ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

فروش مواد شیمیایی صنعتی سود پرک

دسته بندی
تماس / Contact
  • تلفن : 66985887-021
  • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
  • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

فروش مواد شیمیایی صنعتی سود پرک

82 / 100

فروش مواد شیمیایی صنعتی سود پرک از عملیات های یک نمایندگی مجاز مرک در ایران، فروش ماده صنعتی سودپرک می باشد. این ماده صنعتی دارای کاربردهای مختلفی می باشد که در صنعت های گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله صنایعی که از سود پرک استفاده می شود، می توان به موارد زیر اشاره نمود:

در صنعت غذایی از سود پرک در تولید شیر و تصفیه آب از کاستیک سودا استفاده می شود. همچنین برای تولید نوشابه گازدار، کارامل ها و کاکائو نیز از سود پرک بهره برده می شود. شیرین کردن زیتون و شستشوی سبزی و میوه نیز از کاربردهای سود پرک در صنعت غذا می باشد.فروش مواد شیمیایی صنعتی سود پرک

تصفیه روغن، تولید شکر و قند نیز از کاربردهای دیگر سدیم هیدروکسید در صنعت غذایی می باشد. فروش ماده صنعتی سود پرک در صنعت دارویی کاربردهای زیادی دارد از جمله داروی آسپیرین در ساخت داروهای مربوط به انعقاد خون از کاستیک سودا استفاده می شود. همچنین از سودپرک در تولید آلومینیوم، روی، گالوانیزه و صنایع آبکاری نیز استفاده می شود.فروش مواد شیمیایی صنعتی سود پرک

کاربرد فروش مواد شیمیایی صنعتی سودپرک

در لوازم آرایشی و بهداشتی از سود پرک استفاده می شد که سالیانه به فروش بسیاری نیز می رسد. فروش ماده صنعتی سود پرک در کاشی سازی و سرامیک باعث می شود که مواد تولیدی مستحکم شود. در صنایع صابون سازی مانند سفید کنندگان از سود پرک استفاده می شود. نمایندگی مرک در ایران با فروش سودپرک، نیازهای صنایع مختلف را رفع می نماید.

باتری سازی از صنایعی است که با محیط های قلیایی و سود پرک استفاده های زیادی می شود. همچنین تولید الکل که از لحاظ غلظت و کاربردی که دارد از سود پرک بهره برده می شود.در صنایع کارتن سازی از ماده قلیایی سود پرک یا سدیم هیدروکسید استفاده می شود.فروش ماده صنعتی سودپرک به دلیل کاربرد زیادی که دارد در صنعت نفت و گاز و پتروشیمی حائز اهمیت است.تولید سود پرک به دلیل کاربردهای زیادی که دارد در کشور زیاد بوده و در صنعت های مختلف استفاده می شود.فروش مواد شیمیایی صنعتی سود پرک

فروش سود پرک صنعتی

فروش سود پرک صنعتی (سدیم هیدروکسید) با دو برند ایرانی و روسی در شرکت شیمی کهن با قیمت و کیفیت تضمینی به صورت پرک و گرانول صورت می گیرد. جهت دریافت اطلاعات تکمیلی با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

این بخش مخصوص فروش سود پرک، سود سوزآور (Caustic Soda Flakes) یا سدیم هیدروکسید(هیدروکسید سدیم) با گرید صنعتی می باشد. شیمی کهن توزیع کننده و عرضه کننده ی انواع مواد شیمیایی، فروشنده ی انواع حلال ها، فروش اسیدها، فروش پودرهای شیمیایی، همینطور کاستیک سودا به صورت عمده و جزئی با کیفیت تضمینی می باشد.فروش مواد شیمیایی صنعتی سود پرک

سود پرک (سدیم هیدروکسید)

سود پرک، سود سوزآور(Caustic Soda Flakes) یا هیدروکسید سدیم با فرمول مولکولی (NaOH) ماده‌ای جامد، سفیدرنگ، بدون بو و به شکل پرک شده یا پولک و یا گرانوله است. نامهای دیگر این محصول شیمیایی: سود جامد پرک، هیدروکسید سدیم جامد، کاستیک سودا، سود کاستیک، سود کاستیک پرک، سود پرک، سودای قلیایی، چرب گیر صنعتی، هیدروکسید سدیم, چربی گیر صنعتی است.

کاستیک سودا یا آبپوش‌های سود پرک ( هیدروکسید سدیم ) شناخته شده‌اند، به سهولت می‌تواند رطوبت هوا را جذب نماید و در آب بسیار محلول است. این ماده محلول قلیایی قوی در آب پدید می‌آورد و به عنوان یک باز قوی، یکی از مواد شیمیایی صنعتی بسیار مهم بشمار می‌رود. حل شدن سود سوزآور در آب فرآیندی گرماده بوده و در اثر حل شدن آن در آب گرمای زیادی آزاد می شود. سدیم هیدروکسید در اتانول و متانول حلالیت کمتری دارد در حالی که در اتر و دیگر محلول های غیر قطبی حل نمی شود.

مشخصات سود پرک

نام خواص مقدار خواص
وزن مولکولی 39.9971g/mol
نقطه جوش ˚1388 سانتیگراد
نقطه ذوب ˚318 سانتیگراد
انحلال پذیری محلول در آب و گلیسرول

ترکیبات سود پرک

از سدیم هیدروکسید در ساخت مواد شیمیایی آلی استفاده می شود. یکی از مهم ترین آنها اپوگیپروپان یا اکسید پروپیلن (epoxypropane) می باشد که جهت تولید ترکیبات پلیورتانها استفاده می شود. پروپن تصفیه شده با کلر در آب، در هنگام اضافه نمودن محلول سدیم هیدروکسید یا کلسیم هیدروکسید منجر به تولید مخلوطی شامل کلروپروپان-2-ol و از کلروپروپان-1-ol و همچنین فرمهای متفاوت اپوگیپروپان(Epoxypropane) می شود.فروش مواد شیمیایی صنعتی سود پرک

فروش سدیم هیدروکسید یا به عبارتی فروش سود سوزآور با کیفیت تضمینی صورت می پذیرد. نمونه های ارائه شده در صورت عدم رضایت مشتری، هزینه ی نمونه مشروط به ارائه ی برگه آنالیز مورد نظر مبنی بر عدم کیفیت محصول عودت داده میشود.

فروش سود پرک صنعتی | سود سوزآور برای کاربردهای مختلف

1- صنایع نفت و گاز و پترو شیمی سود پرک صنعتی(هیدروکسید سدیم) و استفاده از آن در صنایع نفت و گاز

یکی از کاربردهای سود سوزآوز، اسکراب گاز به منظور حذف ترکیبات اسیدی از گازهای سوختی پیش از ورود به محیط استفاده می شود. از جمله این قبیل گازها می توان به گازهای حاصل از سوختن سوخت های فسیلی که حاوی مقدار قابل توجهی از دی اکسید گوگرد هستند اشاره نمود. متدهای بسیاری جهت به دام انداختن گاز دی اکسید گوگرد وجود دارند. یکی از شناخته شده ترین این متدها که بصورت گسترده مورد استفاده قرار دارد، اسکراب گازهای مخلوط در محلول سدیم و کلسیم هیدروکسید می باشد. این متد در فرایندهای پالایشی متنوع مانند تصفیه بوکسیت استفاده می شود.

2- تولید کارتن و کاغذفروش سود پرک صنعتی برای استفاده در صنایع کاغذ و کارتن

یکی دیگر از کاربردهای اصلی سدیم هیدروکسید در پروسه تولید کاغذ از چوب می باشد. این پروسه شامل متدهای متفاتی از جمله متد “کرافت” بوده که در متد مذکور چوب را با یک محلول حاوی مخلوطی از سولفید سدیم و هیدروکسید سدیم پالایش و پاکسازی می شود; از جمله این محصولات نامطلوب می توان به لیگنین، روغنهای نامحلول و سلولز خالص برگ ها اشاره نمود. سلولز پس از خالص سازی اولیه در این متد، همچنین طی فراوریهای مراحل بعدی، به اصلی ترین محصول جهت تولید کاغذ تبدیل می گردد.

3- صنایع دارو سازی، الکل سازی و آرایشی و بهداشتی

سایر کاربردهای سود پرک عبارتند از: تولید محصولات فعال سطحی (سورفکتانت‌ها)، صابون و سفید کننده ها. صابون و سفیدکننده ها معمولا تحت متد عبور گاز کلر از محلول هیدروکسید سدیم، که منجر به تولید یک محلول حاوی کلرات سدیم (سدیم هیپوکلریت) می گردد، تولید می شوند.فروش مواد شیمیایی صنعتی سود پرک

4- چربی‌گیر

سود سوزآور جامد بعنوان نوعی چربی گیر صنعتی قوی برای کارخانجات کشور محسوب میگردد و سود پرک موجب انحلال پذیری چربی موجود در سطوح فلزی، کف و در هر سطحی می شود که در اصطلاح شیمیایی به آن «صابونی شدن» گفته می شود. اصطلاح شیمیایی عامیانه آن لوله واکن نیز می باشد. آبپوشهای سود پرک( هیدروکسید سدیم) شناخته شده‌اند و محلول قلیایی قوی در آب پدید می‌آورد، یعنی در آب بطور کامل به یونهای تشکیل دهنده‌اش +Na و -OH تفکیک می‌شود. همانطور که گفته شد این فرآیند گرمازا می باشد که این گرما نیز به رفع گرفتگی لوله ها کمک می کند.

اگر مقدار زیادی سود پرک به لوله گرفته وارد شود، گرمای ایجاد شده در اثر واکنش با آب می تواند موجب به جوش آمدن آب شود. که بر اثر این اتفاق، ذرات آب و سود کاستیک به اطراف پاشیده می شود. برخی لوله بازکن ها حاوی ذرات ریز آلومینیوم نیز هستند، آلومینیوم به سود کاستیک در آب واکنش می دهد و گاز هیدروژن تولید می کند. حباب های هیدروژن به آشفته کردن محلول و در نتیجه باز کردن لوله های گرفته و مسدود شده کمک می کند.فروش مواد شیمیایی صنعتی سود پرک

همچنین کاربردهای دیگر این ماده مانند:

رنگرزی
صنایع چرم و نساجی
خنثی سازی اسید و باطری سازی
صنایع غذائی، صنایع شیر، کنسرو سازی
نوشابه سازی، کارخانه قند و شکر، کارخانه روغن
صنایع فلزی و تولید شیشه، روی، آلومینیوم، گالوانیزه و آبکاری
کاربرد فراوانی سود پرک در صنایع نظامی
کاربرد سود پرک برای صنایعی که با عوامل بیماری زا مواجه می‌شوند
کاربرد سود پرک به عنوان چربی بر در صنعت پلیمر و پت

روش‌های تولید هیدروکسید سدیم

1- الکترولیز محلول سدیم کلرید

بیشترین مقدار هیدروکسید سدیم تولیدی، از طریق فرایند الکترولیز محلولهای سدیم کلرید در یکی از انواع ظروف الکترولیتی بدست می‌آید. بعنوان نمونه، در فرایند پیل جیوه کاستنر-کلنر (Castner-Kellner)، از جریانی از جیوه بعنوان کاتد استفاده می‌شود و ملغمه سدیم حاصل با آب ترکیب می‌شود و تولید سدیم هیدروکسید می‌نماید و در فرایند دیگر به نام پیل دیافراگم، الکترولیت از آند به کاتد حرکت می‌کند و دیافراگم (از جنس پنبه کوهی یا سایر مواد غشایی)، فراورده‌های آند و کاتد را از هم جدا می‌سازد. در هر دو فرایند، علاوه بر سدیم هیدروکسید، گاز کلر و نیز گاز هیدروژن تولید می‌شود.

2- فرایند سودا-آهک

یک فرایند قدیمی‌تر برای تولید سود سوزآور، فرایند سودا – آهک می‌باشد که در آن سودا اَش (کلسیم هیدروکسید)، در واکنش با سدیم کربنات به هیدروکسید سدیم تبدیل می‌شود.

(Ca(OH)2(aq) + Na2CO3(s) → CaCO3 ↓ + 2 NaOH(aq

برای کسب اطلاعات تکمیلی از گرید آزمایشگاهی سود پرک ساخت شرکت مرک و راهنمای یافتن کد مواد شیمیایی مرک و همچنین آگاهی از قیمت سود پرک آزمایشگاهی به صفحه فروش سدیم هیدروکسید آزمایشگاهی مراجعه نمایید.

فروش ماده صنعتی سودپرک

فروش مواد شیمیایی  صنعتی

از فعالیت های مهم نمایندگی شرکت شیمی کهن، فروش مواد شیمیایی صنعتی در ایران با ضمانت کالا است. مواد شیمیایی صنعتی موادی هستند که به صورت فیزیکی نمی توان عناصر و ترکیبات آنها را از هم تفکیک نمود.

بدیهی است جلب رضایت شما مشتریان گرامی در اولویت مجموعه ما خواهد بود . شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان در زمینه فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.مواد شیمیایی آزمایشگاهی در تهران

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود ارسال کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری کنیم .مواد شیمیایی آزمایشگاهی در تهران

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 18)
واتساپ:09122885447  (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت