ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

راهنمای یافتن کد مواد شیمیایی شرکت مرک آلمان

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

راهنمای یافتن کد مواد شیمیایی شرکت مرک آلمان

85 / 100

راهنمای یافتن کد مواد شیمیایی شرکت مرک آلمان- شما می توانید با مطالعه این مقاله کد مواد شیمیایی مرک آلمان را بدست بیاورید. قبل از اینکه به توضیح کد محصولات مرک و راهنمای یافتن کد مواد شیمیایی شرکت مرک آلمان بپردازیم معرفی کوتاهی در مورد شرکت مرک داریم.

مرک در سال 1668 در قرن 17 میلادی در دار مشتقات آلمان تاسیس شد و بعد ها امانول مرک در سال 1827 مرک را به یک شرکت صنعتی محور تبدیل کرد. برند مرک از نوع شرکت سهامی عام شرکت مختلط بنا شده است چون این شرکت با خرید شرکت ملیپور و سیگماآلدریچ و ادغام شدن با آنها پلتفرم منحصر بفرد و گسترده تجارت الکترونیک پیشرو در زمینه علوم زیستی و پزشکی ایجاد کرد.راهنمای یافتن کد مواد شیمیایی شرکت مرک آلمان

راهنمای یافتن کد مواد شیمیایی شرکت مرک آلمان

زیر مجموعه های شرکت مرک MERCK شامل سیگماآلدریچ میلیپور،ساپلکو SAFC کیولب و بیورلیانس هستند که جهت افزایش کیفیت و خدمات به مشتریان هر کدام از این برندها در زمینه خاصی فعالیت می کنند.

امروزه این  شرکت چند ملیتی داروسازی، و شیمیایی و علوم انسانس است که دارای 700000 کارمند در حدود 70 کشور جهان دارد و محصولات این کمپانی بزگ در حوزه تولید مواد شیمیایی، دارویی، علوم زیستی، داروسازی، بیوتکنولوژی، لوازم آرایشی و بهداشتی و …. در تمامی 5 قاره جهان تولید و توزیع می شود.راهنمای یافتن کد مواد شیمیایی شرکت مرک آلمان

یکی از دلایلی که باعث شده نام شرکت مرک به عنوان یکی از معتبرترین و مشهور ترین مجموعه فعال در عرصه بین المللی سر آمد همه شرکت ها شود این است که شرکت مرک با داشتن نیروهای متخصص و باتجربه ی خود و با در اختیار گذاشتن بهترین آزمایشگاه ها و کلاس و مواد شیمیایی برای آنها سعی دارد بر پایه پژوهشی تحقیقات دانشمندان خود کیفیفت محصولات و خدمات شرکت را روز به روز افزایش دهد و مشکلات و شکاف های موجود در این صنعت را برطرف سازد .

راهنمای یافتن کد مواد شیمیایی شرکت مرک آلمان

راهنمای یافتن کد مواد شیمیایی شرکت مرک آلمان

 

در حالت کلی مواد شیمیایی آزمایشگاهی با خلوص و گرید های مختلفی در بازار عرضه می شوندو به همین دلیل قبل از خرید مواد شیمیایی آزمایشگاهی باید مطئمن شویم ماده ای که خریداری می کنیم دقیقا مطابق با نیازهای ما باشد.

ابتدا سایت مرک به نشانی  https://www.merckmillipore.com را باز می کنیم و با استفاده از نوار جستجو نام ماده شیمیایی مورد نظرمان را جستجو می کنیم .بعد از پیدا کردن مادهه دلخواه با داشتن کد آن ماده می توانیم با اطمینان اقدام به خرید کنیم .راهنمای یافتن کد مواد شیمیایی شرکت مرک آلمان

در صفحه نتایج جستجو همه محصولاتی که با کد محصولات مرک مورد نظر ا همخوانی دارند برای ما نمایش داده می شوند و ما می توانیم دو کد نمایش داده می شود.یکی CAS Number و دیگری Catalogue Number

 در ادامه :

باید دقت کرد کد ماده شیمیایی در واقع همان Catalogue Number  است کع دارای یک عدد 6 رقمی بوده و بیانگر خلوص،گرید و مشخصات ماده است و منحصر به فرد ماده است در حالی که   CAS Number صرفا شماره ثبت ماده شیمیایی است و منحصر به فرد هم نیست .لازم به ذکر است که جهت سفارش کاتولوگ نامبر الزامی است .راهنمای یافتن کد مواد شیمیایی شرکت مرک آلمان

حال اگر روی نام Catalogue Number یکی ازمحصولات نمایش داده شده کلیک کنیم صفحه جزئیات کامل آن محصول باز می شود .در این صفحه اطلاعات بیشتری درباره این محصول وجود دارد که عبارتست از :

 • فرمول شیمیایی
 • جرم مولی
 • نام های جایگزین متداول
 • ساختار مولکولی
 • کاربرد ها
 • خواص فیزیکی و شیمیایی
 • موارد ایمنی
 • شرایط نگهداری
 • خلوص،چگالی و …

بسته بندی های ماده ها هر کدام دارای کد Catalogue Number منحصر به فرد دارد.این یک کد 10 رقمی است که 6 رقم آن مربوط به Catalogue Number  ماده مورد نظر بوده و 4 رقم بعدی که یکتایی است که مشخصات بسته بندی را نشان می دهد .

کد مواد شیمیائی بر روی لیبل یا بر چسب ظروف مرک

 

کد مواد شیمیائی بر روی لیبل یا بر چسب ظروف مرک

روش پیدا کردن کد مواد شیمیائی از کتاب مرک

 

روش پیدا کردن کد مواد شیمیائی از کتاب مرک

کد برخی از محصولات شرکت مرک راهنمای یافتن کد مواد شیمیایی شرکت مرک آلمان

sodium oxide

اکسید سدیم یک اکسید قلیایی قوی است که به عنوان شار فعال در لعاب های سرامیکی و پیش ماده در فیلم های پلیمری آلی در طول اصلاح پلاسما برای آنالیز خواص ضد میکروبی آن مورد استفاده قرار می گیرد .

نام ماده شیمیایی CAS Number cat number
sodium oxide 3-59-1313 645613

Aluminum chloride

آلومینیوم کلراید بواسطه کلر زنی آلومینیوم مایع حاصل می شود.در حالت بی آب یک کاتالیزور در شیمی آلی برای واکنش های فریدل صنایع دستی است .در تشکیل آلیاژ Al-Cd و به عنوان یک عامل هسته در تولید رنگدانه TIO2 استفاده می شود.

نام ماده شیمیایی CAS Number cat number
Aluminum chloride 0-70-7446 294713

Sodium carbonate

کربنات سدیم یک نمک سفید است که با الکترولیز هیدروکسید سدیم مذاب یا کلراید سدیم سنتز می شود .محلول آبی آن توانایی جذب دی اکسید کربن را دارد و تبدیل لجن فاضلاب به سوخت مایع کاتالیز می کند . به عنوان ماده کاهش دهنده در تهیه ورق های گرافن استفاده می شود.

نام ماده شیمیایی CAS Number cat number
Sodium carbonate 8-19-497 223484

 

بیشتر بخوانید :کد محصولات مرک |شیمی کهن

 

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت