ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در تهران

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در تهران

83 / 100

در این مطلب به بررسی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در تهران و شعب آن می پردازیم.شرکت سیگما آلدریچ از جمله شرکت هایی است که برای تولید محصولات بیوشیمی، ارگانیک و … فعالیت می کند.این شرکت در کشورها و شهرهای مختلف شعبه دارد.از جمله مواد شیمیایی سیگماآلدریچ دارای چندین شعبه است.این شرکت در سال 1975 میلادی از ترکیب  دو شرکت سیگما و آلدریچ به وجود آمد.

در سال 2014 هم که شرکت مرک در آلمان این شرکت را خرید.در حال حاضر شرکت سیگما آلدریچ یکی از زیر مجموعه های شرکت مرک محسوب می شود.راه های مختلفی برای شناخت محصولات اصلی سیگما آلدریچ از نمونه های تقلبی آن وجود دارد.در سایت اصلی این مجموعه باید کد و نام محصول خریداری شده را در قسمت مربوطه وارد کرد.سپس اصلی یا تقلبی بودن آن مشخص می شود.

 شرکت سیگماآلدریچ با ادغام شرکت شیمیایی سیگما و شرکت آلدریچ در سال 1975 ایجاد شد. شرکت سیگماآلدریچ sigma- Aldrich ،یک کمپانی فعال در زمینه مواد شیمیایی، علوم زیستی و بیوتکنو لوژی آمریکایی، متعلق به شرکت مرک آلمان MercK GaA است.

سپتامبر 2014 ، شرکت MercK  KGaA  اعلام کردمبلغ 17 میلیارد دلار به این کمپانی خواهد رسید. نوامبر سال 2015 به شرکت مذبور فرعی مرک MercK GaA تبدیل شد. سال 1975 کمپانی سیگما و کمپانی شیمی صنعت آلدریچ با بیش از 9600 نفر پرسنل به وجود آمد. در چهل کشور دنیا  فعالیت داشته و عمده فعالیت محصولات آن در داروسازی و بیوتکنولوژی کاربرد دارد .م

مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در تهرانواد شیمیایی سیگماآلدریچ در تهران

شرکت شیمی کهن نمایندگی محصولات سیگماآلدریچ در تهران

نمایندگی سیگماآلدریچ (Aldrich ) یک کمپانی تامیین کننده مواد شیمیایی تحقیقاتی است .این کمپانی مواد شیمیایی ارگانیک وغیر آلی و معرف ها موادپیشرفته و ایزوتوپ های پایدار راجهت سنتزشیمیایی، شیمی دارویی و علوم مواد فراهم میکند.این کمپانی در کنار تولیدو توزیع محصولات بیوشیمی،ارگانیک تحقیقاتی در حوزه شیمی انجام میدهد.مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در تهران

مواد شیمیایی کمپانی سیگماآلدریچ

مواد شیمیایی کمپانی سیگماآلدریچ با توجه به اختراعات و نوآوری های جدید، در حال افزایش است. شرکت سیگماآلدریچ در سال 2014 توسط شرکت مرک آلمان به مبلغ 17میلیارد دلار خریداری گردید. در حال حاضر این کمپانی زیر مجموعه ای از شرکت مرک آلمان است و بایکدیگر همکاری را ارائه می دهند. نمایندگی شرکت سیگماآلدریچ در ایران نیز ،مواد شیمیایی سیگماآلدریچ را وارد و به فروش می رساند. با توجه به اینکه محصولات نمایندگی مستقیما از شرکت سیگماآلدریچ وارد می شوند و همه مواد اصل هستند و تقلبی نبودند و اصل بودن مواد شیمیایی یکی از دغدغه های اصلی خریدارن مواد شیمیایی است.

کاربرد مواد شیمیایی سیگماآلدریچ

این مواد شیمیایی برای موارد مختلفی در صنایع و پزشکی کاربرد دارد.از جمله:

 • کاربرد در تولیدات واکسن و سرم با استفاده از مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در تهران
 • کارخانه های رنگ های شیمیایی و صنایع چسب
 • در پتروشیمی ها و صنعت نفت و گاز مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در تهران
 • کاربرد این محصول در صنایع غذایی هم مهم است.مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در تهران

از جمله کاربردهای آن برای:رنگ های خوراکی، افزودنی ها و نگهدارنده ها، قوام دهنده محصولات، شیرین کردن مواد غذایی و … است.

 • در دانشگاه ها و آزمایشگاه های مربوط به دانشگاهبیشتر برای رشته های علوم آزمایشگاهی و در واحدهای:سم و یاخته شناسی، موارد ژنتیکی، قارچ و انگل و … کاربرد دارد.
 • دامداری ها و مرغداری

این مورد هم شامل واکسن های حیوانات و هم مواد غذایی آن ها می شود.مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در تهران

 • کارخانه های کاشی و سرامیک سازی
 • تولید دارو
 • برای تولید لوازم آرایشی و بهداشتی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در تهران

و بسیاری از موادی که چه به صورت طبیعی و چه مصنوعی تولید و استفاده می شوند.

بیشتر بخوانید:تاریخچه کمپانی سیگماآلدریچ

 

Chemicals site

قیمت – فروش مواد سیگما

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (مرک آلمان)  و سیگماآلدریچ می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این  دو نوع از محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

تامین کننده  مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در تهران

شرکت شیمی کهن به عنوان نماینده سیگماآلدریچ شرکتی پیشرفته در زمینه ارائه، خدمات مشاوره و فروش تجهیزات آزمایشگاهی، مواد شیمیایی، تحقیقاتی و کنترل کیفی مورد نیاز مراکز علمی، پژوهشی، دانشگاهی، تحقیقاتی و صنعتی مشغول فعالیت می باشد.

خرید و فروش محصولات نمایندگی سیگماآلدریچ

شرکت شیمی کهن  یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد آزمایشگاهی از جمله مواد شیمیایی سیگماآلدریچ و مرک (آلمان) می باشد.  درزمینه فروش و کیفیت محصول از تجربه بسیار بالایی برخوردار است.شما می توانید جهت خرید با شماره های مستقیم بخش فروش تماس گرفته و یا از طریق کانال واتساپ نام محصول به همراه مقدار آن را ارسال و در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در تهران

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447  (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت