ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

استون کد مرک 100014

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

استون کد مرک 100014

90 / 100

استون کد مرک 100014 (Acetone) یک ترکیب شیمیایی با فرمول شیمیایی CH3COCH3 است. این ماده از گروه کتون‌ها به شمار می‌آید و به عنوان یک حلال گسترده‌ای در صنایع شیمیایی، پزشکی، و صنایع دیگر استفاده می‌شود. این مقاله به بررسی خصوصیات شیمیایی، کاربردها، روش‌های تولید، و اهمیت استون می‌پردازد.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک merck ، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

استون کد مرک 100014

استون کد مرک 100013 با فرمول شیمیایی CH3COCH3 یک محلول بیرنگ است که با نام دیگر پروپانول (Propanone) نیز شناخته می شود. این ماده شیمیایی به عنوان ساده ترین نوع کتون ها توسط حییم وایزمن کشف شد. که در سال 1964 با فرآیند واکر هوخست در مقیاس صنعتی تولید و به بهره برداری رسید. این ماده پر کاربرد در فرآیند ساخت پلاستیک و برخی صنایع دیگر کاربرد دارد.استون کد مرک 100014

از جمله متداول ترین موارد استفاده استون می توان در مصارق خانگی از جمله پاک کننده لاک ناخن نام برد. مقداری از این ماده در بدن انسان به صورت طبیعی به عنوان محصول فرعی متابولیسم وجود دارد.استون کد مرک 100014

مشخصات استون کد مرک 100014

شرکت مرک آلمان (Merck) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات مرک می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.merckmillipore.com/FR/fr مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات مرک دسترسی پیدا کنید.

1.00014

Supelco

Acetone

for analysis EMSURE® ACS,ISO,Reag. Ph Eur
Synonim(y):Dimethyl ketone, Propanone, 2-Propanone
Wzór liniowy:CH3COCH3
Numer CAS:67-64-1
Masa cząsteczkowa:58.08
Beilstein:635680
Numer MDL:MFCD00008765
Numer indeksu EC:200-662-2

استون کد مرک 100014

خصوصیات شیمیایی استون

استون یک ترکیب بی‌رنگ، معطر و متراکم است. این ماده در دما و فشار معمولی به شکل مایع و درخشان است. از نظر شیمیایی، استون به ساختاری سه‌اتمی متشکل از یک گروه کربونیل (C=O) متصل به دو اتم هیدروژن می‌پردازد. این ماده با نماد CH3COCH3 یا (CH3)2CO نمایان داده می‌شود.استون کد مرک 100014

 روش‌های تولید استون

استون از تعدادی روش مختلف تولید می‌شود. یکی از روش‌های اصلی تولید استون، تجزیه ایزوپروپیل الکل (IPA) به وسیلهٔ فرایند هیدروژن‌کردن است. این فرآیند از طریق افزودن هیدروژن به IPA انجام می‌شود و محصول نهایی استون و آب است.

کاربردهای استون

استون یک حلال بسیار قوی است و در صنعت‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. یکی از کاربردهای اصلی آن در صنعت رنگ، رزین، و چسب‌سازی است. همچنین، استون به عنوان یک حلال در تهیهٔ لاک‌ها، رنگ‌ها، و محصولات دیگر شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ماده همچنین در حوزهٔ پزشکی برای تهیهٔ محصولات ضدعفونی و ضدعرق استفاده می‌شود.

خطرات و ایمنی

استون یک ماده قابل اشتعال است و باید با احتیاط بسیار بالا استفاده شود. همچنین، برخی از افراد ممکن است به این ماده حساسیت نشان دهند و برخی از عوارض جانبی از جمله سردرد، تنفس مشکل‌بار، و تحریک پوستی را تجربه کنند. بنابراین، در محیط‌های صنعتی و آزمایشگاهی باید از این ماده با احتیاط استفاده شود و تمامی آموزش‌های ایمنی رعایت گردد.

 اهمیت استون در صنایع مختلف

استون به عنوان یکی از حلال‌های مهم در صنعت شیمیایی شناخته شده است. کاربردهای متعدد آن در تولید مواد شیمیایی و محصولات متنوع از جمله دلایلی است که این ماده از اهمیت ویژه‌ای در صنایع مختلف برخوردار است. استفاده از استون در فرآیندهای صنعتی بهبود کارایی و کارایی تولید را افزایش داده و به صنایع مختلف کمک می‌کند.استون کد مرک 100014

استون کد مرک 100014

کاربرد استون کد مرک 100014

استون کد مرک 100014 به راحتی در آب حل می شود. و با سرعت بالا در هوای آزاد و معمولی تبخیر و فرار است. با بهره گیری از همین شرایط، این ماده در صنعت پارچه در جهت صمغ زدایی و گند زدایی استفاده می گردد. از جمله کاربرد دیگر استون یا همان پروپانول می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • برای رزین های نیترو سلولز
 • سلولز استات
 • سلولز اترها
 • لاستیک کلره
 • اکثر رزین های طبیعی
 • پلی وینیل استات
 • پلی اکریلات ها
 • رزین های آلکیدی
 • رزین های مصنوعی
 • روغن ها
 • نرم کننده های معمولی

موارد ایمنی در هنگام استفاده استون کد مرک 100014

استون کد مرک 100013 به گونه ای طراحی و تولید شده است. که در حین کار کردن با آن کمترین میزان سمیت را داشته باشد. از این رو سازمان غذا و داروی آمریکا تایید کرده است .که به دلیل کم بودن خطرات استون ، میتوتن از این ماده به عنوان افزودنی غیر مستقیم در چسب ها و بسته بندی مواد غذایی استفاده نمود .که این خود یکی دیگر از موارد کاربرد استون بشمار می آید.

با این حال این ماده شیمیایی به شدت اشتعال پذیر است و باید از قراردادن آن در مجاورت حرارت مستقیم خودداری کرد، در صورت خورده شدن(بلع) باع سوختگی حلق و سرفه خواهد شد.استون کد مرک 100014

خرید استون مرک 100014

خرید استون مرک 100014 به طور عمومی برای تولید حلال ها و مواد شیمیایی واسط مانند متیل متااکریلات، بیسفنول و متااکریلیک اسید صورت می گیرد. بازار تولید حلال ها سالانه بالغ بر 33 درصد کل درخواصت های این ماده در سطح جهانی را به خود اختصاص می دهد.

همچنین در سال 2019، در صد خرید استون برای تولید بیسفنول و متیل متااکریلات به ترتیب 28 و 25 درصد از کل تقاضاها بوده است. همچنین قیمت این ماده به طور تنگاتنگی به قیمت فنل وابسته است و با افزایش قیمت فنل، قیمت استون نیز افزایش می یابد.

استون آزمایشگاهی 

استون آزمایشگاهی یک ماده شیمیایی با فرمول CH3COCH3 است که به عنوان یک کتون مهم در زمینه‌های مختلف شیمی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب در آزمایشگاه‌ها به عنوان یک حلال معمولاً در دسترس است و در تحقیقات و آزمایشات مختلف به عنوان یک ماده مرجع مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای خرید استون آزمایشگاهی، شما می‌توانید به فروشندگان مواد شیمیایی یا شرکت‌های تولید کننده مراجعه کنید. در ایران، بازار مواد شیمیایی و صنعتی به صورت وسیع وجود دارد و بسیاری از شرکت‌ها مواد شیمیایی از جمله استون را به فروش می‌رسانند.استون کد مرک 100014

خرید استون صنعتی

استون صنعتی یک ترکیب شیمیایی اهمیت‌آور در صنایع مختلف است که به عنوان یک کتون مهم شناخته می‌شود. این ترکیب، با فرمول CH3COCH3، دارای ویژگی‌های فیزیکی و شیمیایی منحصر به فردی است که آن را به یک حلال و ماده اولیه بسیار مهم در تولید محصولات صنعتی تبدیل کرده است.

جهت خرید استون صنعتی می توانید با همکاران ما تماس حاصل بفرمائید.  در ادامه می توان کفت که در بخش خصوصیات شیمیایی، به ساختار مولکولی استون، خصوصیات فیزیکی و شیمیایی آن، اثرات این ترکیب بر دیگر مواد، و ارتباطات آن با شیمی کلان و تجزیه و تحلیل شیمیایی اشاره شده است.

نتیجه‌گیری

استون به عنوان یک ترکیب شیمیایی مهم در صنایع مختلف به‌کار می‌رود. خصوصیات شیمیایی آن، روش‌های تولید، کاربردها، خطرات و ایمنی، و اهمیت در صنایع مختلف مورد بررسی قرار گرفت. با توجه به ویژگی‌های منحصر به فرد استون، این ماده به‌عنوان یک ابزار اساسی در فرآیندهای تولید و صنعت شیمیایی شناخته شده است.

استون کد مرک 100014

خرید استون کد مرک 100014

شرکت شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید استون کد مرک 100014  با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.نیکوتین جویس 

ارسال کالاهای موجود در انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان تهران: ارسال توسط پیک

 ارسال مشتریان سایر شهرها

توسط شرکت های حمل و نقل ( تیپاکسپستترمینال )

قیمت –فروش استون کد مرک 100014

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش استون کد مرک 100014 می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت