ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

دی پنتا اکسید فسفر 100540 مرک آلمان

دسته بندی
تماس / Contact
  • تلفن : 66985887-021
  • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
  • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

دی پنتا اکسید فسفر 100540 مرک آلمان

87 / 100

دی پنتا اکسید فسفر 100540 مرک آلمان – یکی از محصولات پرفروش شرکت مرک می باشد. این محصول در شرکت شیمی کهن که یکی از نمایندگی های  فروش مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی است که به مشتریان ارائه داده می شود. این شرکت آماده ارائه خدمات در حوزه فروش مواد شیمیایی از جمله دی پنتا اکسید فسفر 100540 مرک آلمان با کیفیت عالی، و قیمت مناسب به مشتریان است. این محصول ساخت شرکت مرک آلمان است. اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید دی پنتا اکسید فسفر 100540 مرک آلمان می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، محصولات سیگماآلدریچ  و موادشیمیایی صنعتی  را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

مشخصات دی پنتا اکسید فسفر 100540 مرک آلمان

پنتا اکسید فسفر Phosphorus pentoxide – پنتا اکسید فسفر شکل بدون آب (دهیدراته) فسفریک اسید می باشد. فرمول شیمیایی آن P۲O۵ می باشد. اما پنتا اکسید فسفر ناپایدار است و به شکل P۴O۱۰ در می اید. شکل ظاهری آن کریستالی سفید است. دانسیته آن ۳/۲ گرم بر سانتی متر مکعب است . نقطه ذوب ۳۴۰ درجه سانتی گراد و یا ۶۴۴ درجه فارنهایت است. نقطه جوش آن ۲۰ درجه بیشتر از نقطه ذوب آن است. این ترکیب شدیدا رطوبت پسند است یعنی جاذبه قوی با آب دارد. واکنش آن با آب شدیدا گرما زا است. یک ترکیب شیمیایی با شناسه PubChem۱۴۸۱۲ است.

P۴O۱۰+۶H۲O→۴H۳PO۴+۱۷۷ kj

در معادله فوق در این معادله بسته به مقدار آب موجود شکل های مختلفی از اسید فسفریک تولید می شوند.دی پنتا اکسید فسفر 100540 مرک آلمان

بیشتر بخوانید: 3 دی متیل امینو بنزوئیک اسید کد 814112

روش تهیه پنتا اکسید فسفر

با سوزاندن فسفر عنصری در حضور مقدار زیادی اکسیژن ایجاد می شود.معادله آن به صورت زیر است:

P۴+۵O۲→P۴O۱۰

در ساختار فسفرو پنتاکسید پلی مورف‏های دیگر پنتا اکسید فسفر، همیشه با چهار وجهی اتم‏های اکسیژن (چهار اتم اکسیژن) در کنار هر اتم فسفر یافت می‎‏شوند. در این پلی مورف‏ها، اتم اکسیژن انتهایی یک پیوند دوگانه با اتم فسفر ایجاد می‏کند و دقیقاً یک پیوند یگانه را تشکیل می‏دهد و با اتم اکسیژن دیگر مرتبط با چهار وجهی‏های مختلف پیوند برقرار می‏کند. این، پلی مورف‏های دیگر پنتا اکسید فسفر را خیلی ناپایدار می ‏سازد.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در تهران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. نمایندگی مرک آلمان تقریبا در تمام عمر خود (غیراز دو دهه اخیر ) شرکت خصوصی بوده است. در سال 1995 تشکیلات قانونی شرکت از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل شد. البته هنوز هم 70 درصد سهام شرکت متعلق به خانواده مرک است.دی پنتا اکسید فسفر 100540 مرک آلمان

دی پنتا اکسید فسفر 100540 مرک آلمان

کاربردهای دی پنتا اکسید فسفر 100540 مرک آلمان

بیشتر کاربردهای عملی و مصارف پنتا اکسید فسفر، حول پیوستگی شدید آن با آب هستند که آن را یک عامل دی هیدراته کننده عالی می‏سازد. فسفرو پنتااکسید به عنوان عامل دی هیدراته کننده در سنتز آلی به کار می‏رود که فرآیند تشکیل ترکیب‏های آلی با واکنش ترکیب‏های آلی دیگر است. P۲O۵ برای تبدیل آمیدها به نیتریل‏ ها بسیار مهم است : R-C(O)NH_2 با گرفتن دو اتم هیدروژن و یک اتم اکسیژن در آمید، به RCN تبدیل می‏ شود.

همچنین از این ماده برای ایجاد آنیدرید اسید های حاوی اکسیژن استفاده می شود. می تواند قوی ترین اسید ها را به آنیدرات ها تبدیل کند مثلا نیتریک اسید به نیتروژن پنتا اکسید و اسید سولفوریک به گوگرد تری اکسید را تبدیل می کند. همچنین این ماده به عنوان یک ماده خشک‌کننده و ضدعفونی کننده قوی نیز کاربرد دارد. بسیاری از واکنش‌هایی که نیاز به حذف یک مولکول آب دارند می‌توانند از P۲O۵ استفاده کنند. فسفر پنتاکسید ماده اولیه‌ای برای تهیه انواع فسفات استرها به عنوان سورفکتانت ها و مواد استخراج کننده کاربرد دارد.

کاربرد P۲O۵ در کودهای فسفاته

غالباً درصد فسفر کودهای شیمیائی را بصورت درصد اکسید فسفر ذکر می نمایند. اسید فسفریک که از تجزیه مواد آلی خاک حاصل می شود قابل جذب گیاه است، اما بصورت کود شیمیائی مصرف نمی شود. قسمت اعظم کود فسفره ای که به خاک داده می شود. بوسیله کلسیم در خاک های قلیائی و بوسیله آهن و آلومینیم در خاک های اسیدی تثبیت می گردد.دی پنتا اکسید فسفر 100540 مرک آلمان

بعضا کارشناسان کشاورزی ماده شیمیایی با نام P۴O۶ و با نام تجاری تترا فسفوروس هگزا اکساید که جامدی بی رنگ است و می توان آن را اصطلاحا اسید فسفوریک خشک نامید. لازم به ذکر است که این ماده P۴O۶ خشک بسیار سمی و برای سلامتی انسان و دام بسیار مضر است. به همین دلیل کارشناسان شرکت شیمیایی تصفیه مصرف ماده جایگزین با فرمول شیمیایی P۲O۵ را پیشنهاد می کنند.

معمولاً کود فسفره ای که به خاک داده می شود در سال اول بصورت قابل جذب گیاه باقی می ماند و بخش کمی نیز طی سال های آینده قابل جذب گیاه می گردد. میزان های فوق الذکر با روش کوددهی، بافت و ترکیب خاک ، سوابق مصرف کود فسفره در خاک و مقدار کود فسفری که مصرف می شود بستگی دارد. چون میزان محلول بودن و حرکت کود فسفره در خاک بسیار محدود است می بایستی کودهای فسفره را قبل از کاشت به صورت نواری به خاک داد و آنها را مستقیماً در ناحیه توسعه ریشه قرار داد.دی

پنتا اکسید فسفر 100540 مرک آلمان

جهت اطلاعات بیشتر محصولات مرک آلمان کلیک کنید:

محصولات مشابه دی پنتا اکسید فسفر 100540 مرک آلمان

1.00570.0100    دی فسفروس پنتواکسید            di-Phosphorus pentoxide

1.00570.0500    دی فسفروس پنتواکسید            di-Phosphorus pentoxide

200890010       فسفرزپنتا اکسید      Phosphorus pentoxide

فسفر پنتاکساید مرک آلمان کد 100540 1کیلویی di-Phosphorus pentoxide

نمایندگی مرک آلمان تقریبا در تمام عمر خود (غیراز دو دهه اخیر ) شرکت خصوصی بوده است. در سال 1995 تشکیلات قانونی شرکت از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل شد. البته هنوز هم 70 درصد سهام شرکت متعلق به خانواده مرک است. شیمی کهن  آماده ارائه خدمات در حوزه خرید مواد شیمیایی با برند مرک آلمان و با مناسب ترین قیمت به مشتریان می باشد.دی پنتا اکسید فسفر 100540 مرک آلمان

شیمی کهن نمایندگی سیگما آلدریچ در تهران را دارد. که  شما می توانید  هر ماده شیمیایی دیگر  را به هر میزان دلخواه و در انواع بسته بندی از این شرکت تهیه کنید. برای خرید  می توانید با کارشناسان فروش ما از طریق تماس تلفنی و یا واتساپ ارتباط برقرار کنید.

قیمت – فروش مواد شیمیایی مرک آلمان – شیمی کهن

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان در زمینه فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش دی پنتا اکسید فسفر 100540 مرک آلمان می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود ارسال کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری کنیم .دی پنتا اکسید فسفر 100540 مرک آلمان

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

 

جهت اطلاعات بیشتر محصولات مرک آلمان کلیک کنید:

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447  (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت