ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

(تمد) تترا متیل اتیلن دی آمین کد 110732

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

(تمد) تترا متیل اتیلن دی آمین کد 110732

image_pdfimage_print

(تمد) تترا متیل اتیلن دی آمین کد 110732 با فرمول شیمیایی C۶H۱۶N۲ مایعی بی رنگ است که بویی کاملاً شبیه به ماهی فاسدشده دارد. از این ماده بطور گسترده بعنوان یک لیگاند برای یون های فلزی استفاده می شود. و با ترکیب شدن با بسیاری از فلزات سنگین نظیر کلرید روی و مس یدید ترکیب پایداری ایجاد می کند.

این ماده یکی از محصولات پرفروش شرکت مرک می باشد. این محصول در شرکت شیمی کهن که یکی از نمایندگی های  فروش مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی است که به مشتریان ارائه داده می شود. این شرکت آماده ارائه خدمات در حوزه فروش مواد شیمیایی از جمله(تمد) تترا متیل اتیلن دی آمین کد 110732 با کیفیت عالی، و قیمت مناسب به مشتریان است. این محصول ساخت شرکت مرک آلمان است. اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید (تمد) تترا متیل اتیلن دی آمین کد 110732 می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، محصولات سیگماآلدریچ  و موادشیمیایی صنعتی  را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

خصوصیات تترا متیل اتیلن دی آمین

 • تترا متیل اتیلن دی آمین (تمد) | TEMED : Tetramethyl ethylenediamine CAS No.: 110-18-9
 • Grade: Electrophoresis Grade
 • Purity: more than 99%
 • https://www.merckmillipore.com/NL/en/product/NNNN-Tetramethyl-ethylenediamine-Temed,MDA_CHEM-110732The product weight: 25ml
 • Molecular Weight: 116.21
 • Molecular Formula: C6H16N2
 • Storage: 4°C
 • Catalogue No: TEM001
 • Boiling Range: 119-121°C

تترامتیل اتیلن دی آمین محلول در حلال های آلی است. این ماده در آب نیز حل می شود.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در تهران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

نمایندگی مرک آلمان تقریبا در تمام عمر خود (غیراز دو دهه اخیر ) شرکت خصوصی بوده است. در سال 1995 تشکیلات قانونی شرکت از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل شد. البته هنوز هم 70 درصد سهام شرکت متعلق به خانواده مرک است.(تمد) تترا متیل اتیلن دی آمین کد 110732

(تمد) تترا متیل اتیلن دی آمین کد 110732

اطلاعات تکمیلی (تمد) تترا متیل اتیلن دی آمین کد 110732

تترا متیل اتیلن دی آمین تمد (TMEDA یا TEMED) با جایگزینی چهار هیدروژن آمین با چهار گروه متیل از اتیلن دی آمین بدست می‌آید. بوی آن به طرز چشمگیری شبیه به بوی ماهیان پوسیده است. N ،N ، ′N، N′-تترا متیل اتیلن دی آمین (تمد) یک تثبیت‌کننده رادیکال آزاد است. به‌عنوان یک کاتالیست با آمونیوم پرسولفات (APS) برای افزایش پلیمریزاسیون ژل‌های آکریل آمید/بیس آکریل آمید در الکتروفورز پروتئین در ژل عمودی SDS-PAGE استفاده می شود.

ازآنجایی‌ TEMED که با بسیاری از هالیدهای فلزی مثل کلرید روی و مس (I) یدید کمپلکس پایدار تشکیل می‌دهد. به‌عنوان یک لیگاند برای یون‌های فلزی به کار می‌رود و بدین ترتیب کمپلکس‌های محلول در حلال‌های آلی ایجاد می‌شود.

 • فرمول شیمیایی        C₆H₁₆N₂
 • فرمول مولکولی       C₆H₁₆N₂
 • چگالی      0.78 g/cm3 (20 °C)
 • دمای ذوب               -55 °C
 • شرایط نگهداری       Store at +15°C to +25°C
 • گرید         for analysis
 • ، برای بیولوژی مولکولی، ≥99% (GC)
 • نام محصول به انگلیسی: (N,N,N′,N′-Tetramethylethylenediamine BioReagent, for molecular biology, ≥99% (GC
 • مترداف: 1و2-بیس (دی اتیل آمینو) اتان، TEMED، TMEDA
 • CAS نامبر: 9-18-110

موارد مصرف تترا متیل اتیلن دی آمین

 • کاتالیزوری ضروری برای پلیمر کردن ژل پلی آکریلامید
 • قابل استفاده در الکتروفورز برای جدا کردن پروتئین ها یا اسیدهای نوکلئیک
 • محرک رشد گیاه
 • مهار کننده رشد پاتوژن

خرید (تمد) تترا متیل اتیلن دی آمین کد 110732 

فروش تترا متیل اتیلن دی آمین در شرکت شیمی کهن  با تحویل فوری انجام می شود. شما می توانید با براورد دقیق قیمت تترا متیل اتیلن دی آمین خرید موفقی را تجربه کنید. در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی می توانید با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

شرکت شیمی کهن آماده ارائه خدمات در حوزه فروش تترا متیل اتیلن دی آمین با برند مرک آلمان و با مناسب ترین قیمت به مشتریان می باشد. شما می توانید تترامتیل اتیلن دی آمین را به هر میزان دلخواه و در انواع بسته بندی از این شرکت  تهیه کنید.(تمد) تترا متیل اتیلن دی آمین کد 110732

شرکت شیمی کهن نمایندگی مرک در ایران را دارد.  نمایندگی مرک آلمان تقریبا در تمام عمر خود (غیراز دو دهه اخیر ) شرکت خصوصی بوده است. در سال 1995 تشکیلات قانونی شرکت از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل شد. البته هنوز هم 70 درصد سهام شرکت متعلق به خانواده مرک است. شیمی کهن  آماده ارائه خدمات در حوزه خرید مواد شیمیایی با برند مرک آلمان و با مناسب ترین قیمت به مشتریان می باشد.

شیمی کهن نمایندگی سیگما آلدریچ در تهران را دارد. که  شما می توانید  هر ماده شیمیایی دیگر  را به هر میزان دلخواه و در انواع بسته بندی از این شرکت تهیه کنید. برای خرید  می توانید با کارشناسان فروش ما از طریق تماس تلفنی و یا واتساپ ارتباط برقرار کنید.

کاربرد تترا متیل اتیلن دی آمین

این محصول در گرید بیولوژی مولکولی برای الکتروفورز عمودی ژل پلی آکریل‌آمید (PAGE) مناسب است. ازنظر عدم وجود نوکلئازها و پروتئازها آنالیز شده است.(تمد) تترا متیل اتیلن دی آمین کد 110732

تمد در پوشش پلیمرهای نرم مانند پلی آکریل‌آمید در مویرگ‌ها برای بررسی با میکروسکوپ اتمی استفاده شده است. میکروچیپ های حاوی الیگونوکلئوتیدها و پروتئین‌های تثبیت شده در پدهای ژل با استفاده از این ماده تهیه‌شده‌اند. ایزوالکتریک فوکوسینگ کاپیلاری پروتئین‌ها با نقطه ایزوالکتریک (pI)> 12 با استفاده از این محصول بررسی شده است. تمد در HPLC مولکول‌های کوچک آلی استفاده شده است.

قیمت و خرید تترامتیل اتیلن دی آمین (تمد)

برای خرید و مشاهده  قیمت تترامتیل اتیلن دی آمین (TEMED) به شماره  های وب سایت شیمی کهن مراجعه نموده و اقدام به خرید نمایید. همچنین برای مشاهده این محصول در سایت نمایندگی، بر روی سیگماآلدریچ کلیک نمایید.

قیمت – فروش مواد شیمیایی مرک آلمان – شیمی کهن

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان در زمینه فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش (تمد) تترا متیل اتیلن دی آمین کد 110732 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود ارسال کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری کنیم .

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

 

جهت اطلاعات بیشتر محصولات مرک آلمان کلیک کنید:

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447  (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت