ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

اسید متا فسفریک کد 100546 مرک آلمان

دسته بندی
تماس / Contact
  • تلفن : 66985887-021
  • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
  • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

اسید متا فسفریک کد 100546 مرک آلمان

85 / 100

اسید متا فسفریک کد 100546 مرک آلمان یکی از مواد شیمیایی است که در شرکت شیمی کهن به عنوان نمایندگی مرک آلمان در ایران به دست مصرف کنندگان ارئه می گردد. همچنین این شرکت ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در تهران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیای مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک merck ، سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

نمایندگی مرک آلمان تقریبا در تمام عمر خود (غیراز دو دهه اخیر ) شرکت خصوصی بوده است. در سال 1995 تشکیلات قانونی شرکت از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل شد. البته هنوز هم 70 درصد سهام شرکت متعلق به خانواده مرک است.

اسید متا فسفریک کد 100546 مرک آلمان

اسید متا فسفریک کد 100546 مرک آلمان (Meta-Phosphoric Acid) یک ترکیب شیمیایی است که به صورت خالص به‌عنوان یک اسید آنیونی استفاده می‌شود. این ترکیب شیمیایی به‌عنوان یک عامل تصفیه و ضد عفونی کننده در آزمایشگاه‌های پزشکی و شیمیایی و همچنین در صنایع داروسازی، شیمیایی و غذایی استفاده می‌شود.

کد 100546 مرک آلمان یک کد محصول است که به این ترکیب شیمیایی اختصاص داده شده است. در صنایع غذایی نیز اسید متافسفریک به‌عنوان یک عامل اسیدزا کننده و حفظ کننده از برخی از ویتامین‌ها و مواد غذایی حفاظت می‌کند. برای مثال، در تولید نوشیدنی‌های غلیظ، مربا، ژله و برخی از فرآورده‌های پروتئینی، اسید متافسفریک به‌عنوان یک ماده اسیدزا کننده و حفظ کننده به‌کار می‌رود.

لازم به ذکر است که باید با دقت از این ترکیب شیمیایی در صنایع مختلف استفاده شود و حداکثر استانداردها و اصول بهداشتی و ایمنی مواد غذایی رعایت شود. همچنین باید توجه داشت که مصرف بیش از حد این ترکیب شیمیایی ممکن است به برخی افراد با عوارض جانبی همراه باشد، بنابراین در هر کاربردی از اسید متافسفریک باید دستورالعمل‌های مربوطه را به دقت مطالعه کرد.اسید متا فسفریک کد 100546 مرک آلمان

مشخصات اسید متا فسفریک کد 100546 مرک آلمان

متافسفریک اسید ماده شیمیایی با نام لاتین meta-phosphoric acid و Cas no: 37267-86-0 ، پلی فسفات حلقوی خورنده که از واحد های اسید فسفریک تشکیل شده است. فروش متافسفریک در گرید آزمایشگاهی در فروشگاه بهنوژن. برای خرید متا فسفریک اسید با ما تماس بگیرید. فروش متا فسفریک اسید با کیفیتی بی نظیر و قیمت مناسب و به میزان دلخواه .

شرکت مرک آلمان (Merck) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات مرک می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.merckmillipore.com/FR/fr مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات مرک دسترسی پیدا کنید.اسید متا فسفریک کد 100546 مرک آلمان

Supelco
1.00546

meta-Phosphoric acid

pieces for analysis (stabilized with sodium metaphosphate) EMSURE®

Synonym(s):Metaphosphoric acid, m-Phosphoric aci

چه مقدار از این ترکیب در صنایع مختلف استفاده می‌شود؟

مقدار استفاده از اسید متافسفریک (Meta-Phosphoric Acid) در صنایع مختلف ممکن است متغیر باشد و بستگی به کاربرد و نوع صنعت دارد. در صنایع غذایی، این ترکیب شیمیایی ممکن است به‌عنوان یک عامل اسیدزا کننده و حفظ کننده از برخی از ویتامین‌ها و مواد غذایی استفاده شود. به‌طور مثال، اسید متافسفریک در تولید نوشیدنی‌های غلیظ، مربا، ژله و برخی از فرآورده‌های پروتئینی به‌کار می‌رود.اسید متا فسفریک کد 100546 مرک آلمان

در صنایع داروسازی، این ترکیب شیمیایی به‌عنوان یک عامل تصفیه و ضد عفونی کننده در آزمایشگاه‌های پزشکی و شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین در صنایع شیمیایی، اسید متافسفریک به‌عنوان یک محلول اسیدی قوی در فرآیندهای شیمیایی استفاده می‌شود.

در کل، مقدار استفاده از اسید متافسفریک در صنایع مختلف متغیر است و بستگی به کاربرد و نوع صنعت دارد. همچنین باید توجه داشت که در هر کاربردی از این ترکیب شیمیایی، باید دستورالعمل‌های مربوطه را به دقت مطالعه کرد و اصول بهداشتی و ایمنی مواد غذایی و شیمیایی رعایت شود.

اسید متا فسفریک کد 100546 مرک آلمان

چه مقدار از این ترکیب در تولید محصولات پروتئینی استفاده می‌شود؟

مقدار استفاده از اسید متافسفریک (Meta-Phosphoric Acid) در تولید محصولات پروتئینی ممکن است متغیر باشد و بستگی به نوع محصول و دستورالعمل تولید دارد. در تولید محصولات پروتئینی مانند ماهی، گوشت، مرغ و تخم مرغ، اسید متافسفریک به‌عنوان یک ماده اسیدزا کننده و حفظ کننده به‌کار می‌رود. این ترکیب شیمیایی با کمک اسید سیتریک و یا اسید لاکتیک، باعث تخمیر و کاهش pH در محصول شده و از رشد باکتری‌های مضر جلوگیری می‌کند.

در تولید محصولات پروتئینی، میزان استفاده از اسید متافسفریک ممکن است در بازه‌های مختلف باشد و به‌طور کلی، بین 0.1 تا 1 درصد از وزن محصول استفاده می‌شود. برای مثال، در تولید محصولات گوشتی مانند سوسیس و کالباس، معمولاً مقدار 0.2 تا 0.5 درصد از وزن محصول به‌عنوان ماده اسیدزا کننده و حفظ کننده به‌کار می‌رود. در تولید محصولات ماهی مانند کنسرو ماهی، مقدار کمی از این ترکیب شیمیایی به‌عنوان ماده حفظ کننده به‌کار می‌رود.اسید متا فسفریک کد 100546 مرک آلمان

لازم به ذکر است که مقدار استفاده از این ترکیب شیمیایی در تولید محصولات پروتئینی بایدبا دقت و با توجه به دستورالعمل‌های تولید و استانداردهای بهداشتی و ایمنی مواد غذایی و شیمیایی، تعیین شود. همچنین باید توجه داشت که مصرف بیش از حد این ترکیب شیمیایی ممکن است به برخی از افراد با عوارض جانبی همراه باشد، بنابراین در هر کاربردی از اسید متافسفریک باید دستورالعمل‌های مربوطه را به دقت مطالعه کرد و اصول بهداشتی و ایمنی مواد غذایی و شیمیایی رعایت شود.

اسید متا فسفریک کد 100546 مرک آلمان

فروش مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران -اسید متا فسفریک کد 100546 مرک آلمان

شرکت شیمی کهن عرضه‌کننده مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی، مفتخر است انواع مواد شیمیایی مرک را با کیفیتی تضمین شده و قیمتی مناسب به تمامی خریداران در سراسر کشور تحویل نماید. شما می‌توانید هم‌اکنون برای خرید به سایت مرک مواد شیمیایی و سرتیفیکیت مرک  از طریق همین صفحه اقدام فرمایید. درصورت وجود هرگونه مشکلی در روند  سفارش و خرید کالا، از طریق شماره‌های درج‌شده درسایت، با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

شیمی کهن  آماده ارائه خدمات در حوزه فروش مواد مرک آلمان و با مناسب ترین قیمت به مشتریان می باشد. این شرکت نمایندگی سیگماآلدریچ در تهران را دارد که  شما می توانید هر ماده شیمیایی دیگر  را به هر میزان دلخواه و در انواع بسته بندی از این شرکت تهیه کنید.اسید متا فسفریک کد 100546 مرک آلمان

 

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت فروش مواد شیمیایی صنعتی میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

 

جهت اطلاعات بیشتر محصولات مرک آلمان کلیک کنید:

 

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447  (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت