / 100

اکسید آلومینیوم واکنشهای مختلف صنعتی مفید را تجزیه می کند. شرکت شیمی کهن یکی از مراکز  فعال در زمینه فروش مواد شیمیایی، آماده ارائه خدمات در حوزه  نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک آلمان و…  با کیفیت عالی، و قیمت مناسب به مشتریان است. این محصول ساخت شرکت مرک آلمان بوده و شرکت شیمی کهن بع عنوان نمایندگی فروش مواد شیمیایی کرک در ایران محصولات زیادی را  عرضه می کند.  اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید محصولات مرک آلمان می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، و سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

اکسید آلومینیوم واکنشهای مختلف صنعتی

اکسید آلومینیوم

اکسید آلومینیوم، که با نام‌های آلومینا (Al₂O₃) نیز شناخته می‌شود، یک ترکیب شیمیایی از آلومینیوم و اکسیژن است. این ماده به صورت طبیعی به عنوان کوراندوم یافت می‌شود که نوعی کریستال شفاف و سخت است. اکسید آلومینیوم دارای ویژگی‌های فیزیکی و شیمیایی منحصربه‌فردی است که آن را در صنایع مختلف به یک ماده بسیار مهم تبدیل کرده است.

ویژگی‌ها و کاربردهای اکسید آلومینیوم شامل موارد زیر است:

 1. سختی بالا: اکسید آلومینیوم یکی از سخت‌ترین مواد شناخته شده است و در مقیاس سختی موس، درجه سختی 9 دارد. به همین دلیل، در ساخت ابزارهای برش و ساینده‌ها استفاده می‌شود.
 2. مقاومت به حرارت و خوردگی: این ماده دارای نقطه ذوب بالا و مقاومت به خوردگی فوق‌العاده است که آن را برای استفاده در محیط‌های با دمای بالا و شرایط سخت مناسب می‌کند. به همین دلیل در ساخت کوره‌ها و پوشش‌های مقاوم به حرارت کاربرد دارد.
 3. عایق الکتریکی: اکسید آلومینیوم یک عایق الکتریکی خوب است و در ساخت قطعات الکترونیکی و عایق‌های الکتریکی استفاده می‌شود.
 4. صنعت سرامیک: آلومینا به دلیل خواص مکانیکی و حرارتی ممتاز، در ساخت سرامیک‌های فنی و پیشرفته استفاده می‌شود.

اکسید آلومینیوم واکنشهای مختلف صنعتی

اکسید آلومینیوم واکنشهای مختلف صنعتی مفید را تجزیه می کند. یکی از عمده ترین کاربردهای اکسید آلومینیوم به عنوان کاتالیزور در فرآیند کلاوس برای تبدیل گازهای زائد سولفید هیدروژن به گوگرد اولیه در پالایشگاه ها است. همچنین برای جرا کردن آب الکل ها و تبدیل آن به به آلکنها مفید است.

اکسید آلومینیوم به عنوان یک پشتیبان کاتالیزور برای بسیاری از کاتالیزورهای صنعتی مانند موارد استفاده شده در هیدرودسولفوریزاسیون، یک فرایند شیمیایی فروکافت که به فراوانی در حذف گوگرد از گاز طبیعی و محصولات نفتی پالایش شده از نفت مانند بنزین، سوخت جت، نفت سفید، سوخت دیزل و روغن‌های سوختی کاربرد دارد). و برخی از پلیمریزاسیون های زیگلر-ناتا استفاده می شود.

استفاده از اکسید آلومینیوم برای حذف آب از جریان گاز نیز نکته ای ست که کارشناسان شیمی کهن در  فروش مواد شیمیایی صنعتی  قصد دارند تا در این رابطه نکاتی را گوشزد نمایند.

 

اکسید آلومینیوم واکنشهای مختلف صنعتی

کاربرد اکسید آلومینیوم برای حذف آب از جریان گاز

آلومینای فعال ماده ای متخلخل و دانه ای است. عنوان بستری برای کاتالیزورها و به عنوان جاذب برای حذف آب از گازها و مایعات استفاده می شود. آلومینای مورد استفاده در کوره ذوب، ۹۰ درصد از کل آلومینای تولید شده را به خود اختصاص می دهد. این آلومینا به کارخانه های آلومینیوم منتقل می شود و در آنجا به فلز آلومینیوم الکترولیز می شود. برای ساخت انواع محصولات سرامیکی، مدارهای مجتمع، ایمپلنت، تجهیزات آزمایشگاهی و پوشش های نسوز کوره های صنعتی از آلومینای کلسینه شده استفاده میشود.

به دلیل ویژگی های خاص آلومینا مانند رسانایی کم الکتریکی، مقاومت، سختی بالا و نقطه ذوب بالا از این ماده برای ساخت این محصولات استفاده میشود. خرید اکسید آلومینیوم توسط بسیاری از صاحبان صنایع صورت می پذیرد. زیرا که آلومینا یکی از پرکاربردترین مواد شیمیایی ست که می تواند موجبات به ثمر رسیدن تلاش های یک صنعت گر را فراهم آورد.

 

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیای مرک در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

اکسید آلومینیوم واکنشهای مختلف صنعتی

کاربرد اکسید آلومینیوم در تصفیه گاز

 • اکسید آلومینیوم به طور گسترده برای حذف آب از جریان گاز استفاده می شود. مونوکسید کربن گازی بی‌رنگ، بی بو و بسیار سمی است. دانسیته مونوکسید کربن نزدیک به دانسیته هوا است و توسط فرآیندهای طبیعی و مصنوعی تولید می شود. تنفس گاز مونوکسید کربن می تواند منجر به ایجاد مشکلات قلبی و عروقی و مرگ گردد، بنابراین مونوکسید کربن باید کنترل گردد.
 • برای این منظور مطالعاتی انجام شده است. در یکی از آنها برای سطح ویژه دیاتومیت و تثبیت بهتر نانو کاتالیست ها از گاما، آلومینا به عنوان لایه واش–کوت برای پوشش دیاتومیت استفاده شد. نتایج نشان داد که دیاتومیت به خاطر دارا بودن سطح ویژه بالا، هزینه کم، تخلخل مناسب و قدرت جذب بالا گزینه مناسبی برای پایه کاتالیزور می باشد.
 • آلومینا به عنوان یک کاتالیزور شناخته می شود. یکی از عمده ترین کاربردهای آلومینا به عنوان کاتالیزور در فرآیند کلاوس برای تبدیل گازهای زائد سولفید هیدروژن به گوگرد اولیه در پالایشگاه ها می باشد. همچنین برای دهیتراته کردن الکلها و تبدیل آنها به آلکنها مفید است.
 • اکسید آلومینیوم به عنوان یک پشتیبان کاتالیزور برای بسیاری از کاتالیزورهای صنعتی مانند موارد استفاده شده در هیدروژناز و برخی از پلیمریزاسیون های زیگلر-ناتا نقش مهمی دارد. اکسید آلومینیوم به طور گسترده برای حذف آب از جریان گاز استفاده می شود.

 

عمده ترین کاربردهای آلومینا به عنوان کاتالیزور

 1. به دلیل سختی و استحکام آلومینا از آن به عنوان ساینده ارزان قیمت به جای الماس صنعتی استفاده میشود. در بسیاری از انواع کاغذ سنباده از بلورهای اکسید آلومینیوم استفاده می شود. به علاوه، احتباس کم گرما و گرمای خاص کم آن باعث می شود. در عملیات سنگ زنی، به ویژه ابزارهای برش به طور گسترده مورد استفاده قرار گیرد.
 2. به عنوان ماده معدنی ساینده پودری آلوکسیت، به همراه سیلیس، ماده اولیه گچ استفاده شده در نوک نشانک در بازی بیلیارد است. پودر اکسید آلومینیوم در برخی از کیت های پرداخت و اصلاح خراش CD یا DVD استفاده می شود. اکسید آلومینیوم واکنشهای مختلف صنعتی را تجزیه می کند.
 3. اکسید آلومینیوم در عمده ترین کاربرد خود، کاتالیزور فرآیند Claus برای تبدیل گازهای زائد سولفید هیدروژن به گوگرد اولیه در پالایشگاه ها است. از آلومینا برای تولید کاشی هایی استفاده می شود که در داخل خطوط سوخت پودری و کانال های دودکش بر روی نیروگاه های زغال سنگ متصل می شوند تا از مناطق با سایش زیاد محافظت کنند. استفاده از این کاشی ها برای مناطقی که نیرو و ضربه زیادی وارد میشود، مناسب نیستند زیرا این کاشی ها شکننده هستند.

اکسید آلومینیوم واکنشهای مختلف صنعتی

خرید اکسید آلومینیوم

شرکت شیمی کهن نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید اکسید آلومینیوم با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

ارسال کالاهای موجود در انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان تهرانتوسط پیک

 ارسال مشتریان سایر شهرها

توسط شرکت های حمل و نقل ( تیپاکسپستترمینال )

اکسید آلومینیوم

قیمت – فروش اکسید آلومینیوم

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش اکسید آلومینیوم می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک آلمان و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت اکسید آلومینیوم میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887(ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

 

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت