ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

اسید سیتریک کد 100244

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

اسید سیتریک کد 100244

85 / 100

اسید سیتریک کد 100244 یک اسید آلی ضعیف است که در میوه های مرکبات یافت می شود. این یک ماده نگهدارنده طبیعی است و همچنین برای افزودن طعم اسیدی به غذاها و نوشیدنی ها استفاده می شود. در بیوشیمی، به عنوان واسطه در چرخه اسید سیتریک مهم است.

تقریباً در متابولیسم همه موجودات زنده رخ می دهد. همچنین به عنوان یک ماده تمیزکننده خوش خیم از نظرمحیطی عمل می کند و به عنوان یک آنتی اکسیدان عمل می کند.

در مورد اسید سیتریک، این یک اسید آلی است که از مرکبات موجود در مرکباتی مانند لیمو و نارنج به دست می‌آید. این اسید به عنوان یک افزودنی مواد غذایی، محلول‌کننده، یا در صنعت آشامیدنی‌ها استفاده می‌شود. اسید سیتریک خاصیت اسیدیته دارد و معمولاً به عنوان یک ماده ترش‌کننده و افزودنی طعم به محصولات مختلف اضافه می‌شود.

معرفی اسید سیتریک کد 100244

اسید سیتریک یک اسید آلی است که از مرکبات موجود در میوه‌های اسیدی مانند لیمو و نارنج به دست می‌آید. فرمول شیمیایی آن C₆H₈O₇ است. این اسید به عنوان یک افزودنی غذایی و اسیدیته‌دهنده در صنایع مختلف استفاده می‌شود.

شرکت شیمی کهن، نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک merck ، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

اسید سیتریک کد 100244

مشخصات اسید سیتریک کد 100244

شرکت مرک آلمان (Merck) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات مرک می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.merckmillipore.com/FR/fr مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات مرک دسترسی پیدا کنید.

1.00244

Supelco

Citric acid monohydrate

for analysis EMSURE® ACS,ISO,Reag. Ph Eur

Synonym(s):2-Hydroxypropane-1,2,3-tricarboxylic acid, Hydroxytricarballylic acid
Linear Formula:HOC(COOH)(CH2COOH)2 · H2O
CAS Number:5949-29-1
Molecular Weight:210.14
Beilstein:4018641
MDL number:MFCD00149972
EC Index Number:201-069-1

مشخصات اسید سیتریک کد 100244

خصوصیات اسید سیتریک شامل موارد زیر می‌شود:

 • افزودنی غذایی: اسید سیتریک به عنوان یک ماده افزودنی در صنایع غذایی برای افزودن طعم ترش به محصولات مختلف مانند نوشیدنی‌ها، آبمیوه‌ها، شوریها، و محصولات خنک‌کننده مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • محلول‌کننده: اسید سیتریک به عنوان یک ماده محلول‌کننده در صنایع غذایی و نیز در تولید محصولات شوینده مانند مایع ظرفشویی استفاده می‌شود.
 • صنایع داروسازی: در تولید برخی داروها و محصولات دارویی به عنوان یک ماده افزودنی یا محلول‌کننده مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • صنایع نساجی: اسید سیتریک در فرآیند رنگسازی و پردازش بافت‌های نساجی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

توجه داشته باشید که اسید سیتریک به دلیل خصوصیات ترش‌کننده و محلول‌کننده‌اش، یکی از اجزای مهم صنایع غذایی و فرآورده‌های مصرفی است.

کاربرد اسید سیتریک در مواد غذایی

اسید سیتریک در انواع میوه ها و سبزیجات وجود دارد، اما بیشترین مقدار آن در لیمو وجود دارد. جایی که می تواندتا 8 درصدر از وزن خشک میوه را تشکیل دهد. اسیدسیتریک بی آب یک اسید تری کربوکسیلیک است .که در میوه های مرکبات یافت می شود. اسید سیتریک به دلیل خاصیت آنتی اکسیدانی خود به عنوان ماده کمکی در داروها استفاده می شود.

پایداری مواد فعال را حفظ می کند و به عنوان مواد نگهدارنده استفاده می شود. این ماده همچنین به عنوان یک اسید برای کنترل PH استفاده می شود. با کلات شدن کلسیم در خون به عنوان ضد انعقاد عمل می کند.

اسیدسیتریک کد 100244  به صورت بلورهای بی رنگ و بدون بو با طعم اسیدظاهر می شود. اسید سیتریک که معمولا به عنوان یک افزودنی غذایی به عنوان یک طعم دهنده طبیعی و نگهدارنده استفاده می شود. در محصولات آرایشی، برای مصارف پزشکی، به عنوان آنتی اکسیدان و محصولات تمیز کننده نیز استفاده می شود.

طعم دهنده و نگهدارنده غذا 

اسیدسیتریک کد 100244 را می توان به عنوان یک ماده نگهدارنده ،ماده امولسیون کننده و به عنوان یک طعم دهنده ترش، به غذاها و نوشیدنی های فرآوری شده و بسته بندی شده مانند بستنی، نوشابه گازدار و غذاهای کنسرو شده اضافه کرد.این ماده برای جلوگیری از یوتولیسم به بسیاری از غذاهای کنسرو شده و شیشه ای اضافه می شود.

موارد استفاده اسیدسیتریک  

 • محصولات آرایشی و بهداشتی و مراقبت شخصی
 • مصارف پزشکی
 • آنتی اکسیدان
 • محصولات پاک کننده

کاربرد در محصولات آرایشی و بهداشتی

اسیدسیتریک کد 100244 به عنوان عنصر موجود در محصولات مراقبت شخصی می تواند به روشن شدن پوست، اصلاح لکه های تیره و به حداقل رساندن خطوط ریز کمک کند. محصولات حاوی اسید سیتریک  را می توان برای استفاده در نزدیکی چشم ، لب، دهان و مجاری بینی و همچنین برای استفاده ایمن حتی بر روی پوست نوزادان فرموله نمود. از این ماده و نمک های آن ممکن است در اسپری های مو، و اسپری های خوشبو کننده و بدن نیز استفاده گردد.

سدیم سیترات، نمکی از اسید سیتریک، در صابون و رژلب و مواد شوینده استفاده می شود. از این اسید و نمک های آن می توان برای حفظ محصولات آرایشی و بهداشتی و مراقبت های شخصی و همچنین برای تنظیم سطح PH آنها استفاده نمود.

کاربرد در مصارف پژشکی

از اسیدسیتریک برای کمک به از بین بردن باکتری های مضر و همچنین عفونت های سطح پوست استفاده می شود .که می تواند در افراد دیابتی ، افراد مسن و همچنین در افراد سیگاری شایع باشد. همچنین اسیدسیتریک می تواند با سدیم سیترات و سیترات پتاسیم برای کاهش سطح اسید در ادرار ترکیب شود تا از حملات نقرس پیشگیری کند.

کاربرد در آنتی اکسیدان

آنتی اکسیدان ها که از اسید سیتریک تولید شده اند.می توانند به خوردن غذا در مدت زمان طولانی کمک کنند. به عنوان مثال: ریختن آب لیمو که دارای اسیدسیتریک می باشد،روی سیب یا موز می تواند از قهوه ای شدن آنها جلوگیری نماید . اسیداسکوربیک ، معروف به ویتامین C در اسیدسیتریک نیز یافت می شود و در بیشتر مواقع برای محافظت از نوشابه و گوشت استفاده می گردد.

کاربرد در محصولات پاک کننده

اسید سیتریک کد 100244 ممکن است به محصولات تمیز کننده تجاری و صنعتی اضافه شود، زیرا می تواند باعث جمع شدن آب سخت روی ظروف و ظروف شیشه ای شود. همچنین می توان برای از بین بردن لکه های مانده قهوه و چای ، تغییر رنگ زرد ، قهوه ای و لکه های ادرار و آب استفاده شود. بعضی از محصولات تجاری حاوی اسیدسیتریک دارای پایه آب هستند و می توانند باعث خوردگی فلزات شوند . برای کم کردن و جلوگیری از زنگ زدگی، فلز را پس از پاک نمودن خشک کنید.

خرید اسید سیتریک کد 100244

شرکت شیمی کهن نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید اسید سیتریک کد 100244 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.نیکوتین جویس 

ارسال کالاهای موجود در انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان تهرانتوسط پیک

 ارسال مشتریان سایر شهرها

توسط شرکت های حمل و نقل ( تیپاکسپستترمینال )

خرید اسید سیتریک کد 100244

قیمت  فروش اسید سیتریک کد 100244

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش اسید سیتریک کد 100244 می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک آلمان و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.خرید نیکوتین مایع

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.خرید اسید لوریک

راههای ارتباطی :
021-66895887(ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت