ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

کاربرد سیلیکاژل

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

کاربرد سیلیکاژل

87 / 100

سیلیکاژل به عنوان یکی از موثر ترین جاذب های رطوبت در میان سایر جاذب ها ، یک نوع بسپار سه بعدی بوده که از واحدهای های  چهار وجهی دی اکسید سیلیسیم تشکل شده است . این ماده به دو صورت کروی (گرانول) و پرک و با کاربرد سیلیکاژل زیاد میباشد. به عنوان جاذب رطوبت تولید می گردد.از نوع این محَقال گاز استفاده می گردد.

این ماده با برقراری پیوندهای هیدروژنی باعث جذب آب ، الکل، گروه های آمینی و فنول ها می گردد. از مزایای استفاده از سیلیکاژل به نسبت زئولایت و آلومینیوم که از جاذب های رطوبت دیگر می باشند. قابلیت بالا جذب کنندگی این ماده در دمای پایین، بوده که این عامل باعث محبوبیت بیشتر سیلیکاژل می گردد. به نحوی که از این ماده در مکانهایی که دمای پایین، میزان فشار بخار آب متوسط و ظرفیت جذب کنندگی زیاد نیاز است مورد استفاده قرار می گیرد.

این محصول در شرکت شیمی کهن که یکی از نمایندگی های  فروش مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی است که به مشتریان ارائه داده می شود. این شرکت آماده ارائه خدمات در حوزه فروش مواد شیمیایی از جمله سیلیکاژل با کیفیت عالی، و قیمت مناسب به مشتریان است. این محصول ساخت شرکت مرک آلمان است. اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید سیلیکاژل می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرکmerck، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.آ

کاربرد سیلیکاژل

سیلیکاژل به راحتی قابلیت احیا را داشته به نحوی که با حرارت دادن تا دمای 150درجه سانتی گراد و با از دست دادن رطوبت مجدداٌ قابل استفاده می باشد. و این در حالی می باشد که زئولایت جهت احیاء به دمایی در حدود 350 درجه سانتی گراد نیاز دارد. یکی از اولین استفاده ها به جنگ جهانی اول جهت جذب سطحی بخار آب و گاز در ماسک های گاز اشک آور بر می گردد. همچنین در جنگ جهانی دوم جهت حفاظت وسایل ارتش در برابر رطوبت،کراکینگ کاتولیزوری سیال جهت محافظت سوختها با عدد اکتان بالا و همچنین جلوگیری از بروز رطوبت در پنی سیلین استفاده می شد.کاربرد سیلیکاژل

سیلیکاژل قابلیت جذب رطوبت به میزان 40%وزن خود را دارد. در اکثر صنایع از جمله  نفت، گاز، پتروشیمی، دارو ، برق حمل و نقل، لانه حیوانات خانگی ، آثار باستانی، ساختمان به عنوان جاذب رطوبت مورد استفاده قرار می گیرد.

شرکت شیمی کهن، ازجمله وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی بوده و درحوزه خرید و فروش موادشیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی، بخصوص فروش سیلیکاژل تجربه بالایی دارد. شما می توانید جهت تهیه این محصول با کیفیت و قیمت مناسب، آشنایی سیلیکاژل با کارشناسان بازرگانی شرکت شیمی کهن ارتباط برقرار کنید.

جهت استعلام سریع قیمت سیلیکاژل آزمایشگاهی و صنعتی به دو روش تلفن مستقیم کارشناسان بازرگانی ارتباط برقرار کرده و یا از طریق کانال واتساپ فروش شرکت محصول درخواستی خود را به همراه مقدار آن ارسال و در کمترین زمان پاسخ استعلام را دریافت نمایید.

مشخصات فیزیکی

سیلیکاژل در مقیاس صنعتی به صورت ترکیب سیلیکات سدیم و اسید سولفوریک تحت شرایط کنترل شده ای تولید می گردد. سیلیکاژل از دی اکسید سیلیسیم تشکیل گردیده است.  فرمول مولکولی آن mSio2.nH2o می باشد. ساختار آن به شکل سه بعدی بوده و از واحدهای چهار وجهی دی اکسید سیلیسیم تشکیل گردیده است .کاربرد سیلیکاژل

سیلیکاژل ماده ای بی بو ،غیرسمی و غیر قابل اشتعال می باشد. که از خود گازی آزاد نمی کند و موجب خوردگی فلزات نمی گردد.این ماده ساختار ثابتی از خود داشته و قابلیت انحلال در آب را ندارد.اما در باز های قوی و هیدروفلوئوریک اسید حل می گردد. قدرت جذب آب این ماده در اثر آلودگی با گرد و غبار ،مواد روغنی و نفتی کاهش می یابد.

سیلیکاژل قابلیت بازیافت داشته و عملکرد آن در هر بار احیاء مابین 5 الی 10 در صد افت خواهد کرد.دمای تاثیرگذار در عملکرد این ماده در دمای محیط معادل 25 درجه سانتی گراد می باشد. در دماهای بالاتر از این دما عملکرد آن افت می کند. در رطوبت پایین ، ذرات کوچکتر این ماده مقداری از فشار بخار موجود را جذب می نماید. و هر جه فشار بخار آب افزایش یابد،ذرات بزرگتر سیلیکاژل جذب رطوبت را انجام می دهد.

ساختار سیلیکاژل به صورت متخلخل وبی نظم با اندازه ذرات 3 الی 60 آنگستروم می باشد که به یکدیگر متصل می باشند. با توجه به آنکه این منافذ به صورت هیدروفوبیکی به یکدیگر متصل شده اند، سطحی وسیع را به وجود می اورند. که در فرایند جذب و تراکم مویرگی عملکرد مناسبی از خود دارد.کاربرد سیلیکاژل

انواع سیلیکاژل هاو کاربردسیلیکاژل

سیلیکاژل ها باتوجه به اندازه ذرات آنها در انواع متفاوتی طبقه بندی شده اند. ابعاد رایج آن در بازار بصورت 1 الی 3میلیمتر موجود می باشد. از نکات دیگری که در طبقه بندی سیلیکاژل ها مطرح می باشد وجود اندیکاتور می باشد. از انواع این محصول می توان به موارد ذیل اشاره نمود. ک

اربرد سیلیسیلیکاژلکاژل

 سفید یا بی رنگ :

این نوع ، بدون اندیکاتور بوده و به صورت بی رنگ تولید می گردند. ابعاد رایج این نوع به صورت 1 الی 3 میلیمتر و 3 الی 5 میلیمتر می باشد. از عمده مصارف سیلیکاژل بی رنگ می توان به استفاده از آن در بازیافت هیدروکربن ها، دی هیدراته شدن هوای کمپرس شده، گازها و مایعات اشاره نمود. با توجه به تشخیص سخت سیلیکاژل بی رنگ در میزان جذب رطوبت، از کارت نشانگر رطوبت جهت تشخیص رطوبت استفاده می گردد. همچنین می توان سیلیکاژل بی رنگ را با سیلیکاژل آبی رنگ به میزان 10درصد یا با سیلیکاژل نارنجی به میزان 5 درصد جهت تشخیص رطوبت ترکیب کرد.کاربرد سیلیکاژل

 آبی رنگ :

نوع آبی رنگ آن حاوی کبالت کلراید به عنوان اندیکاتور آبی رنگ می باشد. در این نوع سیلیکاژل در حالت بدون جذب آب ،ذرات سیلیکاژل به رنگ آبی بوده و پس از جذب رطوبت به رنگ صورتی تغییر می یابد. شایان ذکر است پس از خشکاندن این نوع سیلیکاژل و احیاء آن ،رنگ آن مجدد به آبی باز خواهد گشت.

 نارنجی رنگ :

از موارد دیگرکاربرد سیلیکاژل می توان گفت که سیلیکاژل با اندیکاتور ، با رنگ نارنجی می باشد. در این نوع از متیل بنفش به عنوان اندیکاتور استفاده می گردد. و در این نوع پس از جذب رطوبت، رنگ آن به سبز تغییر می یابد بر این اساس می توان به میزان جذب آن پی برد. همچنین به علت بی بو،غیر سمی و بی ضرر بودن سیلیکاژل نارنجی رنگ، جایگزین مناسبی با نوع آبی آن می باشد.

سیلیکاژل نوع H :

ازکاربردسیلیکاژل در پالایشگاه های گاز می توان به نوع H آن اشاره کرد. که در جهت بازیابی و جداسازی هیدروکربن های مایع از گاز طبیعی و همچنین کاتالیست در پروسه فرآوری و پالایش گاز مورد استفاده قرار می گیرد. از لحاظ ساختار دارای ویژگی های فیزیکی و مکانیکی مناسب و بالاتری در مقایسه با سایر سیلیکاژل ها مانند سطح ویژه ، ظرفیت جذاب آب و استحکام ذرات برخوردار می باشد.

سیلیکاژل نوع WS :

کاربردسیلیکاژل نوع WS  به عنوان جاذبه رطوبت گاز طبیعی و همچنین کاتالیست در واحدهای فرآوری و پالایش گاز می باشد. به طور کلی نوع WS با توجه به قدرت افزایش جذب آب بالا ،به عنوان لایه ای محافظ بر ترکیبات سیمیایی و دیگر جاذبه ها از جمله ملکولارسیو و کاتالیست های فعال شده استفاده می گردد.کاربرد سیلیکاژل

تولید سیلیکاژل :

این ماده به دو صورت توده ای و مایع تولید می گردد. در هر دو روش ماده اولیه تولید آن ، سیلیکات سدیم و اسید سولفوریک می باشد در زیر به شرح مختصری از روشهای تولید آن می پردازیم :

1-روش توده ای :

در این روش پس از ترکیب سیلیکات سدیم با اسیدسولفوریک، سیلیکاژل هیدروسل ایجاد گردیده. به صورت ژله ای درمی آید و سپس این توده ژله ای به صورت مکانیکی شکسته می شود.از نکات حائز اهمیت در این پروسه غلظت، درجه حرارت و PH می باشد که تاثیر به سزایی می تواند در زمان ژل شدن و خصوصیات محصول از قبیل وزن مخصوص ، سطح ذرات و حجم منافذ داشته باشد.

پس از تهیه هیدروژل ، عملیات شستشو انجام می گردد. و در این مرحله نیز درجه حرارت،زمان شستشو و PH تاثیر به سزایی در خصوصیات محصول نهایی دارد در پروسه نهایی هیدروژل تهییه شده خشک گردیذه وبه وسیله حرارت فعال می گردد.

محصول حاصل از این روش به صورت شکسته می باشد. جهت تهیه سیلیکاژل به صورت کروی ، هیدروژن را به وسیله یک مخروط دوار داخل حمام روغن دیسپرس می گردد. قطرات کوچک به طور کامل ژله ای مانند می گردد. و در مرحله نهایی شستشو داده شده و خشک می گردند و محصول نهایی سیلیکاژل به صورت کروی شکل خواهد بود .کاربرد سیلیکاژل

2-روش مایع :

در روش تولید به صورت مایع، مخلوط سیلیکات سدیم به همراه اسیدسولفوریک در PH معین می باشد. عمل مخلوط شدن سیلیکات سدیم و اسید سولفوریک می تواندبه صورت بج و نیمه بچ انجام گردد. هیدروژن حاصل شده از این فرایند را می توان قبل و یا بعد از شستشو دادن خشک نمود و معمولا خشک کردن سیلیکاژل در این روش به صورت پاشی انجام می گردد.

درجه حرارت و PH تاثیر به سزایی بر روی اندازه ذرات سیلیکاژل دارد.اندازه کوچک تراکم مولکولی سیلیکا موجب می شود. اندازه ذرات سیلیکاژل بیش از 800 متر مربع بر گرم شود.زمانی که هیدروژل شستشو گردیده در درجه حرارت و PH  بالا قرار می گیرد. باعث رشد تراکم مولکولی گردیده و میانگین منافذ بزرگتر، حجم ذرات افزایش و سطح تماس ذرات کاهش می یابد.کاربرد سیلیکاژل

کاربرد سیلیکاژل :

کاربرد سیلیکاژل در صنعت به عنوان جاذب رطوبت ازجمله صنایعی که در آنها استفاده می گردد می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • صنایع نفت،گاز و پتروشیمی
 • صنایع دارو و دارو سازی
 • صنایع برق و مخابرات
 • کاربرد در لانه حیوانات خانگی
 • صنایع نظامی و هوانوردی
 • صنعت ساختمان
 • صنایع بسته بندی و حمل و نقل
 • کاربرد در آثار باستانی
 • کاربرد در براق سازی جواهرات
 • صنایع چرم سازی ، کیف و کفش
کاربرد سیلیکاژل
صنایع نفت، گاز و پتروشیمی :

از این ماده در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی به عنوان جاذب رطوبت جهت حذف رطوبت و ذرات ناخواسته در خطوط انتقال فشار قوی گاز و همچنین حذف سولفور،نیتروژن ، هیدرو کربن ها و فلزات سنگین پالایشگاه مورد استفاده قرار می گیرد.دو نوع مرسوم آن با نامهای H و WS با کارایی های مختلف در این صنعتبه شرح ذیل مورد استفاده قرار می گیرد.کاربرد سیلیکاژل

کاربرد سیلیکاژل درصنایع دارو  و داروسازی :

از دیگر مصارف کاربرد سیلیکاژل می توان به استفاده از آن در انواع بسته بندی های دارویی ازخط تولید تا بسته بندی اشاره کرد.کاربردسیلیکاژل در صنعت دارو به شرح ذیل می باشد:

خط تولید دارو :

کاربردسیلیکاژل در خط تولید دارو از اهمیت بالایی برخوردار است. به نحوی که با قابلیت جذب رطوبت آن درتولید دارو به ویژه آنتی بیوتیک ها استفاده می گردد.

بسته بندی به صورت کپسول  درب های  حاوی سیلیکاژل :

شامل محفظه های کوچکی می باشند که حاوی این ماذه بوده و با توجه به کاربردسیلیکاژل در صنعت دارو با ابعاد و مشخصات متفاوتی تولید می گردند.از این ماده در بسته بندی درب های دارو نیز استفاده می گردد. از موارد استفاده در این نوع درب ها،می توان به قرص های ویتامین C اشاره نمود.جنس درب های پلیمری به نحوی می باشد. که علاوه بر محافظت دارو در مقابل رطوبت و شکستگی ، هزینه های بسته بندی با روکش فویل را نیز کاهش میدهد.

کاربرد سیلیکاژل در صنایع برق و مخابرات :

در صنایع برق و خطوت انتقال برق فشار قوی، از این ماده به عنوان جاذب رطوبت جهت جلوگیری از آسیب به ترانسفور ماتورها استفاده می گردد.تا درصد رطوبت به حد اقل ممکن برسد.این ماده بر روی منبع انبساط ترانسفور ماتور غیر هر متر یک نصب می گردد.  از انواع قابل مصرف در ترانسفور ماتورها می توان به دو نوع نارنجی و آبی رنگ آن اشاره نمود.

این ماده در ترانسفور ماتور باعث می گردد. همواره هوای خشک به داخل آن وارد گردد.به جهت جلوگیری از تماس این ماده با روغن ناشی از حمل و نقل می بایست یک ورق مصدود کننده مابین فلنج رطوبت گیر و چپقی منبع انبساط قرار گیرد. که پس از نصب با شل کردن پیچ های فلنج این ورق از محل برداشت گردیده و مجدداٌ پیچ ها محکم می گردد. باید درهنگام برداشتن ورق ،دقت شود تا روغن به داخل محفظه رطوبت گیر نفوذ نکند. بدین منظور ابتدا محفظه حاوی سیلیکاژل از یک سمت باز گردیده و به میزان 180 درجه چرخانده شده،سپس ورق مسدود کننده از محل جدا می گردد.

کاربرد سیلیکاژل در لانه حیوانات خانگی :

از این ماده با توجه به مشکلات نگهداری و حفاظت لانه های حیوانات خانگی به عنوان جاذب رطوبت فضولات آنها استفاده می گردد.ازجمله نکات حائز اهمیتو کاربردسیلیکاژل در استفاده ی لانه حیوانات خانگی می توان به کاهش بوی بد فضولات و جلوگیری از رشد و نمو باکتری ها اشاره نمود.این محصول مناسب جهت لانه حیوانات در بسته بندی های 1 الی 2 کیلوگرمی ارائه می گردد.

کاربرد سیلیکاژل در صنایع نظامی و هوانوردی :

از این ماده با توجه به مشکلات نگهداری و حفاظت لانه های حیوانات خانگی به عنوان جاذب رطوبت فضولات آنها استفاده می گردد.ازجمله نکات حائز اهمیت استفاده در لانه حیوانات خانگی می توان به کاهش بوی بد فضولات و جلوگیری از رشد و نمو باکتری ها اشاره نمود.این محصول مناسب جهت لانه حیوانات در بسته بندی های 1 الی 2 کیلوگرمی ارائه می گردد.

این شرکت فعال در زمینه فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی، آماده ارائه خدمات در حوزه فروش مواد شیمیایی با برند مرک آلمان به دانشگاهیان، محققان و صنعتگران می باشد. شما می توانید  سیلکاژل صنعتی را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از شیمی کهن که نمایندگی مرک را دارد خریداری کنید .

صنعت ساختمان :
 • ازسیلیکاژل به عنوان جاذب رطوبت دربتن جهت جذب آب وافزایش استحکام آن استفاده می گردد.
 • همچنین از این ماده در پنجره های دوجداره جهت جلو گیری از بخارگرفتن شیشه هانیز استفاده میشود.
 صنایع بسته بندی وحمل نقل:
 • از این ماده به جهت محافظت از کالاهای بسته بندی شده جهت حمل نقل وان بار داری استفاده می گردد.
 • وجود رطوبت در زمان حمل باعث ایجاد صدمات جدی از جمله خورندگی ، کپک زدگی می گردد.
 • که با قرار دادن این ماده در کانتینرها تاثیر بسزا و مقرون به صرفه ای را در محافظت از این محصولات دارد.
 آثار باستانی :
 • در آثار باستانی، هنری، اسناد و کتاب ها با توجه به آنکه همواره در معرض آسیب ناشی از حضور دما و رطوبت قرار دارند.
 • از این ماده استفاده می گردد و همچنین تاثیر به سزایی در جلوگیری از رشد کپک از خود بر جای می گذارد.
براق سازی جواهرات :
 • یکی دیگر از کاربردهای بسیار موثر این ماده به عنوان جاذب رطوبت می توان به استفاده از آن در جواهرات و زیور آلات اشاره نمود.
 • از این ماده در نگهداری از جواهرات مخصوصاٌ در نقره به منظور جلوگیری از ایجاد لک استفاده می گردد .
صنایع چرم سازی ، کیف و کفش :

در صنعت چرم سازی ، کیف و کفش استفاده از این ماده به عنوان جاذب رطوبت از اهمیت بالایی بر خوردار است. عملکرد آن در کیف ، کفش و چرم به نحوی می باشد که با جذب رطوبت هوا مانع از خرابی آن می گردد.استفاده از یک کیسه 10گرمی حاوی سیلیکاژل می تواند تا 4گرم آب در حدود 40 درصد وزنی خود آب جذب نماید و این محصولات را از خطر رطوبت حفظ نماید.

از سایر مصارف این ماده به عنوان جذب رطوبت می توان به استفاده از آن

 • در جذب سطحی خوراک و منابع غذایی
 • محافظت از گوشی همراه در مقابل رطوبت
 • جلوگیری از پوسیدگی عکس های قدیمی
 • افزایش طول عمر تیغ جلوگیری از اکسیده شدن آن
 • محافظات از دوربین در برابر میعانات
 • پوشش خمیر دندان
 • حفاظت گیاه
 • لاستیک و محصولات لاستیکی
 • صنعت رزین
 • پلی استرغیر اشباع
 • آثار چوبی خشک کردن گلها و حفظ رنگ و حالت آنها
 • انواع پارچه ها و بافته ها
 • استخوان
 • انواع فلزات ،سنگ و سرامیک
 • آج و شاخ حیوانات و ادوات و آلات موسیقی اشاره نمود.
نکات ایمنی :

این ماده،ماده ای غیر سمی ،غیر قابل اشتعال بوده. تنها با موادی از نظیر هیدروژن فلورید، اکسیژن در فلورید، کلرین تری فلورید، اسیدها و بازهای قوی و اکسید کننده ها واکنش می دهد. غبار ناشی از دانه های این ماده برای پوست ، چشم و مجرای تنفسی سوزش آور بوده. تحریکاتی شامل ریزش اشک ، سوسو زدن و درد مختصر ایجاد می نماید پس در حین استفاده از آن می بایست تمامی جوانب احتیاط در نظر گرفته شود.کاربرد سیلیکاژل

میزان سمی بودن آن به نسبت سیلیکاژل در صورت بلعیدن پایین می باشد. در صورت استنشاق و به روز مشکل ، فرد را به هوای آزاد ببرید. تنفس طولانی مدت و در معرض غبارهای دانه سیلیکاژل بیماری بنام سیلیکوزیس ایجاد می کند که علت آن به دلیل وجود ذرات سیلیس در غبار می باشد. شایان ذکر است  غبارهای غیر شفاف این ماده سخت می باشد و بیماری به وجود نمی آورد .

جهت پیشگیری می توان از سیستم های حفاظتی از جمله NIOSH و MSHA  استفاده نمود. به منظور جلوگیری از بروز مشکلات پوستی از دستکش و لباس کار مناسب استفاده نمایید. هنگام کار از خوردن، آشامیدن و سیگار کشیدن پرهیز شود. و در صورت تماس پوستی محل را با آب گرم به مدت 5 دقیقه بشورید. به جهت پیشگیری در تماس با چشم از عینک استفاده گردد و در صورت برطرف نگردیدن هر کدام از موارد بالا سریعاٌ به پذشک مراجعه کنید.کاربرد سیلیکاژل

شرایط بسته بندی و انبار محصول :
 • بسته بندی این ماده در کیسه های 25 کیلویی و کیسه های ساشه ای با ابعاد و وزن های  مختلف ارائه می گردد.
 • با توجه به فابلیت جذب رطوبت بالا این ماده، حتی الامکان در محیط های عاری از هرگونه رطوبت نگهداری گردد.
 • بسته بندی این ماده در کیسه های 25 کیلویی و کیسه های ساشه ای با ابعاد و وزن های  مختلف ارائه می گردد.
 • با توجه به فابلیت جذب رطوبت بالا این ماده، حتی الامکان در محیط های عاری از هرگونه رطوبت نگهداری گردد.
خرید – فروش سیلیکاژل

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی صنعتی و فروش محصولات مرک آلمان در ایران می باشد.شما می توانید برای سفارش با شماره های مستقیم شرکت تماس گرفته و با کارشناسان فروش در ارتباط باشید .

از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه مقدار نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

خرید - فروش سیلیکاژل

خرید – فروش سیلیکاژل

قیمت – فروش مواد شیمیایی مرک آلمان – شیمی کهن

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان در زمینه فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش سیلیکاژل صنعتی می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود ارسال کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری کنیم .

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت سیلیکاژل میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

 

جهت اطلاعات بیشتر محصولات مرک آلمان کلیک کنید:

سوالات متداول:

سیلیکاژل چیست؟ سیلیکاژل به عنوان یکی از موثر ترین جاذب های رطوبت در میان سایر جاذب ها ، یک نوع بسپار سه بعدی بوده که از واحدهای های  چهار وجهی دی اکسید سیلیسیم تشکل شده است.

انواع سیلیکاژل کدامند؟  سفید یا بی رنگ-  آبی رنگ- نارنجی رنگ

 

راههای ارتباطی :
021-66895887(ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت