ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

مصرف نیکوتین و اثرات مصرف آن

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

مصرف نیکوتین و اثرات مصرف آن

82 / 100

مصرف نیکوتین و اثرات مصرف آن – استفاده از نیکوتین و دخانیات در جوامع امروزی به امری طبیعی تبدیل شده به حدی که درصد بالایی از مردم هر کشور روزانه میلیون ها دلار هزینه خرید سیگار می کنند. شیوع این مسئله در میان جوانان و نوجوانان نیز اتفاق نگران کننده دیگری است. بیش از ۸۵ درصد آمریکایی های بالغ تایید می کنند که در سنین زیر ۲۱ سال به سیگار آلوده بوده اند و این رقم چندان بهبود نیافته.

نیکوتین کد 820877 مرک یک ترکیب آلی نیتروژن دار است که بیشتر در گیاهانی مانند تنباکو و در اندازه های کمتر در گوجه فرنگی ،سیب زمینی، بادمجان و فلفل سبز یافت می شود. 3,. تا 5 درصد گیاه خشک تنباکو را این ماده می سازد و یک زهر اثر گذار بر سامانه عصبی است که در بسیاری از حشره کش ها به کار می رود. نیکوتین کد 820877 مرک در اندازه های کمتر، یک ماده انگیزنده (محرک زیستی) اعتیادآور و عامل بسیاری از ویژگی های روانی دود تنباکو است.مصرف نیکوتین و اثرات مصرف آن

مصرف نیکوتین و اثرات مصرف آن

 تنباکو تاریخچه ای بسیار طولانی تر از زنگ تفریح دبیرستانی ها یا پنهانی سیگار کشیدن نوجوانان پس از مدرسه دارد. گل توتون ۶ هزار سال پیش از میلاد مسیح در آمریکا کشف و کشت داده شد و از آن زمان، مردم در حال دود کردن یا جویدن برگ این گیاه هستند.

تنباکو حتی در همان روزهای ابتدایی اش هم بحث برانگیز بود، مردم معتقد بودند که این گیاه خواص پزشکی دارد و در قرون وسطی حتی در برابر طاعون خیارکی، از آن استفاده شد. اوایل سده ۱۷ میلادی، شک و تردیدی میان پدید آمدن بیماری هایی نظیر سرطان و استفاده از تنباکو به وجود آمد.مصرف نیکوتین و اثرات مصرف آن

با اینکه هزاران نوع ماده شیمیایی در گیاه تنباکو وجود دارد  (و سازندگان سیگار چند صد مدل دیگر هم به آن می افزایند)، آنچه سبب می شود مردم مرتبا سیگار بکشند و از آن لذت ببرند. یک ماده شیمیایی به نام «نیکوتین» است. خرید نیکوتین مایع

تنباکو چیست ؟ مصرف نیکوتین و اثرات مصرف آن

تنباکو عضوی از خانواده کشنده بادنجانیان (نام های دیگر: سولاناسه، سیب زمینیان، بلادونا) است، خانواده ای که سیب زمینی، گوجه فرنگی، بادنجان و فلفل دلمه ای از اعضای دیگر آن هستند. خانواده ای غنی از آلکالوئیدها.

در حدود ۵ درصد از کل وزن گیاه تنباکو را نیکوتین (C10H14N2)، مایع آلکالوئید طبیعی تشکیل داده. آلکالوئید ماده ای است که توسط کربن، هیدروژن، نیتروژن و گاهی اوقات اکسیژن تشکیل شده و می تواند تاثیرات نیرومندی روی بدن انسان داشته باشد. یک لیوان چای و قهوه ای که هر روز صبح می نوشید، نوع دیگری از آلکالوئید به نام کافئین را در خود دارد.مصرف نیکوتین و اثرات مصرف آن

سیگارها به طور معمول ۱۰ گرم نیکوتین را شامل می شوند که بسته به نوع برند گاهی اوقات تا ۲۰ میلی گرم هم بالا می رود. وقتی که سیگار می کشید و دود را وارد ریه های خود می کنید. در حدود ۱ تا ۲ میلی گرم از آن وارد جریان خود می شود.

پس بگذارید دقیق تر و در سطوح سلولی به بررسی اثر نیکوتین روی بدن بپردازیم و ببینیم که این ماده چگونه شیوه کارکرد بدن مان را تغییر می دهد.مصرف نیکوتین و اثرات مصرف آن

نیکوتین و اثرات مصرف

استفاده از نیکوتین و دخانیات در جوامع امروزی به امری طبیعی تبدیل شده به حدی که درصد بالایی از مردم هر کشور روزانه میلیون ها دلار هزینه خرید سیگار می کنند. شیوع این مسئله در میان جوانان و نوجوانان نیز اتفاق نگران کننده دیگری است. بیش از ۸۵ درصد آمریکایی های بالغ تایید می کنند که در سنین زیر ۲۱ سال به سیگار آلوده بوده اند و این رقم چندان بهبود نیافته.

اما تنباکو تاریخچه ای بسیار طولانی تر از زنگ تفریح دبیرستانی ها یا پنهانی سیگار کشیدن نوجوانان پس از مدرسه دارد. گل توتون ۶ هزار سال پیش از میلاد مسیح در آمریکا کشف و کشت داده شد و از آن زمان، مردم در حال دود کردن یا جویدن برگ این گیاه هستند. تنباکو حتی در همان روزهای ابتدایی اش هم بحث برانگیز بود. مردم معتقد بودند که این گیاه خواص پزشکی دارد. در قرون وسطی حتی در برابر طاعون خیارکی، از آن استفاده شد.مصرف نیکوتین و اثرات مصرف آن

اوایل سده ۱۷ میلادی، شک و تردیدی میان پدید آمدن بیماری هایی نظیر سرطان و استفاده از تنباکو به وجود آمد. با اینکه هزاران نوع ماده شیمیایی در گیاه تنباکو وجود دارد. (و سازندگان سیگار چند صد مدل دیگر هم به آن می افزایند)، آنچه سبب می شود مردم مرتبا سیگار بکشند و از آن لذت ببرند، یک ماده شیمیایی به نام «نیکوتین» است.

مصرف نیکوتین و اثرات مصرف آن

تاثیرگذاری نیکوتین

 • تنظیم خلق، حالت آرامش
 • افزایش ضربان قلب (هنگام تدخین تنگی نفس، سرفه، مشکلات تنفسی)
 • اعتیاد قوی که منجر به مصرف طولانی مدت میشود
 • عفونت برونشیال
  مصرف طولانی مدت
 • سرطان، اضمحلال ریه
 • سکته مغزی
 • حمله قلبی

این شرکت فعال در زمینه فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی، آماده ارائه خدمات در حوزه خرید نیکوتین  با برند مرک آلمان به دانشگاهیان، محققان و صنعتگران می باشد. شما می توانید این ماده را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از شیمی کهن که نمایندگی مرک را دارد خریداری کنید .

اين محصول از برند مرک به دليل کيفيت خوب نسبت به ساير برندهاي معتبر دنيا مي تواند نياز بسياري از آزمايشگاه، مراکز تحقيقاتي و دانشجويان را برطرف کند. جهت قیمت فروش مواد شیمیایی می توانید با همکاران فروش ما در نمایندگی مواد شیمیایی تماس حاصل بفرمائید.

عمر مصرف نیکوین – مصرف نیکوتین و اثرات مصرف آن

۸۵ تا ۹۰ درصد نیکوتین از طریق کبد متابولیزه می‌شود. نیکوتین دارای نیمه عمر کوتاهی است بعد ورود به بدن سریعاً از طریق شش‌ها وارد جریان خون شده و به مغز می‌رود. به گیرنده‌های خاص متصل می‌شود طی ۴۰ دقیقه بیش از نیمی از قدرت خود را از دست می‌دهد. ۲۰ تا ۲۵ عدد سیگار در یک پاکت می‌تواند به همین دلیل باشد. (۸– تا ۱۰۰۰ دقیقه در طول روز) و نکته جالب اینکه تمرینات ورزشی متابولیزم نیکوتین را تسریع می‌بخشد و مغز سریع‌تر متاثر می‌شود.

جهت مشاهده لینک وب سایت اصلی کلیک کنید.

نیکوتین و مغز

یک سیگار حدود ۲/۱ میلی گرم نیکوتین دارد. این میزان اگر به انسان تزریق شود میتواند ۷ فرد بزرگسال را بکشد. تدخین می‌تواند این میزان بطور قابل ملاحظه‌ای رقیق کرده و کاهش دهد. نیکوتینی که باقی می‌ماند در ۵ تا ۷ لیتر از هوای شش‌ها می‌ماند از طریق دیواره‌های شش‌ها وارد جریان خون می‌شود.

تقریباً ۱۰۰ نانوگرم نیکوتین در میلی لیتر خون وجود خواهد داشت. این میزان یک میلیلاردم میزانی که در روی پاکت سیگار نوشته شده است. پس زمانی که نیکوتین به مغز میرسد حدود ۴۰ نانوگرم در میلی لیتر است. میزانی که افراد سیگاری را ارضاء میکند.

شرکت شیمی کهن، نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

مصرف نیکوتین و اثرات مصرف آن

اثرات مصرف

افزایش کوتاه مدت فشار خون، ضربان قلب و جریان خون از قلب تنگ و سخت شدن عروق، کمک به تشکیل لایه چربی در عروق مونوکسید کربن ناشی از سیگار سبب کاهش میزان اکسیژن در خون می‌شود. مونوکسید کربن سبب تخریب دیواره داخلی عروق می‌شود ناهمگونی در اکسیژن درخواست شده و دریافت شده.

نیکوتین یکی از محصولات پرفروش شرکت شیمی کهن  می باشد. این محصول در شرکت شیمی کهن که یکی از نمایندگی های  فروش مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی است. این شرکت آماده ارائه خدمات در حوزه فروش مواد شیمیایی از جمله نیکوتین  با کیفیت عالی، و قیمت مناسب به مشتریان است.

علائم محرومیت

 • بی قراری
 • بی صبری
 • خصومت
 • اضطراب
 • خلق افسرده
 • مشکل در تمرکز
 • بی حوصلگی
 • کاهش ضربان قلب
 • افزایش اشتها و وزن

روش مصرف نیکوتین مصرف نیکوتین و اثرات

 • تدخین (سیگار، سیگارت، پیپ، قلیان)
 • جویدن پودر
 • استنشاق پودر مصرف نیکوتین و اثرات مصرف آن
 • در مدت ۸ ثانیه نیکوتین به مغز می‌رسد.
 • سبب تغییر عملکرد در مغز می‌شود.
 • نیکوتین شکلی شبیه اسیتیل‌کولین دارد و گیرنده خاص آنها را اشغال می‌کند.
 • نیکوتین به سلول عصبی آزاد کننده دوپامین نیز متصل میشود و سبب آزاد شدن دوپامین می‌شود.
 • دارای ۴۰۰۰ ماده شیمیایی دیگر
 • دو ماده خطرناک در سیگار قیر و منوکسید کربن هستند.مصرف نیکوتین و اثرات مصرف آن

نمایندگی مرک آلمان تقریبا در تمام عمر خود (غیراز دو دهه اخیر ) شرکت خصوصی بوده است. در سال 1995 تشکیلات قانونی شرکت از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل شد. البته هنوز هم 70 درصد سهام شرکت متعلق به خانواده مرک است.

قیمت – فروش مواد شیمیایی مرک آلمان – شیمی کهن

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان در زمینه فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص خرید نیکوتین کد 820877 مرک آلمان می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.مصرف نیکوتین و اثرات مصرف آن

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود ارسال کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری کنیم .

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

جهت اطلاعات بیشتر محصولات مرک آلمان کلیک کنید:

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447  (ساعات تماس 24ساعت) 

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت