ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

نیترات روی کد 108833 مرک

دسته بندی
تماس / Contact
  • تلفن : 66985887-021
  • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
  • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

نیترات روی کد 108833 مرک

82 / 100

نیترات روی کد 108833 مرک یکی از محصولات پرفروش شرکت مرک می باشد. این محصول در شرکت شیمی کهن که یکی از نمایندگی های  فروش مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی است که به مشتریان ارائه داده می شود. این شرکت آماده ارائه خدمات در حوزه فروش مواد شیمیایی از جمله نیترات روی کد 108833 مرک آلمان با کیفیت عالی، و قیمت مناسب به مشتریان است. این محصول ساخت شرکت مرک آلمان است. اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید نیترات روی کد 108833 مرک آلمان می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، محصولات سیگماآلدریچ  و موادشیمیایی صنعتی  را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

اطلاعات تکمیلی نیترات روی کد 108833 مرک

  • فرمول شیمیایی Zn(NO₃)₂ .4 H₂O
  • فرمول مولکولی Zn(NO₃)₂ .4 H₂O
  • چگالی 1000 kg/m3
  • شرایط نگهداری Store at +5°C to +30°C
  • گرید for analysis EMSURE®
  • شکل ظاهری پودر جامد

عنصر روی در فعال سازی آنزیم‌های سنتز پروتئین، متابولیسم قندها، سنتز هورمون اکسین، تنظیم فشار اسمزی، افزایش فتوسنتز و تولید اندام‌های زایشی نقش دارد. در صورت کمبود روی در گیاهان برگ‌ها کوچک شده، گلدهی و میوه دهی دچار اختلال می‌شود. نیتروژن نیز برای رشد تمامی گیاهان ضروری است و جذب آن به فرم نیتراتی به سرعت انجام می‌پذیرد.

استفاده همزمان دو عنصر روی و نیتروژن سبب افزایش جذب روی در گیاهان می‌شود و از آنجایی که هر دو عنصر برای سنتز پروتئین لازم هستند سنتز پروتئین افزایش می‌یابد. همچنین با توجه به افزودن اسید آمینه‌های ضروری گیاه در ترکیبات این کود، نیترات روی محصول منحصر به فردی برای تحریک رشد رویشی و زایشی به حساب می‌آید.

نام خواص مقدار خواص نیترات روی کد 108833 مرک

وزن مولکولی 189.36g/mol
نقطه جوش ˚125 سانتیگراد
نقطه ذوب ˚110 سانتیگراد
انحلال پذیری انحلال پذیری بالا در آب و الکل نیترات روی کد 108833 مرک

شرکت شیمی کهن توزیع کننده و عرضه کننده ی انواع مواد شیمیایی، فروشنده ی انواع حلال ها، فروش اسیدها، فروش پودرهای شیمیایی، همینطور فروش نیترات روی به صورت عمده و کلی با گرید صنعتی و خلوص بالا می باشد.

نیترات روی (Zinc nitrate)فروش نیترات روی صنعتی

نیترات روی یا Zinc nitrate ترکیبی شیمیایی و یکی از نمک های نیترات می باشد که دارای فرمول شیمیایی Zn(NO3)2 است. این ماده از لحاظ ظاهری به صورت کریستال های سفید رنگ می باشد که به راحتی آب می شود. رایج ترین آبپوش آن به صورت شش آبه با فرمول Zn(NO3)2.6H2O است که قابلیت انحلال پذیری بالایی در آب و الکل دارد.نیترا

ت روی کد 108833 مرکنیترات روی کد 108833 مرک

فروش نیترات روی گرید صنعتی و آزمایشگاهی

با توجه به مصرف عمده ی این ماده در حوزه های صنعتی، دارویی و خوراکی، شرکت شیمی کهن  فعال در حوزه ی فروش مواد شیمیایی، فروش نیترات روی صنعتی و آزمایشگاهی به صورت جزئی یا عمده و ارسال به اقصی نقاط ایران را انجام میدهد.

نیترات روی صنعتی با خلوص بالا

این مجموعه  با توجه به کاربرد گسترده نیترات روی صنعتی با خلوص بالا در صنایع مختلف اقدام به فروش این محصول کرده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر از خرید مواد شیمیایی صنعتی از جمله نیترات روی صنعتی با خلوص بالا می توانید با همکاران ما در واحد فروش تماس حاصل فرمایید.نیترات روی کد 108833 مرک

ارائه نمونه ی محصول برای فروش نیترات روی کد 108833 مرک

ما به منظور جلب رضایت مشتری و اطمینان کامل از محصولات خود، این امکان را ایحاد کردیم تا نمونه ها را در بسته بندی های یک کیلوگرمی تهیه شود تا با کسب نهایت رضایت شما، فروش این ماده را در مقادیر بالاتر انجام دهد.

فروش با کیفیت تضمینی

فروش این ماده با کیفیت تضمینی صورت می پذیرد. نمونه های ارائه شده در صورت عدم رضایت مشتری، مشروط به ارائه ی برگه آنالیز مورد نظر مبنی بر عدم کیفیت محصول هزینه ی نمونه عودت داده میشود.نیترات روی کد 108833 مرک

فروش نیترات روی صنعتی به جهت مهم ترین کاربرد آن در تولید پلیمرهای مختلف میباشد. همچنین از این ماده به منظور تولید ساختار های مختلف اکسید روی نیز استفاده می نمایند. به عنوان یک خورنده در رنگرزی نیز دارای کاربرد است.

روش تولید

به منظور تولید این ماده معمولا از روش حل نمودن فلز روی در اسید نیتریک استفاده می شود. غلظت اسید نیتریک در این روش اهمیت دارد. اگر از اسید نیتریک غلیظ استفاده شود, نیترات آمونیوم نیز به عنوان یک محصول جانبی تولید می گردد:

Zn + 2 HNO3 (diluted) → Zn(NO3)2 + H2

4Zn + 10 HNO3 (concentrated) → 4 Zn(NO3)2 + NH4NO3 + 3 H2O

برای کسب اطلاعات تکمیلی از گرید آزمایشگاهی این ماده ساخت شرکت مرک و راهنمای یافتن کد مواد شیمیایی مرک و همچنین آگاهی از قیمت فروش نیترات روی آزمایشگاهی به صفحه فروش نیترات روی آزمایشگاهی مراجعه نمایید.

نیترات روی یک ترکیب شیمیایی غیرآلی با فرمول Zn(NO₃)₂ است که جامدی سفیدرنگ است که به راحتی آب می شود و رایج ترین آبپوش آن بصورت 6 آبه است. نیترات روی معمولاً توسط حل شدن روی در نیتریک اسید تولید می شود و این ماده یکی از نمک های نیترات می باشد.نیترات روی کد 108833 مرک

خصوصیات نیترات روی

محلول در آب و الکل است.
نیترات روی بصورت کریستال های بی رنگ است.

موارد مصرف نیترات روی

عنصر روی در فعال سازی آنزیم‌های سنتز پروتئین، متابولیسم قندها، سنتز هورمون اکسین، تنظیم فشار اسمزی، افزایش فتوسنتز و تولید اندام‌های زایشی نقش دارد. در صورت کمبود روی در گیاهان برگ‌ها کوچک شده، گلدهی و میوه دهی دچار اختلال می‌شود.نیترات روی کد 108833 مرک

نیتروژن نیز برای رشد تمامی گیاهان ضروری است و جذب آن به فرم نیتراتی به سرعت انجام می‌پذیرد. استفاده همزمان دو عنصر روی و نیتروژن سبب افزایش جذب روی در گیاهان می‌شود و از آنجایی که هر دو عنصر برای سنتز پروتئین لازم هستند سنتز پروتئین افزایش می‌یابد.

همچنین با توجه به افزودن اسید آمینه‌های ضروری گیاه در ترکیبات این کود، نیترات روی محصول منحصر به فردی برای تحریک رشد رویشی و زایشی به حساب می‌آید.نیترات روی کد 108833 مرک

قیمت – فروش مواد شیمیایی مرک آلمان – شیمی کهن

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان در زمینه فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص  فروش نیترات روی کد 108833 مرکمی باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود ارسال کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری کنیم .

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

جهت اطلاعات بیشتر محصولات مرک آلمان کلیک کنید:

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447  (ساعات تماس 24ساعت) 

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت