ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

گلوکونات سدیم

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

گلوکونات سدیم

81 / 100

برای آشنایی بیشتر با گلوکونات سدیم  (Sodium gluconate)در متن زیر می توانید اطلاعات جامعی از این محصول را در اختیار داشته باشید.

 • گلوکونات سدیم دارای Cas number: 527-07-1
 • فرمول شیمیایی گلوکونات سدیم:C6H11O7Na.
 • نگهداری از گلوکنات سدیم دردمای 5 الی 3درجه سانتیگراد.
 • شکل ظاهری گلوکنات سدیم:پودر سفید یا زرد و بدون بو می باشد.
 • میزان حلالیت:به راحتی در آب حل می شود،ولی در الکل کمتر و در اتر نامحلول است.
 • سدیم

گلوکونات سدیم

گلوکونات سدیم نسبت به اکسایش و کاهش حتی در دماهای بالا مقاوم است و همچنین به دلیل زیست تخریب پذیر بودنش مشکلات پساب را ندارد.گلوکنات سدیم،نمک سدیم اسید گلوکنیک است که از طریق تخمیر گلوکز تولید می شود.گلوکنات سدیم به خوبی در آب حل می شود.محلول گلوکنات سدیم غیرخورنده، غیر سمی و به راحتی قابل تجزیه (98% پس از 2 روز) می باشد.گلوکنات سدیم بیشتر و بیشتر به عنوان عامل کیلیت شناخته می شود.

املاح برجسته ی گلوکنات سدیم قدرت کیلیت عالی است.این کیلیتای پایدار را با کلسیم، آهن، مس، آلومینیوم و دیگر فلزات سنگین تشکیل می دهد.از این جهت،تمام مواد شیمیایی دیگر مانند EDTA,NTA و ترکیبات مرتبط را از بین می برد.گلوکنات سدیم به راحتی در محیط زیست(98% طی 2 روز) تجزیه می شود ومشکلی برای محیط زیست ایجاد نمی کند.گلوکنات سدیم یک رقیق کننده باکارایی بالا و یک نرم کننده خوب برای ملات وگچ می باشد.

کاربرد گلوکنات سدیم

 • ساختمانی : به عنوان نرم کننده و کاهش دهنده آب بتن،گچ،ملات و …به کار می رود.
 • صنایع غذایی: ازسدیم گلوکونات برای جلوگیری ازتلخ شدن موادغذایی استفاده می شود.دراروپا از گلوکنات سدیم به عنوان یک مکمل غذایی مجاز(E576)می توان به تمام موادغذایی اضافه شود.
 • آرایشی و بهداشتی: گلوکنات سدیم به عنوان پایدار کننده در محصولاتی چون کرم های ضدپیری، مرطوب کننده،رنگ مو، کانسیلر،لوسیون،ضدآفتاب، و…استفاده می شود.
 • صنایع شوینده: برای سیل کردن صابون ها ومایع دستشویی این ماده درفرمولاسیون شوینده ها به عنوان پایه،کیلیت
 • ضدنشست یون و بازدارنده ازخوردگی استفاده می شود.
 • صنعت: محصولات تصفیه آب،چسب ها،شستشوی بطری های شیشه ای مخصوصا درمناطقی با سختی آب بالا است،جلوگیری از ایجادرسوب و سنگ آهن برروی تانک ها،زنجیرها و…دارد . گلوکونات سدیم

نکات ایمنی

تماس باچشم: در صورت تماس باچشم اگر لنز تماسی در چشم باشدباید سریعا از چشم خارج شود وبلافاصله چشم را باآب سردبرای حداقل 15 دقیقه آب شسته شود.

تماس پوستی: در صورت تماس با پوست لباس های آلوده را سریعا از تن خارج کرده،و پوست را بامقدار زیادی آب شسته و قسمت تحریک شده پوست با نرم کننده پوشانده شود.اگر سوزش آن ماندگاری داشت به پزشshimikohan.ir/فروش-مواد-شیمیایی-صنعتی/ک مراجعه شود.

استنشاق: فرد مسموم به هوای آزاد منتقل شود،در صورتی که تنفس نکرد،تنفس مصنوعی و یا ازدستگاه اکسیژن استفاده شود وسپس به پزشک مراجعه شود.

گوارش: فرد مسموم شده مجبور به استفراق نشود،مگر اینکه توسط پرسنل پزشکی صورت گیرد.لباس های تنگ مانند یقه،کراوات،کمربند را از تن خارج کرده،و درآخر به پزشک مراجعه شود.

قیمت – فروش گلوکونات سدیم

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات مرک آلمان و فروش مواد شیمیایی صنعتی می باشد.که در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

 

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت گلوکونات سدیم میتوانیداز طریق کانال واتساپ شرکت باارسال نام ماده ومقدار نیازدرکمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447  (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت