ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

آمونیوم فلوراید (صنعتی)

دسته بندی
تماس / Contact
  • تلفن : 66985887-021
  • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
  • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

آمونیوم فلوراید (صنعتی)

83 / 100

آمونیوم فلوراید یک ترکیب شیمیایی است که به صورت جامد و بلورین در دسترس است. این ترکیب از اتصال یونی آمونیوم به یون فلوراید تشکیل می‌شود. آمونیوم فلوراید در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد، از جمله صنایع شیمیایی، پزشکی، کشاورزی و غیره. این ترکیب به عنوان یک منبع فلوراید، مواد حفاظتی، یا کاتالیزور در فرآیندهای صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

همچنین، در برخی موارد به عنوان یک افزودنی در دندانپزشکی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. با این حال، باید توجه داشت که آمونیوم فلوراید به دلیل سمیت خود، باید با احتیاط مورد استفاده قرار گیرد و دسترسی به آن معمولاً تحت محدودیت‌هایی قرار دارد.

معرفی آمونیوم فلوراید (صنعتی)

آمونیوم فلوراید (صنعتی) یک ترکیب معدنی با فرمول NH4F است. آمونیوم فلوراید (صنعتی) به شکل منشورهای کوچک بی رنگ با یک طعم بسیار شور و دارای انحلال پذیری بسیار زیاد در آب است. این ماده دارای یک ساختار کریستالی ورتزیت است که در این ساختار یون های مثبت آمونیم و آنیون های فلوراید به شکل لایه هایی شبیه ABABAB قرار گرفته اند که هر یک چهار وجهی هستند.

در ساختار آمونیوم فلوراید پیوندهای هیدروژنی N_H…F بین آنیون ها و کاتدها وجود دارد. این ساختار بسیار شبیه به یخ است و آمونیوم فلوراید تنها ماده ای است که می تواند کریستال های ترکیبی با آب تشکیل دهد.

آمونیوم فلوراید (صنعتی)

مشخصات ماده آمونیوم فلوراید (صنعتی)

مشخصات ماده آمونیوم فلوراید (صنعتی) به شرح ذیل می باشد:

نام شیمیایی: آمونیوم فلوراید
فرمول شیمیایی: NH4F
وزن مولکولی: 37.04 گرم بر مول
شکل فیزیکی: جامد، بلورین
رنگ: بی‌رنگ تا سفید
بو: بدون بو
ذوب‌شدگی: ذوب شدن در حدود ۱۹۰-۱۹۳ درجه سلسیوس
دانسیته: حدود ۱٫۰۰۳ گرم بر سانتی‌متر مکعب
حلالیت: حل شدن در آب
خواص شیمیایی: آمونیوم فلوراید به عنوان یک منبع فلوراید عمل می‌کند و با توجه به سمیت خود باید با احتیاط و در شرایط ایمن مورد استفاده قرار گیرد.

توجه: استفاده از آمونیوم فلوراید به دلیل خطرات سمیت آن، باید تحت نظارت و شرایط ایمنی صورت گیرد و همچنین رعایت دستورالعمل‌های ایمنی مورد نیاز است.

صنعتی

هنگام عبور بیش از حد گاز هیدروژن فلوراید از نمک، آمونیوم فلوراید گاز را جذب می کند. تا آمونیوم بای فلوراید اضافی تشکیل دهد. هنگامی که آمونیوم فلوراید حرارت داده می شود تصعید شده که البته این یکی از ویژگی های مشترک بین نمک های آمونیوم است. در تصعید ، این نمک به آمونیاک و فلوراید هیدروژن تجزیه می شود. و این دو گاز می توانند دوباره ترکیب شده و آمونیوم فلوراید (صنعتی) تشکیل دهند، بدین معنا که این واکنش برگشت پذیر است.

خطرات

آمونیوم فلوراید (صنعتی) ماده غیر قابل اشتعال و احتراق است. آمونیوم فلوراید در تماس با پوست، چشم و دستگاه تنفسی باعث تحریک این قسمت ها می شود. تماس کوتاه مدت با آمونیوم فلوراید باعث بروز مشکلات جدی اما موقت و موضعی می شود؛ در نتیجه توصیه می شود.از تماس آمونیوم فلوراید با بدن خود داری نمایید . هنگام تماس با این ماده باید از محافظ و لباس های ایمنی استفاده کرد.

کاربرد آمونیوم فلوراید

  • آمونیوم فلوراید معمولا آمونیوم فلوراید صنعتی نامیده می شود.
  • گاهی کلمه “خنثی” به آمونیوم فلوراید اضافه می شود که نشان دهنده نمک خنثی است.
  • در پرداخت روی شیشه و سیلیکات های مرتبط نمک اسیدی معمولا بیشتر از نمک خنثی مورد استفاده قرار می گیرد.
  • این ویژگی در میان تمام فلورایدهای محلول مشترک است.
  • این ماده در لوله های شیشه ای و دیگر ابزار آزمایشگاهی مورد استفاده قرار نمی گیرد.
  •  این ماده برای محافظت از چوب در برابر بید خوردگی، در جاپ پارچه، نساجی و رنگرزی و نیز به عنوان یک ضد عفونی کننده استفاده می شود.
  • آمونیوم فلوراید (صنعتی)می تواندبه عنوان عامل واکنش دهنده در سطح،به عنوان روکش،در محصولات تمیز کننده،محصولات برقی و الکتریکی اشاره نمود.

راهنمای ایمنی کار با ماده شیمیایی

راهنمای محافظت از بدن در مقابل این ماده

به منظور محافظت اندام های بدن و لباس های شخصی از آلوده شدن یا پاشیده شدن مواد شیمیایی روپوش بپوشید. در صورت کار با اسید و یا مواد خورنده از پیش بند پلاستیکی و محافظ کفش استفاده نمایید. در صورت تماس محلول ها و مواد شیمیایی خورنده با لباس، کفش یا بدن، در حالیکه لباس و کفش آلوده را از بدن خارج می کنید سریعا موضع آلوده را با آب ولرم به مدت 60 دقیقه شستشو کنید تا آلودگی بر طرف شود و در صورت آسیب دیدن اندام ها، سریعا به پزشک مراجعه شود.

شرکت مرک آلمان (Merck) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات مرک می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.merckmillipore.com/FR/fr مراجعه کنید.

خرید مواد شیمایی صنعتی

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی و مواد شیمیایی صنعتی آمونیوم فلوراید (صنعتی) می باشد.که در زمینه واردات و توزیع این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه  محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس بگیرید و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید. از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

خرید آمونیوم فلوراید

خرید آمونیوم فلوراید

شرکت شیمی کهن نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده مواد شیمیایی صنعتی با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.نیکوتین جویس 

ارسال کالاهای موجود در انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان تهرانتوسط پیک

 ارسال مشتریان سایر شهرها

توسط شرکت های حمل و نقل ( تیپاکسپستترمینال )

مواد شیمیایی صنعتی

قیمت  فروش مواد شیمیایی صنعتی

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش مواد شیمیایی صنعتی  می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک آلمان و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.خرید نیکوتین مایع

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نیکوتین مایع

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.خرید اسید لوریک

راههای ارتباطی :
021-66895887(ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت