ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

آمونیوم فلوراید (صنعتی)

دسته بندی
تماس / Contact
  • تلفن : 66985887-021
  • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
  • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

آمونیوم فلوراید (صنعتی)

image_pdfimage_print

.آمونیوم فلوراید (صنعتی) یک ترکیب معدنی با فرمول NH4F است.آمونیوم فلوراید (صنعتی) به شکل منشورهای کوچک بی رنگ با یک طعم بسیار شور و دارای انحلال پذیری بسیار زیاد در آب است. این ماده دارای یک ساختار کریستالی ورتزیت است که در این ساختار یون های مثبت آمونیم و آنیون های فلوراید به شکل لایه هایی شبیه ABABAB قرار گرفته اند که هر یک چهار وجهی هستند. در ساختار آمونیوم فلوراید پیوندهای هیدروژنی N_H…F بین آنیون ها و کاتدها وجود دارد. این ساختار بسیار شبیه به یخ است و آمونیوم فلوراید تنها ماده ای است که می تواند کریستال های ترکیبی با آب تشکیل دهد.

مشخصات ماده آمونیوم فلوراید (صنعتی)

مشخصات ماده آمونیوم فلوراید (صنعتی) به شرح ذیل می باشد:

صنعتی

[table id=32 /]

هنگام عبور بیش از حد گاز هیدروژن فلوراید از نمک، آمونیوم فلوراید گاز را جذب می کند. تا آمونیوم بای فلوراید اضافی تشکیل دهد. هنگامی که آمونیوم فلوراید حرارت داده می شود تصعید شده که البته این یکی از ویژگی های مشترک بین نمک های آمونیوم است. در تصعید ، این نمک به آمونیاک و فلوراید هیدروژن تجزیه می شود. و این دو گاز می توانند دوباره ترکیب شده و آمونیوم فلوراید (صنعتی) تشکیل دهند، بدین معنا که این واکنش برگشت پذیر است.

خطرات

آمونیوم فلوراید (صنعتی) ماده غیر قابل اشتعال و احتراق است. آمونیوم فلوراید در تماس با پوست، چشم و دستگاه تنفسی باعث تحریک این قسمت ها می شود. تماس کوتاه مدت با آمونیوم فلوراید باعث بروز مشکلات جدی اما موقت و موضعی می شود؛ در نتیجه توصیه می شود.از تماس آمونیوم فلوراید با بدن خود داری نمایید . هنگام تماس با این ماده باید از محافظ و لباس های ایمنی استفاده کرد.

کاربرد

  • آمونیوم فلوراید معمولا آمونیوم فلوراید صنعتی نامیده می شود.
  • گاهی کلمه “خنثی” به آمونیوم فلوراید اضافه می شود که نشان دهنده نمک خنثی است.
  • در پرداخت روی شیشه و سیلیکات های مرتبط نمک اسیدی معمولا بیشتر از نمک خنثی مورد استفاده قرار می گیرد.
  • این ویژگی در میان تمام فلورایدهای محلول مشترک است.
  • این ماده در لوله های شیشه ای و دیگر ابزار آزمایشگاهی مورد استفاده قرار نمی گیرد.
  •  این ماده برای محافظت از چوب در برابر بید خوردگی، در جاپ پارچه، نساجی و رنگرزی و نیز به عنوان یک ضد عفونی کننده استفاده می شود.
  • آمونیوم فلوراید (صنعتی)می تواندبه عنوان عامل واکنش دهنده در سطح،به عنوان روکش،در محصولات تمیز کننده،محصولات برقی و الکتریکی اشاره نمود.

راهنمای ایمنی کار با ماده شیمیایی

راهنمای محافظت از بدن در مقابل این ماده

به منظور محافظت اندام های بدن و لباس های شخصی از آلوده شدن یا پاشیده شدن مواد شیمیایی روپوش بپوشید. در صورت کار با اسید و یا مواد خورنده از پیش بند پلاستیکی و محافظ کفش استفاده نمایید. در صورت تماس محلول ها و مواد شیمیایی خورنده با لباس، کفش یا بدن، در حالیکه لباس و کفش آلوده را از بدن خارج می کنید سریعا موضع آلوده را با آب ولرم به مدت 60 دقیقه شستشو کنید تا آلودگی بر طرف شود و در صورت آسیب دیدن اندام ها، سریعا به پزشک مراجعه شود.

خرید مواد شیمایی صنعتی

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی و مواد شیمیایی صنعتی آمونیوم فلوراید (صنعتی) می باشد.که در زمینه واردات و توزیع این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه  محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس بگیرید و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید. از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت مواد شیمیایی صنعتی  میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447  (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت