ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

آمونیوم پرسولفات کد 101201 مرک

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

آمونیوم پرسولفات کد 101201 مرک

86 / 100

آمونیوم پرسولفات کد 101201 مرک سفید، بدون کریستال بی بو،فرمول NH4) 2S2O8) است، دارای اکسیداسیون قوی و خورندگی، هنگام گرم شدن، تجزیه آن به راحتی و جذب رطوبت آسان نیست، در آب محلول است، حلالیت آن در آب گرم افزایش می یابد، می توان آن را به هیدرولیز سدیم هیدروژن در محلول آبی هیدرولیز کرد. محلول خشک دارای ثبات خوب است.

شرکت شیمی کهن، نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک merck ، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

آمونیوم پرسولفات یک ترکیب شیمیایی است که شامل یون‌های آمونیوم (NH₄⁺) و یون پرسولفات (HSO₄⁻) می‌شود. این ترکیب به عنوان یک نمک آمونیوم از خانواده نمک‌های اسید سولفوریک (H₂SO₄) معروف است.

آمونیوم پرسولفات در موارد مختلفی استفاده می‌شود. به عنوان مثال، در صنایع الکترونیک به عنوان یک منبع یون سولفات استفاده می‌شود. همچنین، در صنایع نساجی و رنگسازی نیز برای افزودن پایداری رنگ به کار می‌رود. از آن به عنوان یک ماده افزودنی در فرآیندهای صنایع غذایی نیز استفاده می‌شود. همچنین، در تصفیه آب ممکن است برای تنظیم pH و بهبود کیفیت آب مصرفی استفاده شود.

استفاده از آمونیوم پرسولفات نیازمند رعایت دقیق دستورالعمل‌ها و شرایط استفاده مرتبط با هر کاربرد است.

 

آمونیوم پرسولفات کد 101201 مرک

مشخصات آمونیوم پرسولفات کد 101201 مرک

شرکت مرک آلمان (Merck) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات مرک می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.merckmillipore.com/FR/fr مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات مرک دسترسی پیدا کنید.

1.01201

Supelco

Ammonium peroxodisulfate

for analysis EMSURE® ACS,Reag. Ph Eur

Synonym(s):Ammonium peroxodisulfate, Ammonium persulfate, Peroxidisulfuric acid diammonium salt
Linear Formula:(NH4)2S2O8
CAS Number:7727-54-0
Molecular Weight:228.20
MDL number:MFCD00003390
EC Index Number:
231-786-5

2

آمونیوم پرسولفات سفید، بدون کریستال بی بو،فرمول NH4) 2S2O8) است، دارای اکسیداسیون قوی و خورندگی، هنگام گرم شدن، تجزیه آن به راحتی و جذب رطوبت آسان نیست، در آب محلول است، حلالیت آن در آب گرم افزایش می یابد، می توان آن را به هیدرولیز سدیم هیدروژن در محلول آبی هیدرولیز کرد. محلول خشک دارای ثبات خوب است.

ذخیره سازی آمونیوم پرسولفات آسان است، و ازمزایای آن راحتی و ایمنی و غیره است. هنگامی که تا 120درجه سانتیگراد گرم می شود، می تواند تجزیه شود، به راحتی خنک می شود و می تواند در هوای مرطوب بماند. به طور عمده به عنوان یک عامل اکسید کننده و آماده سازی پراکسید هیدروژن، پراسفیلات پتاسیم و دیگر پروپولفات ها استفاده می گردد. این را می توان به عنوان آغازگر آزاد واکنش پلیمریزاسیون، بخصوص پلیمریزاسیون امولسیون وینیل کلرید پلیمراز کننده و پلیمریزاسیون باز سازی شده استفاده کرد.

میتوان به عنوان سفیدکننده در روغن و صنعت صابون استفاده کرد. کاربرد این ماده برای آماده سازی رنگ های آنیلین و اکسیداسیون رنگ و صنعت آبکاری، صنعت عکاسی و تجزیه و تحلیل شیمیایی بسیاراست.

کاربرد آمونیوم پرسولفات کد 101201 مرک

آمونیوم پرسولفات کد 101201 مرک را می توان به عنوان معرف های تجزیه کننده ،عامل ثابت کننده عکاسی و عامل کاهش دهنده استفاده کرد.این می تواند به عنوان نگهدارنده مواد غذایی ،عامل اکسیدکننده و آغازگر پلیمر مولکولی بالا استفاده شود.

آمونیوم پر سولفات می تواند به عنوان مواد خام Persulfate تولید و پراکسید هیدروژن درصنایع شیمیایی، مهارکننده پلیمرآلی، آغازگر درطول پلیمریزاسیون مونومر وینیل کلرید استفاده شود. می توان به عنوان سفید کننده در روغن ،صنعت صابون استفاده کرد. همچنین می تواند به عنوان مواد مذاب فلز در برش و برداشتن نفت و صنعت نفت مورد استفاده قرار گیرد. برای گرید مواد صنایع غذایی، می توان آن را به عنوان اصلاح کننده گندم ، کپک و مخمر کباب شده کاربرد دارد.

می تواند برای اصلاح آرد مورد استفاده قرار گیرد(محدود <3,.g / kg، استانداردژاپن 1999)؛ قارچ کش Saccharomyces cerevisiae (محدود کردن 1,. %، FAO / WHO , 1984)

برای گرید مواد غذایی ،می توان آن را به عنوان اصلاح کننده گندم، کپک و مخمر کباب شده استفاده کرد. می توان آن را به عنوان تمیز کننده فلز، تمیز کردن و اتخاذ مدار چاپی، فعال سازی سطح مس و آلومینیوم، نشاسته اصلاح شده، پالپ  و سفید کننده نساجی در دمای پایین و طراحی، تصفیه آب گردش،ت خریب اکسیداتیو گازهای مضر، چسب چوب کم فرمالدئید برای تسریع، ضدعفونی کننده ها، رنگ آمیزی رنگ مو به کار برد.

 ایمنی

آمونیوم پرسولفات غیر قابل اشتعال است، اما می تواند اکسیژن را آزاد کند، بنابراین به عنوان بخشی از احتراق پشتیبانی می کند، محیط ذخیره سازی باید خشک و تمیز و تهویه مناسب داشته باشد. مردم باید به مقدار رطوبت توجه کنند،نباید در باران حمل شود. دور از آتش، گرما و نور مستقیم خورشید نگه دارید. باید بسته بندی مهر و موم شده، برچسب های روشن و ملایم نگه داشته شود. باید به طور جداگانه از مواد قابل اشتعال یا قابل احتراق باشد، ترکیبات آلی و همچنین زنگ زدگی، مقدار کمی از فلز و سایر مواد کاهش دهنده ذخیره شود، باید از تجزیه و ایجاد انفجار جلوگیری شود.

خواص شیمیایی

 • این کریستال monoclinic بی رنگ و یا پودر کریستالی سفید است.
 • این محلول در آب است،حلالیت آب g / 100ml 58.2 در .0C است.

روش های تولید آمونیوم پرسولفات کد 101201 مرک

آمونیوم پرسولفات کد 101201 مرک می تواند توسط الکترولیز سولفات آمونیوم و اسید سولفوریک رقیق استخراج شده و سپس کریستال شود.فرایند الکترولیتیک سولفات آمونیوم و اسید سولفوریک برای تولید الکترولیت مایع، با الکترولیز تخلیه می شود،HSO4 می تواند تخلیه و تولید پراکسیدیز و فلاکس اسید کند، و پس از آن با سولفات آمونیوم برای تولید پر سولفات آمونیوم واکنش می دهد، پرسولفات آمونیوم از طریق فیلتراسیون، کریستالزاسیون جدا سازی سانتریفیوژ، خشک کردن برای تولید محصول پرسولفات آمونیوم هنگامی که محتوای آن در غلظت خاصی از آنزیم بدست می آید.

 • واکنش آند: HSO4-2E->H2S2O82
 • واکنش کاتدیک:(NH4)

ویژگی های خطرناک انفجاری

 • آمونیوم پرسولفات کد 101201 مرک اکسیدکننده قوی است،هنگامی که با عامل کاهش دهنده،گوگرد،فسفر و غیره ترکیب می شود،
 • می تواند منفجر شود.می تواند زمانی که گرم می شود،تحت تاثیر قرار گیرد،و در دیدار با آتش می تواند منفجرشود.
ویژگی های خطر آتش سوزی -ذخیره سازی
 • می تواند از اکسیژن درهنگام حرارت زیاد تجزیه شود. درهنگام حرارت دادن می تواند
 • اکسید نیتروژن سمی، اکسید گوگرد و بخار آمونیاک تولید کند.خزانه داری باید خشک و تهویه داشته باشد؛
 • بارگیری و تخلیه باید در نور باشد؛باید جداگانه با موادآلی ،کاهش عوامل ،گوگرد،سوخت های فسفریک ذخیره شود.
 • جامد بلوری ،عامل قوی اکسیدکننده به راحتی نمی سوزد،اما ممکن است باعث بوجود آمدن مواد آلی شود.
 • به عنوان یک ماده سفید کننده و به عنوان نگهدارنده غذا استفاده می شود.
 • آمونیوم پرسولفات یک عامل اکسیدکننده قوی است. مخلوط پودرباآلومینیوم وآب می تواند منفجرشود.
 • مخلوط با پراکسید سدیم اگر تحت استحکاک (خورد شئن در یک ملات )،حرارت دادن ،یا
 • اگر جریان از دی اکسید کربن به بیش از Persulfate آمونیوم منتقل می شود منفجر خواهد شد.
 • راه حل های اسیدی ،آهن را به شدت حل می کند.

خرید آمونیوم پرسولفات کد 101201 مرک

خرید آمونیوم پرسولفات کد 101201 مرک

شرکت شیمی کهن نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید آمونیوم پرسولفات کد 101201 مرک با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.نیکوتین جویس 

ارسال کالاهای موجود در انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان تهرانتوسط پیک

 ارسال مشتریان سایر شهرها

توسط شرکت های حمل و نقل ( تیپاکسپستترمینال )

قیمت  فروش آمونیوم پرسولفات کد 101201 مرک

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش آمونیوم پرسولفات کد 101201 مرک می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک آلمان و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.خرید نیکوتین مایع

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.خرید اسید لوریک

راههای ارتباطی :
021-66895887(ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت