ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

ال پرولین کد مرک 107434

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

ال پرولین کد مرک 107434

89 / 100

ال پرولین کد مرک 107434 درحقیقت یک ایمونو اسید می باشد. این ماده به عنوان یکی از بیست آمینو اسید اصلی که در ساختار پروتئین ها کاربرد داشته، شناخته می شود. ال پرولین یک نوع آمینو اسید غیر ضروری برای بدن انسان محسوب می شود. با این معنا که این آمینو اسید به صورت طبیعی و به میزان لازم در بدن تولید می شود. ال پرولین می تواند به کمک آمینو اسید گلیسین، باعث سنتز کلاژن شود. همچنین این آنزیم برای رشد بهتر بافت های گیاهی که به ویژه در معرض تنش می باشند، لازم و ضروری است.

ال پرولین یکی از محصولات پرفروش شرکت مرک می باشد. این محصول در شرکت شیمی کهن که یکی از نمایندگی های  فروش مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی است. این شرکت آماده ارائه خدمات در حوزه فروش مواد شیمیایی از جمله ال پرولین کد مرک 107434 با کیفیت عالی، و قیمت مناسب به مشتریان است.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک،  سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

ال پرولین کد مرک 107434

ال پرولین کد مرک 107434، یک اسید آمینه است که در ساخت پروتئین‌ها و کلاژن نقش دارد. این ماده به صورت پودر سفید رنگ به دست می‌آید و به عنوان یک ماده موثر در بسیاری از محصولات غذایی و تغذیه‌ای مانند مکمل‌های پروتئینی، بستنی و نوشیدنی‌های انرژی‌زا استفاده می‌شود. همچنین، ال پرولین به عنوان ماده اولیه در تولید سایر مواد شیمیایی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ال پرولین کد مرک 107434

ال پرولین کد مرک 107434

مشخصات ال پرولین کد مرک 107434

1.07434
Millipore

L-Proline

for biochemistry
Synonym(s):L-Proline, Pro
CAS Number:147-85-3
Molecular Weight:115.13
MDL number:MFCD00064318
EC Index Number:205-702-2
مشخصات ال پرولین کد مرک 107434

مشخصات ال پرولین کد مرک 107434

ساختار پرولین

1.07434
ال-پرولین
برای بیوشیمی
مترادف (ها): L-Proline، Pro
شماره CAS: 147-85-3
وزن مولکولی: 115.13
شماره MDL: MFCD00064318
شماره شاخص EC: 205-702-2

کاربردهای ال پرولین کد مرک 107434

 • حفظ سلامت دستگاه گوارش
 • ترمیم پوست و بهبود زخم ها
 • کمک به سنتز کلاژن

ال پرولین کد مرک 107434 یکی از مواد شیمیایی پرکاربرد است. شما می توانید خریدمواد مرک را از شیمی کهن که یکی از نمایندگی های فروش مواد شیمیایی صنعتی در ایران است در مقادیر دلخواه سفارش دهید.

این شرکت فعال در زمینه فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی، آماده ارائه خدمات در حوزه فروش ال پرولین کد  107434با برند مرک آلمان به دانشگاهیان، محققان و صنعتگران می باشد. شما می توانید محصولات مرک را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از شیمی کهن که نمایندگی مرک را دارد خریداری کنید .

ویژگی های ال پرولین

 • کاهش تنش های وارد شده بر بافت گیاهی
 • تشکیل بافت هم بند
 • مبارزه با التهاب

نمایندگی مرک آلمان تقریبا در تمام عمر خود (غیراز دو دهه اخیر ) شرکت خصوصی بوده است. در سال 1995 تشکیلات قانونی شرکت از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل شد. البته هنوز هم 70 درصد سهام شرکت متعلق به خانواده مرک است. شیمی کهن  آماده ارائه خدمات در حوزه فروش مواد شیمیایی با برند مرک آلمان و با مناسب ترین قیمت به مشتریان می باشد.

این شرکت نمایندگی سیگما آلدریچ در تهران را دارد. که  شما می توانید  هر ماده شیمیایی دیگر  را به هر میزان دلخواه و در انواع بسته بندی از این شرکت تهیه کنید. برای خرید  می توانید با کارشناسان فروش ما از طریق تماس تلفنی و یا واتساپ ارتباط برقرار کنید.

ال پرولین کد مرک 107434چیست ؟

ال-پرولین L-Proline کد مرک 107434 در بین اسیدهای آمینه منحصر به فرد است. زیرا یک اسید آمینه اولیه نیست(تنها یک کربن به نیتروژن آمین پیوند دارد)، بلکه یک اسید آمینه ثانویه است .که گاهی اوقات اسید آمینه نامیده می شود. بر خلاف اسیدهای آمینه اولیه، پرولین آزاد یک آمین ثانویه است .که زنجیره جانبی از کربن آلفا خم می شود. و به نیتروژن آمین پیوند می خورد.

هنگامی که پرولین در یک پروتئین قرار می گیرد فاقد پروتون آمید است. و زاویه ستون فقرات Phi را در ساختار استاتیک حلقه پیرولیدون قفل می کند. بنابراین ستون فقرات نزدیک پرولین انعطاف پذیر نیست. و ممکن است از تشکیل ساختارهای ثانویه خاص، به ویژه مارپیچ های آلفا جلوگیری کند. با این شرایط چندین پرولین مجاور تمایل به تشکیل یک مارپیچ پلی پرولین دارند، یک ساختار غیر معمول اما پایدار شبیه به مارپیچ آلفا.

ال پرولین یک آمینو اسید حلقوی و غیر ضروری (در حقیقت یک اسید آمینه) در انسان است ( از اسید گلوتامیک و سایر آمینو اسیدها سنتز می شود)، ال پرولین سازنده بسیاری از پروتئین ها می باشد. این ماده که در غلظت های بالا در کلاژن یافت می شود، تقریباً یک سوم باقی مانده را تشکیل می دهد. کلاژن پروتئین اصلی حمایت کننده از پوست، تاندون ها، استخوان ها و بافت هم بند است و سلامت و بهبود آنها را تقویت می نماید.

ال پرولین پیرولیدین است که در آن هیدروژن S در موقعیت 2 توسط یک گروه اسید کربوکسیلیک جایگزین می شود. L-Prolin تنها یکی از بیست آمینو اسید رمزگذاری شده در DNA است. که حاوی یک گروه آمینه ثانویه آلفا به گروه کربوکسیل است. این یک جز essential اساسی کلاژن است .و برای عملکرد مناسب مفاصل و تاندون ها مهم می باشد. همچنین باعث حفظ و تقویت عضلات قلب می گردد. این ماده به عنوان ریز مغذی نقش دارد.

مشخصات فیزیکو شیمیایی محصول ال پرولین کد مرک 107434

 • نام ماده : ال پرولین
 • نام لاتین : L-Prolin
 • فرمول شیمیایی : C5H9NO2
 • CAS Number : 147-85-3
 • جرم مولی : 115.13
 • دمای ذوب :(2280C (dec) (lit
 • حلالیت : H2O : 50mg/ml

ال پرولین کد مرک 107434-

آمینو اسید پرولین

پرولین یکی از آمینو اسیدهای مهم است که به عنوان یکی از ساختارهای اصلی موجود در پروتئین‌ها شناخته می‌شود. آمینو اسید پرولین یک غیر قطبی و اسیدی است و ویژگی منحصر به فرد آن این است که یک حلقه جیره ایمیدازولین به سمت آمینو گروه خود دارد. این خصوصیت ساختاری باعث می‌شود که پرولین به نحو خاص در ساختارهای پروتئینی مانند پیچ‌های آلفا و ساختارهای ترشحی باکتریایی موجود باشد.

پرولین در جسم انسان به صورت طبیعی تولید می‌شود و نقش مهمی در ترکیب و ساخت پروتئین‌ها، کلاژن، و دیگر مولکول‌های حیاتی ایفا می‌کند. این آمینو اسید از مهمترین سازندگان ساختارهای بافتی مانند کلاژن است که در حفظ سلامت پوست، استخوان، و بافت‌های متصل در جسم نقش دارد.

آمینو اسید پرولین

آمینو اسید پرولین

خواص آمینو اسید پرولین

 • سطح کیفیت:100
 • فرم:جامد
 • قدرت:>5110 mg/kg LD50 خوراکی (رت)
 • pH:5-7 (20 درجه سانتیگراد، 100 گرم در لیتر در H2O)
 • mp:220-222 درجه سانتیگراد (تجزیه)
 • انحلال پذیری:1500 گرم در لیتر
 • تراکم:1.35-1.38 گرم بر سانتی متر مکعب در دمای 25 درجه سانتی گراد
 • چگالی ظاهری:500 کیلوگرم بر متر مکعب
 • دمای ذخیره سازی:2-30 درجه سانتی گراد

انحلال پذیری و تجزیه :

انحلال پذیری : 1500گرم در لیتر. بسیار محلول در آب ؛ کمی محلول در اتانول ، استون ، بنزن ؛ نامحلول در اتر ، پروپانول.

تجزیه : هنگامی که برای تجزیه گرم می شود ، بخارات سمی /اکسیدهای نیتروژن /منتشر می کند.
آشنایی با ال پرولین :

ال پرولین یک آمینو اسید غیر ضروری است که خود را به عنوان پودر کریستالی سفید بی بو و با طعم شیرین یا تلخ نشان می دهد و محلول در آب و الکل است ، با عوامل اکسید کننده قوی ناسازگار است و به عنوان افزودنی و طعم دهنده مواد غذایی استفاده می شود و به طور طبیعی در عسل وجود دارد . همچنین در غذاها و دسرهای ژلاتینی ، محصولات لبنی و گوشت و سبزیجات فرآوری شده کاربرد دارد.

نقش ال پرولین در گیاهان

ال پرولین در گیاهان اغلب نقش تخفیف دهنده اثر تنش را عهده دار است . بطور مثال، توانایی ال پرولین در کاهش اثرات منفی تنش شوری بارها آزمایش و گزارش شده است. همچنین، گزارش شده که این اسید آمینه در کشت بافت گیاهان بسیار سودمند می باشد. تاثیر افزودن پرولین به محیط کشت گیاهان به شکلی است .که، در قیاس با سایر اسید آمینه ها، باعث رش سالمتر و مطلوبتر بافت در معرض تنش می شود.

این ترکیب دو ایزومر فضایی S و R  دارد که فرم S آن قابل دسترس تر می باشد.

ال پرولین با فرمول شیمیایی C5H9NO2 دارای بلورهای بی رنگی است که گرچه یک آمینو اسید نیست.بلکه بطور معمول در فهرست آمینو اسیدهای به دست آمده از آبکافت پروتئینها جای دارد. واقعیت این است که ال پرولین یک ایمونو اسید است. کدهای ژنتیکی آن عبارتند از CCG . CCA . CCC . CCU نقش اساسی ال پرولین محافظت از سلول ها از تاثیر منفی انباشتگی نمک، تبادل اسمزی، پایداریساختار سلول از قبیل غشاء و پروتئین ها می باشد.

محصولات مشابه 

ال پرولین کد مرک 107434-

فروش ال پرولین مرک :

جهت خرید ال پرولین مرک، سیگما آلدریچ، ساپلکو با خلوص بالا و نیز دریافت قیمت ال پرولین میتوانید از طریق سیستم های تماس با ما اقدام نمایید، همچنین فروش آمینو اسید ال پرولین تولید شرکت های هندی و چینی و کره ای با خلوص بالا در حجم های متنوع توسط این گروه تجاری صورت میپذیرد. ارسال محصول اسید آمینه ال پرولین جهت تمام نقاط کشور توسط این گروه بازرگانی صورت گرفته و از طرق مختلف قابل ارسال میباشد

قیمت – فروش ال پرولین کد مرک 107434

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش ال پرولین کد مرک 107434 می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک آلمان و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.خرید نیکوتین مایع

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887(ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت