ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

جزئیات مواد شیمیایی مرک در آبکاری

دسته بندی
تماس / Contact
  • تلفن : 66985887-021
  • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
  • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

جزئیات مواد شیمیایی مرک در آبکاری

70 / 100

جزئیات مواد شیمیایی مرک در آبکاری، شامل معرفی مواد شیمیایی هستند که در صنعت آبکاری استفاده می شوند. در صنعت آبکاری کیفیت آبکاری به درجه خلوص مواد اولیه الکترولیتها بستگی دارد. به این معنی که  با افزایش درجه خلوص، کیفیت آبکاری نیز افزایش می یابد و شارژ الکترولیتها نیز کمتر خواهد شد. انتخاب الکترولیتها در صنعت آبکاری بسیار مهم می باشد. در واقع انتخاب الکترولیتها، به فاکتور ماده ای که قصد آبکاری داریم بستگی مستقیم دارد.

الکترولیتهایی شامل اسیدها، بازها، نمک های مذاب و نمک های فلزی، غالباً استفاده می شوند. از معیار ها و فاکتورهای الکترولیتها، ضربه خواری، مقاومت، استحکام مکانیکی، سختی، براقی و خوردگی می باشد. در جزئیات مواد شیمیایی مرک در آبکاری می بایست به مرحله قبل از عمل آبکاری نیز توجه نمود. در مرحله قبل از آبکاری، لازم است سطح مورد نظر از لحاظ آلودگی ها پاک شود و تمیز شود. جهت زدودن آلودگی ها از آب، اسیدها و پاک کننده های قلیایی استفاده می شود و در نتیجه چربی های سطح زدوده می شود.

خرید مواد شیمیایی مرک

برای خرید مواد شیمیایی مرک در ابتدا به توضیح مختصری درباره کمپانی بزرگ مرک آلمان می‌پردازیم. این شرکت در سال ۱۶۶۸ یک داروخانه خانوادگی بود و توسط فردریش ژاکوب مرک تأسیس شد و بعدها توسط یکی از نوادگان با استعداد او به نام امانوئل مرک گسترش یافت و آن را به شرکت صنعتی محور تبدیل کرد. اما امروزه به یکی از بزرگترین شرکت‌های تولید کننده مواد شیمیایی و دارویی در جهان تبدیل شده است.

نام تجاری EMD chemicals در آمریکای شمالی فعالیت می‌کند. این شرکت در سال ۲۰۱۵ شرکت سیگما آلدریچ را خریداری کرد و با شرکت میلیپور که قبلا خریداری کرده بود ادغام کرد.  مجموعه گسترده‌ایی به نام گروه مرک یا Merck Group ایجاد کرده است. همواره در گسترش و توسعه فعالیت‌های مختلف مواد شیمیایی، دارویی و تجهیزات آزمایشگاهی و …پیشگام بوده است و توانسته بیش از ۳۰۰۰۰۰ خدمت و محصول به مشتریان خود در سراسر دنیا با بالاترین کیفیت ارائه کند.

 

جزئیات مواد شیمیایی مرک در آبکاری-

نام مواد شیمیایی مرک در آبکاری

در بیان جزئیات مواد شیمیایی مرک در آبکاری، به بررسی چند نمونه از مواد شیمیایی در این صنعت می پردازیم. یکی از مواد شیمیایی که در آبکاری استفاده می شود نیکل است که جهت ایجاد لایه ای براق در برابر خوردگی می باشد. نیکل فلزی مغناطیسی بوده که در صورت های نمک نیکل، سولفات نیکل، کلرید نیکل و سولفومات نیکل نیز وجود دارد. کاربردهای نمک کلرید نیکل و سولفومات نیکل زیاد است و برای نمک نیکل از سولفات نیکل استفاده می شود.

در جزئیات مواد شیمیایی مرک در آبکاری، آبکاری با کروم می باشد که دارای براقی زیادی بوده و مزیت هایی نیز دارد. از مزیت هایی که کروم نسبت به نیکل و نقره دارد، این است که در طی زمان تیره رنگ نمی شود. مقاومت کروم در مقابل نمک ها، مواد قلیایی و گازها زیاد بوده و در مقابل اسیدها ضعیف است و خورده می شود.

فروش مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات نمایندگی مرک آلمان، پلی اتیلن گلیکول می باشد. شما می‌ توانید برای اطلاع از قیمت خرید و فروش پلی اتیلن گلیکول از لیست فروشندگان پیشنهادی در قسمت بعد استفاده نمایید. این لیست شامل معتبرترین خریداران و فروشندگان سیترات سدیم در بازار مواد شیمیایی است. برای آگاهی از اطلاعات تماس، حوزه فعالیت، آدرس، تلفن و سایر کانال های ارتباطی فروشنده موردنظر، تنها کافی است روی گزینه «اطلاعات تماس» کلیک کنید.

 

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت محصولات مرک میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447  (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت