ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

پلی وینیل پیرولیدون کا 30 (صنعتی)

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

پلی وینیل پیرولیدون کا 30 (صنعتی)

image_pdfimage_print

پلی وینیل پیرولیدون کا 30 (صنعتی) ،به دلیل داشتن خاصیت چسبندگی به شکل پودر و محلول در تولید قرص های دارویی کاربرد دارد. PVP K30 کاملا بی اثر بوده و با سایر اجزای قرص وارد واکنش نمی شود. از آنجایی که PVP K30 به سرعت محلول شفاف تشکیل می دهد برای تولید قرص هایی با درجه بالای حلالیت مناسب است.نام های دیگر : پلی وینیل پیرولیدون کا 30 (صنعتی)،پلاسدون ،پلی ویدون ،پوویدون

PVP K30 می تواند به عنوان بهبود دهنده حلالیت در حلال های قطبی جهت کاربردهای موضعی و خوراکی استفاده شود. علاوه براین PVP K30 نقش امولسیفایری و ضد ته نشینی را نیز به خوبی ایفا می کند. این ماده به دلیل ساختار شیمیایی که دارد(حضور حلقه لاکتام) می تواند با بسیاری از مولکول های حاوی گروه های عاملی نظیر هیدروکسیل ،کربوکسیل و آمینی ،کمپلکس تشکیل دهد.

کاربرد پلی وینیل پیرولیدون کا 30 (صنعتی) در صنعت

ماده PVP K30 در بخش های مختلفی از جمله موارد فوق کاربرد دارد:

 • به عنوان بایندر درانواع قرص های خوراکی
 • تشکیل دهنده فیلم در روکش قرص ها
 • کمک به توضیع یکنواخت رنگ دانه (پیگمنت)،پایدار سازی و حفظ ترکیب درصد پیگمنت ها در روکش
 • تثبیت تعلیق سوسپانسیون ها
 • جلوگیری از انتقال و مهاجرت رنگ البسه حین شستشو .
 • ممانعت از نشت مجدد چرک و آلودگی روی پارچه حین شستشو و بهبود درخشندگی البسه.
 • ماده اصلی یا کمکی در انواع چسب های مایع، ماتیکی و زخم
 • تولید انواع غشاء جهت کاربردهای مختلف از قبیل دیالیز ،خالص سازی آب و …
 • تشکیل دهنده فیلم در روکش های بذر به منظور ایجاد پوشش ضد میکروبی یا محافظت بذر و …

پیرولیدون کا 30 صنعتی

کاربرد پلی وینیل پیرولیدون کا 30 (صنعتی) در مواد غذایی

در خصوص محصولات رژیمی ،مواد غذایی فاقد چربی یا کم چرب محتوی پوویدون مطرح شده اند. این مواد غذایی شامل محصولات لبنی، انواع سس ها کیک ها و … می باشد. در خصوص دونات های سرخ شده گزارش شده است افزودن 1% وزنی پوویدون K30 به خمیر دونات می تواند میزان جذب روغن حین سرخ شدن را 23% کاهش دهد. بدون اینکه تاثیر منفی در طعم و مزه مطلوب محصول داشته باشد. انواع پوویدون (با غلظت 1-0/25 % وزنی) جایگزین چربی در بستنی های فاقد چربی یا کم چرب شده اند. و از لحاظ چسبندگی به قاشق ، سرعت ذوب شدن در دهان ،طعم و رایحه و … مورد رضایت قرار گرفته اند.

پوویدون K90 در سس های سالاد کم چرب در غلظت های نزدیک1% وزنی بهترین تعادل را درطعم،رایحه و کیفیت نشان داده است.پوویدون در تهیه ویتامین های محلول در روغن A ,D ,E با پایداری بسیار زیاد نیز کاربرد دارد. هم چنین به عنوان ماده کمکی در پوشش سطح مرکبات و رقیق کننده رنگ های خوراکی در آدامس ها و شیرینی پزی مورد تایید قرار گرفته است.

حلالیت عالی پلی وینیل پیرولیدون کا 30 (صنعتی) در آب و سایر حلال های رایج داروسازی باعث شده که در اشکال مختلف دارویی نظیر شربت ها ، قطره ها و محلول های تزریقی استفاده شود . خاصیت چسبندگی پوویدون آن را در قرص سازی (البته به شکل پودر) پرکاربرد شناسانده است. همچنین به منظور بهبود حلالیت اجزای کم محلول و پوشش طعم محلول ها و قرص های خوراکی استفاده می شود.

قیمت – فروش 

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولپلی وینیل پی رولیدون کا 30 (صنعتی) می باشد.که در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید. و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت پلی وینیل پیرولیدون کا 30 (صنعتی) میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447  (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت