ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

پودر نقره و قدرت انعکاس بالای آن

دسته بندی
تماس / Contact
  • تلفن : 66985887-021
  • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
  • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

پودر نقره و قدرت انعکاس بالای آن

84 / 100

پودر نقره و قدرت انعکاس بالای آن – شرکت شیمی کهن یکی از مراکز  فعال در زمینه فروش مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی، آماده ارائه خدمات در حوزه  نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک آلمان  با کیفیت عالی، و قیمت مناسب به مشتریان است.

این محصول ساخت شرکت مرک آلمان بوده و به صورت پودری عرضه می‌شود. اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید محصولات مرک آلمان می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، و سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

پودر نقره چیست؟

پودر نقره یک ماده متشکل از ذرات ریز نقره است که به شکل پودر در می‌آید. این پودر به دلیل خواص منحصر به فرد نقره، کاربردهای گسترده‌ای در صنایع مختلف دارد.

نقره یکی از فلزات گران‌بها با ویژگی‌های خاصی مثل رسانایی الکتریکی و حرارتی بالا، مقاومت به خوردگی و خاصیت ضدباکتریایی است. به همین دلیل، پودر نقره در زمینه‌های مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد:

  1. صنعت الکترونیک: پودر نقره در تولید قطعات الکترونیکی مثل مدارهای چاپی و اتصالات استفاده می‌شود به دلیل رسانایی بالای نقره.
  2. صنعت داروسازی: خاصیت ضدباکتریایی نقره باعث می‌شود که پودر نقره در ساخت محصولات بهداشتی و دارویی مثل پمادها و بانداژهای زخم به کار رود.
  3. صنعت انرژی: پودر نقره در تولید سلول‌های خورشیدی و باتری‌ها برای بهبود کارایی و عملکرد آنها استفاده می‌شود.
  4. صنایع شیمیایی و کاتالیست‌ها: نقره به عنوان یک کاتالیست در واکنش‌های شیمیایی مختلف کاربرد دارد و پودر نقره نیز در این زمینه مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  5. صنایع رنگ و پوشش: پودر نقره در رنگ‌ها و پوشش‌ها به منظور ایجاد افکت‌های بصری خاص و افزایش مقاومت به خوردگی استفاده می‌شود.

پودر نقره معمولاً از طریق فرآیندهای مکانیکی، شیمیایی و الکترولیز تولید می‌شود و بسته به کاربرد مورد نظر می‌تواند اندازه ذرات و خلوص متفاوتی داشته باشد.

پودر نقره و قدرت انعکاس بالای آن

پودر نقره و قدرت انعکاس بالای آن

نقره به عنوان یک فلز براق و سفید رنگ، یکی از فلزات گرانبها به شمار می رود. بیشترین کاربرد آن ناشی از قابلیت های آن از جمله رسانایی بالا، جلاپذیری، شکل پذیری و نرم و چکش خوار بودن آن میباشد. بیشترین مصرف نقره در سالهای اخیر در صنعت و ساخت جواهرات و لوازم تزئینی بوده است.

نقره دارای درخشندگی استثنایی است. قدرت انعکاس نور پودر نقره بسیار بالا است و از این رو، از آن در ساخت آینه، میکروسکوپ، تلسکوپ و سلول‌های خورشیدی استفاده می‌شود. نقره پرداخت شده، ۹۵ درصد شعاع‌های قابل رویت نور را بازتاب می‌کند. هر درصدی از نقره را می توان با طلا و با نیکل ترکیب کرد که حاصل آن یک آلیاژ سفید رنگ است.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیای مرک در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

پودر نقره و قدرت انعکاس بالای آن

نقره با تمام فلزات نجیب مانند پالادیوم، پلاتینیوم، نیکل، مس و طلا ترکیب میشود. پوشش نوری یک یا چند لایه نازک از مواد رسوب‌بر نوری مانند یک لنز یا آینه است که باعث تغییر در بازتاب و انعکاس نور می‌شود. یک نوع پوشش نوری، پوشش آنتی رفلکس است که باعث کاهش بازتاب‌های ناخواسته از سطوح و اغلب در عینک و لنزهای عکاسی استفاده می‌شود.

یکی دیگر از پوششهای نوری پوشش نوری انعکاسی (۹۹٫۹۹ درصد انعکاس) است که می‌توان برای تولید آینه از آن استفاده کرد. پوشش های نوری اپتیکی با ساختار پیچیده‌ تر، برخی از طول موج‌ها را بیشتر منعکس می‌کند. در رابطه با پودر نقره و قدرت انعکاس بالای آن بسیار می توان سخن گفت. با کارشناسان سایت فروش مواد شیمیایی شیمی کهن  همراه باشید تا در این مورد بیشتر بدانید.

پوشش اپتیکی نقره

پوشش‌های اپتیکی ساده، لایه‌های نازکی از فلزاتی مانند آلومینیوم هستند که بر روی شیشه رسوب می‌شوند تا سطح آینه‌ای ایجاد کنند که نقره اندود کردن نام دارد. آلومینیوم ارزانترین و رایج‌ترین پوشش مورد استفاده برای این منظور است و در طیف مرئی دارای انعکاسی حدود ۸۸ درصد الی ۹۲ درصد است.

پس از آلومینیوم میتوان از نقره استفاده کرد که دارای انعکاسی بین ۹۵ الی ۹۹ درصد است که طیف فرو سرخ را نیز دربر میگیرد، اما در طیف نور آبی و فرابنفش به کمتر از ۹۰ درصد می‌رسد. گرانترین فلز پوششی طلا با بهترین انعکاس ۹۸ الی ۹۹ درصد در نور فروسرخ است، اما در طول موج کمتر از ۵۵۰ نانومتر انعکاس محدودتری دارد که این امر باعث ایجاد رنگ طلایی می‌شود.

با کنترل ضخامت و دانسیته پوشش‌های فلزی می‌توان انعکاس آنها را کاهش و عبور نور از آنها را افزایش داد. کاربرد پودر نقره در صنایع بسیار زیاد است و این ماده شیمیایی به خوبی توانسته است به صاحبان صنایع کمک کند.

طبقه بندی فلزات در جدول تناوب چگونه است ؟

اکثر این‌ فلزات‌ در جدول‌ تناوبی‌ در دسته‌ ای‌ با نام‌ فلزات‌ پلاتین‌ طبقه بندی میشوند که‌ شامل‌ روتنیم‌، رودیم‌، پالادیم‌، نقره‌، اسمیم‌، ایریدیم‌، پلاتین‌ و طلا هستند. چهار عنصر اول ‌(فلزات سبک) دارای‌ دانسیته‌ ۱۲ و چهار عنصر آخر‌ (فلزات سنگین) دارای‌ دانسیته‌ ۲۲ هستند. اغلب‌ فلزات‌ با اسیدهای‌ رقیق‌ و آب‌ ترکیب‌ میشوند‌ و هیدروژن‌ آزاد میکنند، اما این‌ فلزات‌ عوامل‌ احیاءکننده‌ یا کاهنده‌ ضعیفی‌ هستند.

به عنوان مثال، رودیم یک فلز‌ سفید رنگ با‌ عدد اتمی‌‌ ۴۵، وزن‌ اتمی‌ ۹۰۵/۱۰۲، چگالی‌ ۴/۱۲ گرم‌ بر سانتی‌متر مکعب‌ و نقطه‌ ذوب‌‌ ۱۹۶۰ درجه‌ سانتیگراد‌ و مقاوم‌ در برابر خوردگی‌ است. قدرت‌ انعکاس‌ آن کمتر‌ از نقره‌ است، اما‌ مانند نقره‌ کدر و سیاه رنگ نمی‌شود، که‌ البته این‌ ویژگی‌ رودیم‌ باعث‌ استفاده از آن در رفلکتورها، آینه‌ها، جواهرات‌ و قطعات‌ با ارزش‌ تزئینی شده است. مسلما برای نقره می توان بسیار سخن گفت

پودر نقره و قدرت انعکاس بالای آن

نکته اینجا ست که نانوذرات نقره و یا نیترات نقره نیز که از مشتقات نقره محسوب می شوند همگی می توانند در آزمایش های علمی و صنایع مختلف مورد استفاده گسترده قرار بگیرند.

اسید کلریدریک‌ و اسید سولفوریک‌ در حرارت‌ معمولی‌ بر آنقره تاثیری ندارند، اما‌ اسید سولفوریک‌ غلیظ‌ در معرض‌ حرارت‌ با نقره‌ ترکیب‌ میشود‌ و گاز دی‌اکسید گوگرد تولید می‌کند. حلال‌ اصلی‌ نقره‌، اسید نیتریک‌ می‌باشد که‌ در دمای‌ متعارف‌ به‌ شدت‌ با نقره ترکیب‌ میشود و حاصل آن گاز سمی‌ نیتروژن‌ منواکسید است.

کارشناسان سایت تخصصی شیمی کهن تلاش دارند تا تمامی اطلاعات مورد نیاز شما عزیزان را به خوبی انتقال دهند. به عنوان مثال چنانچه در مورد کاربرد پودر نقره در راکتورهای هسته ای و یا موارد استفاده پودر نقره در داروسازی و دندانپزشکی به دنبال اطلاعات هستید می توانید از مشاوره رایگان این کارشناسان بهره مند شوید.

خرید پودر نقره

شرکت شیمی کهن نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید پودر نقره با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

ارسال کالاهای موجود در انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان تهرانتوسط پیک

 ارسال مشتریان سایر شهرها

توسط شرکت های حمل و نقل ( تیپاکسپستترمینال )

پودر نقره و قدرت انعکاس بالای آن

قیمت – فروش پودر نقره

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش پودر نقره می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک آلمان و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت پودر نقره میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887(ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت