ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر در صورت عدم وجود ماده آزمايشگاهي مورد نظر خود بين محصولات با پشتيباني شيمي کهن تماس بگيريد .
tel

پرولین و خواص دارویی آن برای بدن

دسته بندی
تماس / Contact
  • تلفن : 66985887-021
  • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
  • ایمیل : meshkanim1984@gmail.com

پرولین و خواص دارویی آن برای بدن

پرولین و خواص دارویی – پرولین یک نوع اسید امینو است که اغلب به عنوان “بلوک های ساختمانی پروتئین” توصیف می شود. این ماده یک “اسید آمینه غیر ضروری” محسوب می شود. زیرا بدن انسان می تواند برخلاف برخی از آمینو اسیدهای خاصی که از رژیم غذایی فرد به دست می آید، پرولین را سنتز کند. ال پرولین یکی از محصولات پرفروش شرکت مرک می باشد. این محصول در شرکت شیمی کهن که یکی از نمایندگی های  فروش مواد شیمیایی مرک  است. این شرکت آماده ارائه خدمات در حوزه فروش مواد شیمیایی از جمله ال پرولین کد مرک 107434 با کیفیت عالی، و قیمت مناسب به مشتریان است

پرولین و خواص دارویی آن برای بدننقش اصلی پرولین چیست؟ پرولین و خواص دارویی آن برای بدن

توابع آن عبارتند از کمک به کلاژن A، بازسازی غضروف، تشکیل بافت همبند، ترمیم آسیب پوست و زخم، بهبودی پوشش روده و تعمیر مفصل. ساختار این ماده منحصر به فرد است، زیرا نه تنها به “ساختن” پروتئین ها کمک می کند. بلکه به عنوان یک کاتالیزور در بسیاری از واکنش های آلی نقش دارد.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیای مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

نمایندگی مرک آلمان تقریبا در تمام عمر خود (غیراز دو دهه اخیر ) شرکت خصوصی بوده است. در سال 1995 تشکیلات قانونی شرکت از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل شد. البته هنوز هم 70 درصد سهام شرکت متعلق به خانواده مرک است.

نقش پرولین در تشکیل کلاژن

یکی از دلایلی که این ماده بسیار مهم است این است که همراه با اسید آمینه گلیسین ، در سنتز کلاژن دخیل است. این ماده به هیدروکسی پرولین تبدیل می شود تا به کلاژن کمک کند که فراوان ترین پروتئین موجود در بدن انسان است. که جزء اصلی که بافت همبندی را تشکیل می دهد. کلاژن از اسیدهای آمینه شاخه ای کوچک تر تشکیل شده است. این ترکیب با اتصال و پیچیدن اسید آمینه ها ایجاد می شود که با هم فیبرهای کلاژن و بافت را تشکیل می دهند.

آمینو اسید آن حدود ۱۵ درصد از کلاژن را تشکیل می دهد و پرولین، گلیسین و هیدروکسی پرولین ترکیب بیش از ۵۰ درصد کل محتوای اسید آمینه کلاژن را تشکیل می دهند. کلاژن تقریبا در همه جا در داخل بدن یافت می شود – از جمله عضلات، دندان ها، پوست، استخوان ها، اندام ها، مفاصل و غیره. اسیدهای آمینه که کلاژن را تشکیل می دهند دارای مزایای خاصی برای قسمت های مختلف بدن هستند. به عنوان مثال، این ماده به ویژه برای سلامتی پوست و بهبود زخم (علاوه بر داشتن بسیاری از مزایای دیگر) بسیار عالی است،

در حالی که گلیسین می تواند کمک به آرامش خواب، تعادل قند خون و تاندون را بهبود بخشد. یکی از داروهای گیاهی که همانند این ماده در بهبود سلامتی و پوست بسیار قوی کار می کند، جینسینگ هندی هست. خواص جینسینگ هندی بسیار زیاد هست که می توانید مطالعه بیشتری در مورد این گیاه دارویی داشته باشید.

پرولین چیست مزایا و کاربردهای پرولین پرولین و خواص دارویی آن برای بدن

بهبود زخم ها و ترمیم پوست
حمایت از سلامت دستگاه گوارش
کمک به جلوگیری از درد مفاصل
پشتیبانی از سیستم قلبی عروقی
کمک به متابولیسم سالم و مبارزه با التهاب

این ماده نقش مهمی در سنتز و ساختار پروتئین ، متابولیسم (به ویژه سنتز آرژنین ، پلی آمین و گلوتامات از طریق پیرولین-۵-کربوکسیلات) ، تغذیه و همچنین بهبود زخم ، واکنش های آنتی اکسیدانی و پاسخ های ایمنی ایفا می کند.
اسید آمینه غیر ضروری

این ماده یک آمینو اسید غیر ضروری است که به همراه هیدروکسی پرولین ، تنها اسید آمینه ای است که دارای گروه آمینو اولیه نیست. بنابراین یک مسیر متابولیکی منحصر به فرد در میتوکندری دارد.

پرولین و خواص دارویی آن برای بدن
چه چیزی این ماده را متمایز می کند؟

پرولین از این نظر منحصر به فرد است که تنها اسید آمینه آن است که زنجیره جانبی آن دو بار به ستون فقرات پروتئین متصل شده و یک حلقه نیتروژن پنج عضوی تشکیل می دهد.پرولین و خواص دارویی آن برای بدن

به همین دلیل ، این ماده را اغلب می توان در نقاط بسیار محکم در ساختارهای پروتئینی (یعنی جایی که زنجیره پلی پپتیدی باید جهت خود را تغییر دهد) پیدا کرد.

این ماده یک آمینو اسید حلقوی غیر ضروری (در واقع ، اسید آمینه) در انسان است (از گلوتامیک اسید و سایر آمینو اسیدها سنتز می شود) و پرولین جزء بسیاری از پروتئین ها است. این ماده در غلظت بالایی در کلاژن وجود دارد و تقریباً یک سوم باقی مانده را تشکیل می دهد.

شرکت شیمی کهن یکی از نمایندگی فروش مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی است. این شرکت آماده ارائه خدمات در حوزه فروش مواد شیمیایی با کیفیت عالی، و قیمت مناسب به مشتریان است. این شرکت نمایندگی فروش مواد شیمیایی سیگما  دارد. جهت آگاهی از قیمت فروش مواد شیمیایی می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید.

 

پرولین و خواص دارویی آن برای بدن

پرولین چگونه به بدن کمک می کند؟

عملکردهای این ماده شامل کمک به تشکیل کلاژن ، بازسازی غضروف ، تشکیل بافت همبند ، ترمیم آسیب پوست و زخم ، بهبود دیواره روده و ترمیم مفصل است. اسیدهای آمینه مانند آلانین ، والین ، لوسین ، ایزولوسین ، متیونین ، این ماده و غیره دارای اتم های کربن یکسان هستند. بنابراین از نظر نوری فعال است ، علاوه بر این ، استریوایزومرهای D و L را نشان داد.

شیمی کهن پیشرو در ارائه و فروش مواد شیمیایی با کیفیت منحصر به فرد و مناسب­ ترین قیمت، همواره در کسب اعتماد مشتریان خود کوشا بوده است.

فروش ال پرولین مرک  – پرولین و خواص دارویی آن برای بدن

جهت خرید ال پرولین مرک ، سیگماآلدریچ ، ساپلکو با خلوص بالا و نیز دریافت قیمت ال پرولین میتوانید از طریق سیستم های تماس با ما اقدام نمایید ، همچنین فروش آمینو اسید ال پرولین تولید شرکت های هندی و چینی و کره ای با خلوص بالا در حجم های متنوع توسط این گروه تجاری صورت میپذیرد. ارسال محصول اسید آمینه ال پرولین جهت تمام نقاط کشور توسط این گروه بازرگانی صورت گرفته و از طرق مختلف قابل ارسال میباشد.

قیمت – فروش مواد شیمیایی مرک آلمان – شیمی کهن

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان در زمینه فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود ارسال کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری کنیم .

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

 

جهت اطلاعات بیشتر محصولات مرک آلمان کلیک کنید:

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447  (ساعات تماس 24ساعت) 

تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت