ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

ادغام توتون و تکنولوژی در سیگار الکترونیکی

دسته بندی
تماس / Contact
  • تلفن : 66985887-021
  • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
  • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

ادغام توتون و تکنولوژی در سیگار الکترونیکی

82 / 100

ادغام توتون و تکنولوژی در سیگار الکترونیکی – اگرچه ایده گرمایش توتون (به جای سوزاندن آن) بیش از دو دهه مطرح شده است.  اما پس از سالها تحقیق و توسعه نهایتا محصولی ایجاد شده است که تا به اینجا برای مصرف کنندگان رضایت بخش بوده است. درحال حاضر حدودا 5.9 میلیون نفر از مصرف کنندگان دخانیات در سراسر جهان، رویه مصرف خود را از سیگار معمولی به این سیگار الکترونیکی iqos تغییر داده اند.

شرکت شیمی کهن فعال در زمینه فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی، آماده ارائه خدمات در حوزه خرید نیکوتین  با برند مرک آلمان به دانشگاهیان، محققان و صنعتگران می باشد. شما می توانید این ماده را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از شیمی کهن که نمایندگی مرک را دارد خریداری کنید.ادغام توتون و تکنولوژی در سیگار الکترونیکی

نیکوتین یکی از محصولات پرفروش شرکت شیمی کهن  می باشد. این محصول در شرکت شیمی کهن که یکی از نمایندگی های  فروش مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی است. این شرکت آماده ارائه خدمات در حوزه فروش مواد شیمیایی از جمله نیکوتین  با کیفیت عالی، و قیمت مناسب به مشتریان است.

سیگار الکترونیکی

این روزها بسیاری از مصرف کنندگان دخانیات، به مصرف سیگار الکترونیک روی آورده اند و آن را جایگزین سیگار معمولی کرده اند. سیگار الکترونیک IQOS ضرر کمتری نسبت به سیگارهای معمولی دارد. زیرا فاقد آتش و خاکستر است و دودی وارد ریه فرد سیگاری نمی کند.

سیستمی الکترونیکی دارد. از این طریق توتون فیلترهای سیگار گرم می شود. بدون سوزاندن توتون آن را گرم می کند و در حدی توتون را گرم می کند. که نیکوتین های موجود در آن را آزاد کند. طعم سیگارهای معمولی را دارد . مزیتش نسبت به سیگارهای معمولی این است که به خاطر نداشتن خاکستر، ضرر کمتری دارد.ادغام توتون و تکنولوژی در سیگار الکترونیکی

سیگار الکترونیک IQOS بدون کبریت و فندک روشن می شود. با فشردن یک دکمه الکترونیکی که روی سیگار است روشن می شود. به طور کلی می توان گفت با مصرف آن فرد سیگاری احساس کشیدن سیگار معمولی را دارد و طعم و مزه سیگار را احساس می کند.

مهمترین مزیت این است که ضرر و زیان سیگارهای معمولی را ندارد و آسیب کمتری به ریه می رساند. تحقیقات نشان داده است که استفاده از این دستگاه بعد از مدتی منجر به ترک سیگار معمولی می شود.ادغام توتون و تکنولوژی در سیگار الکترونیکی

 

ادغام توتون و تکنولوژی در سیگار الکترونیکی 

فروش دستگاه IQOS

سیگار IQOS طراحی خاصی دارد و فقط در سیگارهای الکترونیکی قابل استفاده است و بدون سوزاندن مصرف می شود. دستگاه نگه دارنده IQOS 3 به وسیله یک تیغه فلزی، گرما را به توتون انتقال می دهد و موجب روشن شدن سیگار می شود. این تیغه فلزی، توتون را تا دمای 350 درجه سانتی گراد گرم می کند و با کنترل درجه حرارت طعم سیگار را حفظ می کند و مانع از سوختن سیگار می شود.

نگه دارندهIQOS نوعی مکانیسم محافظتی دارد که اجازه گرم شدن بیش از حد را به سیگار نمی دهد. در صورتی که سیگار خیلی گرم شود به طور اتومات آن را خاموش می کند. این دستگاه با استفاده از یک باطری مخصوص شارژ می شود. شارژر مخصوص آن قابل وصل شدن به پریزهای برق خانه است.ادغام توتون و تکنولوژی در سیگار الکترونیکی

بعد از استفاده  برای شارژ مجدد باطری دستگاه نگه دارنده باید در جای اولش قرار داده شود. بعضی از سیگارهای الکترونیک IQOS 3 در بازار وجود دارد که باطری آنها بعد از چند بار استفاده نیاز به شارژ مجدد دارد. برای خرید و یا استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.

طبق تحقیقات و آزمایش هایی که در مورد سیگار الکترونیک IQOS انجام شده است. مواد مضری که در فیلتر و توتون سیگارهای معمولی وجود دارد در سیگارهای الکترونیک وجود ندارد. این دستگاه فاقد مواد مضر و سرطان زایی است که سیگارهای معمولی دارند و در نتیجه آسیب کمتری به بدن وارد می کند.ادغام توتون و تکنولوژی در سیگار الکترونیکی

مزیت استفاده از سیگار الکترونیکی

سیگار الکترونیک شبیه یک مداد تو خالی است و هنگامی که گرم می شود دودی بخار مانند تولید می کند و به جای این که توتون و تنباکو را بسوزاند. آنها را به شکل بخار بیرون می دهد و در نتیجه مانند سیگارهای معمولی، دودی که از آتش به وجود می آید وارد ریه نمی شود.

سیگار الکترونیک IQOS محفظه ایی دارد و نیکوتین و سایر مواد شیمیایی در این محفظه قرار می گیرند. زمانی که سیگار الکترونیکی IQOS گرم شود، مایع درون آن به بخار تبدیل می شود و با پک زدن به آن، بوی سیگار احساس می شود. با توجه به آزمایش های انجام شده در مورد سیگار الکترونیک، این سیگارها به طور کامل بی ضرر نیستند ولی در مقایسه با سیگارهای معمولی ضرر کمتری به مصرف کننده می رسانند.ادغام توتون و تکنولوژی در سیگار الکترونیکی

سیگارهای غیر الکترونیک، با سوزاندن مواد شیمایی سموم زیادی را وارد بدن می کنند ولی از آن جایی که سیگار الکترونیک IQOS نمی سوزد. سمی وارد بدن نمی کند. همچنین سیگارهای غیر الکترونیک، حاوی موادی سرطان زا بوده که آسیب زیادی به ریه می رساند ولی سیگار الکترونیک IQOS فاقد این مواد است . بنابراین ضرر کمتری برای مصرف کننده در بر دارد. مهمترین مزیت سیگار الکترونیک این است که افراد در معرض دود مستقیم سیگار قرار نمی گیرند.ادغام توتون و تکنولوژی در سیگار الکترونیکی

جهت مشاهده لینک وب سایت اصلی کلیک کنید

 روش استفاده

این دستگاه به وسیله یک باطری که در داخل آن قرار دارد روشن می شود و بعد از روشن شدن، نیکوتین مایع موجود در سیگار را به بخار تبدیل می کند. سیگار الکترونیک IQOS فاقد خاکستر، بوی نامطبوع، قطران و دی اکسید کربن است و همچنین در مقایسه با سیگارهای غیر الکترونیک مقرون به صرفه است و دود آن موجب سرفه نمی شودکه متشکل از یک دستگاه بخار کننده، یک محفظه و یک باتری است.

این باتری بعد از تمام شدن دوباره شارژ می شود و قابل استفاده است. محفظه این سیگار به صورت یک مخزن نیکوتین مایع را در خود نگه می دارد و از دو بخش تشکیل شده است که یک بخش آن در داخل دهان قرار می گیرد و بخش دیگر به دستگاهی که بخار تولید می کند وصل می شود.ادغام توتون و تکنولوژی در سیگار الکترونیکی

کار محفظه این است که نیکوتین را به بخار تبدیل می کند و به این ترتیب دود وارد دهان می شود . فرد سیگاری بو و طعم سیگار را حس می کند. باتری موجب روشن ماندن سیگار می شود و توسط شارژر مخصوص، شارژ شده و به محفظه تولید بخار وصل می شود .

 

What are electronic cigarettes and what are the disadvantages and disadvantages..

خرید – فروش نیکوتین مایع

شرکت شیمی کهن فعال در زمینه فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی، آماده ارائه خدمات در حوزه خرید نیکوتین  با برند مرک آلمان به دانشگاهیان، محققان و صنعتگران می باشد. شما می توانید این ماده را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از شیمی کهن که نمایندگی مرک آلمان را دارد خریداری کنید.

نیکوتین چیست؟ به طور میانگین مصرف نیکوتین باعث ایجاد مرگ و میرهای بسیار زیادی در سطح دنیا می‌شود. مرگهای ناشی از نیکوتین از مجموعه مرگ هایی که ناشی از بیماری ایدز، الکل و مواد مخدر اعتیادآور دیگری مانند شیشه، کراک، هروئین و یا تصادفات، قتل، خودکشی و آتش سوزی نیز بیشتر می باشد.

نیکوتین کد 820877 مرک یک ترکیب آلی نیتروژن دار است. بیشتر در گیاهانی مانند تنباکو و در اندازه های کمتر در گوجه فرنگی ،سیب زمینی، بادمجان و فلفل سبز یافت می شود.ادغام توتون و تکنولوژی در سیگار الکترونیکی

3,. تا 5 درصد گیاه خشک تنباکو را این ماده می سازد و یک زهر اثر گذار بر سامانه عصبی است. در بسیاری از حشره کش ها به کار می رود. نیکوتین کد 820877 مرک در اندازه های کمتر، یک ماده انگیزنده (محرک زیستی) اعتیادآور و عامل بسیاری از ویژگی های روانی دود تنباکو است.

قیمت – فروش مواد شیمیایی مرک آلمان – شیمی کهن

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان در زمینه فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص خرید نیکوتین کد 820877 مرک آلمان می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود ارسال کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری کنیم .

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

جهت اطلاعات بیشتر محصولات مرک آلمان کلیک کنید:

سوالات متداول:

سیگار الکترونیکی چیست؟ سیگار الکترونیک IQOS سیستمی الکترونیکی دارد و از این طریق توتون فیلترهای سیگار گرم می شود.

مزیت استفاده از سیگار الکترونیکی چیست؟ سیگار الکترونیک شبیه یک مداد تو خالی است و هنگامی که گرم می شود دودی بخار مانند تولید می کند و به جای این که توتون و تنباکو را بسوزاند، آنها را به شکل بخار بیرون می دهد و در نتیجه مانند سیگارهای معمولی، دودی که از آتش به وجود می آید وارد ریه نمی شود.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447  (ساعات تماس 24ساعت) 

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت