ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

ان هپتان گرید کروماتوگرافی کد 104390

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

ان هپتان گرید کروماتوگرافی کد 104390

89 / 100

ان هپتان گرید کروماتوگرافی کد 104390 یکی از مواد مهم در علم کروماتوگرافی است و در اینجا به بررسی این ترکیب و کاربردهای آن خواهیم پرداخت. ان هپتان گرید کروماتوگرافی یک ترکیب اساسی در فرآیندهای کروماتوگرافی است که برای جداسازی و تجزیه و تحلیل مواد در آزمایشگاه‌ها و صنایع مختلف استفاده می‌شود. این ترکیب به دلیل ویژگی‌های خاص خود، به عنوان یک حلال مؤثر در فناوری کروماتوگرافی معرفی می‌شود.

آیا به دنبال محصولات شیمیایی با کیفیت برتر و متنوع هستید؟ با ورود به سایت ما، به دنبالی جدید از تازگی و تنوع در خرید مواد شیمیایی خواهید بود. تمامی محصولات ما با رعایت استانداردهای بالای کیفیت تولید می‌شوند. از مواد شیمیایی با کارایی برتر و پایداری طولانی مدت بهره‌مند شوید.

شرکت شیمی کهن، نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک merck ، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

ان هپتان گرید کروماتوگرافی کد 104390

ان هپتان گرید کروماتوگرافی کد 104390 ماده ای بی رنگ، فرار، متشکل از هفت کربن از گروه  مواد آلی و خانواده آلکان هاست. نام تجاری آن اسکیلی سولو است. این ماده آلی مناسب برای ذخیره سازی و حمل و نقل است. ان هپتان و ایزومر هایش  به عنوان حلال در زمینه های مختلف از جمله آزمایشگاه ها کاربرد دارند. ترکیب بخارات این ماده با هوا در دمای بالاتر از 4- باعث انفجار می­شود وجود آن در بنزین نامطلوب بوده و ممکن است سبب انفجار شود.

این ماده سمیت پایینی دارد، استنشاق کوتاه مدت آن باعث کاهش کارایی سیستم اعصاب می­شود. در تست نقطه گریسی از  این ماده برای حل نقطه روغن روی کاغذ لک شده و نشان دادن میزان ترکیبات آلی استفاده می­شود. شناسایی محلول های برومین از آیودین توسط عمل استخراج از درون ماده انجام می­شود.ان هپتان گرید کروماتوگرافی کد 104390

مشخصات ان هپتان گرید کروماتوگرافی کد 104390

شرکت مرک آلمان (Merck) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات مرک می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.merckmillipore.com/FR/fr مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات مرک دسترسی پیدا کنید.

1.04390

Supelco

n-Heptane

for liquid chromatography LiChrosolv®
Synonym(s):Heptane
Linear Formula:CH3(CH2)5CH3
CAS Number:142-82-5
Molecular Weight:100.20
Beilstein:1730763
MDL number:MFCD00009544
EC Index Number:205-563-8

ان هپتان گرید کروماتوگرافی کد 104390

کاربرد ان هپتان گرید کروماتوگرافی کد 104390

 • یکی از مهمترین کاربرد های این ماده برای چسب لاستیک و چسب کوره است.
 • نقش اصلی آن به عنوان حلال است.
 • اکثر حلال های آلی مشکلات سمیت دارند از جمله کلروفرم اما در مورد این محلول، این ماده از سمیت کمتری برخوردار است. این موضوع می­تواند مزیتی برای این ماده به شمار ­آید.
 • استفاده در کروماتوگرافی مایع
  ان هپتان گرید کروماتوگرافی در فناوری کروماتوگرافی مایع (HPLC) به عنوان یک حلال با کیفیت بالا شناخته می‌شود. در این فرآیند، این ترکیب به عنوان فاز متحرک در کروماتوگرافی مایع به کار می‌رود و در جداسازی مواد مختلف با دقت بالا مؤثر است. کاربرد در کروماتوگرافی گاز
  در کروماتوگرافی گاز، ان هپتان گرید کروماتوگرافی به عنوان یک حلال اصلی استفاده می‌شود. این ترکیب باعث جداسازی دقیق ترکیبات گازی شده و در تحلیل‌های گازهای صنعتی یا آزمایشگاهی کاربرد دارد.
موارد ایمنی 

راه های ورود این ماده شامل :پوست ،چشم و استنشاق است.

 • در اثر تجزیه ماده ای مانند دی اکسید کربن تولید می­کند.
 • در صورت انفجار باید از مواد خاموش کننده مانند؛
 • پودر های شیمیایی خشک ،کپسول های co2  و اسپری آب و مه استفاده کرد.
 • ترکیب این ماده با اکسید کننده ناسازگار است.
 • در صورت ورود آن به چشم باید فورا با آب فراوان شسته شود.
 • درصورت استنشاق باید فرد به محیط آزاد منتقل شود.
 • در صورت بلعیدن فرد را وادار به استفراغ نکنید ؛به فرد آب بخورانید.
 • باید در محیط خنک و  ظروف در بسته  نگه داری شود.
 • در مواقع حمل و نقل باید از لوازم حفاظت فردی استفاده شود ،دور از منابع حرارتی و احتراقی قرار بگیرد.

ان هپتان گرید کروماتوگرافی کد 104390

خصوصیات فنی و علمی ان هپتان گرید کروماتوگرافی کد 104390

1. خصوصیات شیمیایی
ان هپتان گرید کروماتوگرافی یک ترکیب شیمیایی با خصوصیات خاص است. این ترکیب به دلیل پایداری و خلوص بالای خود، به‌عنوان یک ابزار مهم در فرآیندهای کروماتوگرافی تحتاج احتراقی می‌شود.

2. پایداری حرارتی
ان هپتان گرید کروماتوگرافی دارای پایداری حرارتی بالا است. این ویژگی این امکان را فراهم می‌کند که در شرایط دمایی مختلف استفاده شود بدون افت کیفیت یا تغییرات شیمیایی ناخواسته.

نکات مهم

برای بهترین نتایج در استفاده از ان هپتان گرید کروماتوگرافی، توصیه می‌شود:

از مقادیر مناسب در فرآیندهای مورد نظر استفاده کنید.
دستورالعمل‌های تولید کننده را به دقت دنبال کنید.
در شرایط ذخیره‌سازی مناسب نگهداری شود.

نتیجه‌گیری ان هپتان گرید کروماتوگرافی کد 104390

ان هپتان گرید کروماتوگرافی کد 104390 با ویژگی‌های منحصر به فرد خود، یک ابزار اساسی در علم کروماتوگرافی است. استفاده از این ترکیب در فرآیندهای کروماتوگرافی بهبود کیفیت و دقت تجزیه و تحلیل مواد را تضمین می‌کند.

خرید ان هپتان گرید کروماتوگرافی کد 104390

شرکت شیمی کهن نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید ان هپتان گرید کروماتوگرافی کد 104390 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.نیکوتین جویس 

ارسال کالاهای موجود در انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان تهرانتوسط پیک

 ارسال مشتریان سایر شهرها

توسط شرکت های حمل و نقل ( تیپاکسپستترمینال )

ان هپتان گرید کروماتوگرافی کد 104390

قیمت  فروش ان هپتان گرید کروماتوگرافی کد 104390

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش ان هپتان گرید کروماتوگرافی کد 104390 می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک آلمان و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.خرید نیکوتین مایع

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.خرید اسید لوریک

راههای ارتباطی :
021-66895887(ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت