ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

سیگار الکترونیکی و نیکوتین مایع

دسته بندی
تماس / Contact
  • تلفن : 66985887-021
  • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
  • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

سیگار الکترونیکی و نیکوتین مایع

81 / 100

سیگار الکترونیکی و نیکوتین مایع – سیگار الکترونیکی محصولی جدید برای به حداقل رساندن عوارض زیانبار و عادت بد مصرف دخانیات میباشد. به نوعی مراقبت از سلامتی شمارا به خودتان میسپارد. این وسیله به شما امکان کنترل نیکوتین استعمالی را داده و امکان ارضای کامل عادت بد سیگارکشیدن در   شمارا فراهم مینمایید. خطر وابستگی به تنباکو وتوتون و هزاران سموم موجود در آن را از بین خواهد برد.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

نمایندگی مرک آلمان تقریبا در تمام عمر خود (غیراز دو دهه اخیر ) شرکت خصوصی بوده است. در سال 1995 تشکیلات قانونی شرکت از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل شد. البته هنوز هم 70 درصد سهام شرکت متعلق به خانواده مرک است.

سیگار الکترونیکی و نیکوتین مایع

سیگارهای الکترونیکی از بخطر انداختن سلامتی دهان و دندانها، کرختی صبحگاهی، ناراحتی های قلبی و تنفسی و سایر امراض دخانیاتی بدور و عارضه های بوهای ناهنجار در شما را به صفر میرساند. با استفاده از محصولات شرکت ما ضمن داشتن احساس کشیدن سیگار و تنباکو از خطرات ناشی از استعمال دخانیات نیز بدور خواهید بود.

ضمن ترک عادت روشن کردن سیگار معمولی و کشیدن تا ته فیلتر! سیگار الکترونیکی با یک اشاره دود غلیظی تولید می کند. آلودگی محیطی آن به نسبت مواد دخانیاتی صفر میباشد.  و از این رو در هر محیطی حتی بسته قابل استعمال میباشد. سیگارهای الکترونیکی،محصول شرکت E-taha ltd دارای گارانتی و عرضه کننده قطعات یدکی این محصول میباشد.سیگار الکترونیکی و نیکوتین مایع

از جمله باطری با طول مدت شارژ زمانی مختلف و یا دستگاه تبخیر با قدرت تبخیر مختلف شما با خرید یک دستگاه سیگار الکترونیکی و استفاده مدت زمانی طولانی از آن فقط با مراجعه به نمایندگی محصولات فروش، قطره نیکوتین آن را تهیه خواهید کرد. که حتی در موقع خرید میتوانید درصد نیکوتین قطره ی خریداری شده را از صفر تا دلخواه خود، با طعم های و مارکهای مختلف تهیه بنمایید. مثلا خرید مارک وینیستون ویا ماربرو ویا دانهل و….

با خرید قطره چکانهای نیکوتینی در مقیاسهای 10ml – 20ml – 30ml با درصد مختلف نیکوتینی، هزینه سیگار کشیدن شما به حداقل رسیده . ضمن خلاصی از سیگارهای بنجل و گران قیمت عرضه شده در بازار، به مرور زمان بابه حداقل رساندن نیکوتین موجود در مایع خریداری شده ی توسط شما ، گامی بسوی زندگی بدون نیکوتین برمیدارید.سیگار الکترونیکی و نیکوتین مایع

 

سیگار الکترونیکی و نیکوتین مایع

آيا سيگارهای الكترونيكی سالم هستند؟

امروزه به كرات در اطرافيان يا در كوچه و خيابان افرادی را مشاهده می كنيد. يك وسيله كوچك فلزی را مانند سيگار پك می زنند و متعاقب آن دود سفيد و غليظی را در هوا پراكنده می كنند. اين وسيله “سيگار الكترونيكی” يا ويپ Vape است. در سالهای اخير بصورت گسترده ای براي جايگزينی مصرف سيگار يا ترك آن مورد استفاده قرار می گيرد. علیرغم رشد روزافزون استفاده از اين وسايل ، بسياری از افراد از نحوه عملكرد و كارايی آن آگاه نيستند و نمی دانند كه آيا ويپ همان مصرف دخانيات است يا با آن تفاوت دارد. خرید نیکوتین مایع

سيگار الكترونيكی چيست؟سیگار الکترونیکی و نیکوتین مایع

انواع مختلفی از سيگارهای الكترونيكی وجود دارد ولی اساس كار همه آنها مشابه هم است. به اينصورت كه در آنها مايع حاوی نيكوتين به وسيله انرژی الكتريكی به بخار تبديل شده و اين بخار همانند دود سيگار بلعيده می شود. در برخی از انواع سيگارها از مخزن نيكوتين مايع كه قابليت شارژ مجدد دارد استفاده می شود. ولی در انواع ديگر سيگارهای الكترونيكی از پوكه های قابل تعويض استفاده می شود. با اين حال محصول نهايی هر دو نوع از سيگارهای الكترونيكی ، مشابه هم بوده و حاوی بخار نيكوتين است.

اين نوع از سيگار در ابتدا به عنوان ماده ای حاوی نيكوتين و برای كمك به ترك سيگار در افراد وابسته به سيگار درست شد. تا افراد سيگاری كه وابسته به سيگار و نيكوتين آن .برای كاهش علايم اضطراب ناشی از ترك سيگار به عنوان جايگزين از آن استفاده كنند. لیکن در سالهای بعد از آن خود سیگار الکترونیکی به عنوان منبع نیکوتین و به عنوان ماده جدید دخانی مورد توجه هم افراد سیگاری و هم افراد غیر سیگاری قرار گرفت.

افراد سیگاری از آن در مکان های عمومی و جاهایی که نمی توانستند از سیگار عادی استفاده کنند. استفاده کردند و افراد غیر سیگاری با توجه به جاذبه ظاهری تشویق به شروع استعمال دخانیات از طریق این سیگارهای الکترونیکی کردند. به ویژه در نوجوانان که در سالهای اخیر میزان مصرف این نوع از سیگار در حال گسترش و زیاد شدن است.سیگار الکترونیکی و نیکوتین مایع

مضرات استفاده از سیگار الکترونیکی

اگرچه ایده اولیه سیگار الکترونیکی خوب و معقول بود و به نظر می رسید که می تواند به ترک سیگار میلیونها انسان سیگاری کمک کند ولی بعدها نه تنها نتوانست انتظارات از تولید سیگار الکترونیکی را برآورده کند. بلکه مضر بودن و آسیب زا بودن آن هم مشخص شد. در جمع بندی بیش از 800 مطالعه علمی در مورد اثرات دود ناشی از سیگار الکترونیکی و ویپ ، مشخص شد که این دود همانند سیگار می تواند برای سلامتی انسان خطرناک باشد و تقریبا همان اثرات سیگار عادی را بر بدن دارد.سیگار الکترونیکی و نیکوتین مایع

حتی در برخی از مطالعات علمی مشخص شد که برخی ترکیبات موجود در نیکوتین مایع می تواند. خطرات به مراتب بیشتری از نیکوتین موجود در سیگار عادی داشته باشد و موجب صدمه به مسیرهای هوایی و ریه گردد.

این یافته ها بود که موجب شد سازمان غذا و داروی آمریکا FDA مصرف این نوع از سیگار را ممنوع اعلام کند. سیگار الکترونیکی نه تنها مضر است بلکه به نظر می رسد می تواند دروازه شروع اعتیاد به سیگار برای افراد غیر سیگاری ، به ویژه در نوجوانان باشد. به غیر از نیکوتین موجود در سیگار الکترونیکی و آسیب ناشی از آن ، ویپ می تواند برخی مضرات و صدمات مخصوص به خود هم داشته باشد که در سیگار عادی وجود ندارد.سیگار الکترونیکی و نیکوتین مایع

سیگار الکترونیکی می تواند منفجر شود!

اکثر سیگارهای الکترونیکی برای تبدیل مایع نیکوتین به بخار از باطری های الکترونیکی و مدارهای الکترونیکی استفاده می کنند. این عوامل باعث شده است تا سیگارهای الکترونیکی مستعد آتش گرفتن و حتی انفجار باشند. استفاده از باتری های معیوب ، خیس شدن باتری و مدار الکترونیکی دستگاه و استفاده از شارژر های غیر استاندارد می توانند عامل ایجاد این خطرات باشند.

موارد متعددی از آتش گرفتن و انفجار این دستگاهها گزارش شده است که منجر به آتش سوزی ، صدمه به دندانها و حفره دهان ، سوختن زبان و حلق ، آسیب به چشم و بینی و حتی مرگ شده اند. به دلیل استفاده نادرست از سیگار الکترونیکی و خراب بودن باتری آن یا بلا استفاده بودن دستگاه برای مدت طولانی ، مواردی از انفجار و آتش سوزی منازل هم روی داده است.

نمایندگی مرک آلمان تقریبا در تمام عمر خود (غیراز دو دهه اخیر ) شرکت خصوصی بوده است. در سال 1995 تشکیلات قانونی شرکت از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل شد. البته هنوز هم 70 درصد سهام شرکت متعلق به خانواده مرک است.

 

سیگار الکترونیکی و نیکوتین مایع

نیکوتین مایع بسیار خطرناک است

در سیگارهای الکترونیکی از تانکر کوچکی حاوی نیکوتین مایع استفاده می شود. نیکوتین مایع به تنهایی بسیار سمی بوده و حتی می تواند به تشنج ، آسیب های مغزی و مرگ هم منجر گردد. وجود مقدار زیادی نیکوتین مایع در سیگار الکترونیکی به ویژه در صورت شکستن دستگاه و انتشار آن می تواند خطرناک باشد. لذا لازم است ضمن احتیاط از این امر ، حتماً سیگار الکترونیکی از دسترس اطفال و افرادی که با دستگاه آشنایی ندارند ، دور نگه داشته شود.سیگار الکترونیکی و نیکوتین مایع

خرید – فروش نیکوتین مایع – این شرکت فعال در زمینه فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی، آماده ارائه خدمات در حوزه خرید نیکوتین  با برند مرک آلمان به دانشگاهیان، محققان و صنعتگران می باشد. شما می توانید این ماده را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از شیمی کهن که نمایندگی مرک را دارد خریداری کنید.

نیکوتین چیست؟ به طور میانگین مصرف نیکوتین باعث ایجاد مرگ و میرهای بسیار زیادی در سطح دنیا می‌شود. مرگهای ناشی از نیکوتین از مجموعه مرگ هایی که ناشی از بیماری ایدز، الکل و مواد مخدر اعتیادآور دیگری مانند شیشه، کراک، هروئین و یا تصادفات، قتل، خودکشی و آتش سوزی نیز بیشتر می باشد.سیگار الکترونیکی و نیکوتین مایع

نیکوتین کد 820877 مرک یک ترکیب آلی نیتروژن دار است. بیشتر در گیاهانی مانند تنباکو و در اندازه های کمتر در گوجه فرنگی ،سیب زمینی، بادمجان و فلفل سبز یافت می شود.

آنالیزنیکوتین

ویپ و سیگار الکترونیکی اعتیاد آور هستند

بسیاری از افراد تصور می کنند که استفاده از بخار ناشی از سیگار الکترونیکی برخلاف سیگار اعتیادآور نیست و ضرری ندارد. در حالیکه اغلب افراد میزان کمتر نیکوتین موجود در دود سیگار الکترونیکی را با پک های عمیق تر و استفاده مکرر از آن جبران می کنند و در اصل افرادی که به نیکوتین وابستگی دارند ، در نهایت همان میزان نیکوتین موجود در سیگار عادی را استنشاق خواهند کرد.

نیکوتین مایع موجود در سیگار الترونیکی همانند سیگار عادی می تواند به افزایش فشارخون ، اسپاسم و تنگی عروق بدن ، ترشح آدرنالین و تنگی عروق قلب و اندام های بدن منجر شود. ترکیبات همراه با نیکوتین می توانند خطرناک باشند.

بسیاری از نیکوتین های مایع برای تغییر بو و مزه بخار حاصل از دستگاه از ترکیبات همراه مانند Diacetyl استفاده می کنند. دی استیل ترکیبی است که در ابتدا برای تغییر مزه پف فیل درست شده در ماکروویو استفاده می شد ولی بعدها معلوم شد که می تواند برای ریه خطرناک باشد و موجب صدمه به ریه گردد. از این ترکیب در نیکوتین مایع سیگار الکترونیکی هم استفاده می شود.

نکته بعدی استفاده از برخی ترکیبات محرک مانند ماری جوانا در برخی از مواد اولیه سیگارهای الکترونیکی همراه با نیکوتین است. این موارد می توانند در کنار نیکوتین بسیار اعتیاد آور بوده و موجب بروز رفتارهای پرخاشگرانه و غیرعادی در فرد مصرف کننده گردند. بسیاری از عوامل هنوز ناشناخته اند.

قیمت – فروش مواد شیمیایی مرک آلمان – شیمی کهن

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان در زمینه فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش نیکوتین کد 820877 مرک آلمان می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.سیگار الکترونیکی و نیکوتین مایع

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود ارسال کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری کنیم .

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

 

جهت اطلاعات بیشتر محصولات مرک آلمان کلیک کنید:

راههای ارتباطی :
021-66895887(ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

 

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت