ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

محیط کشت کاتالازتست آگار

دسته بندی
تماس / Contact
  • تلفن : 66985887-021
  • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
  • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

محیط کشت کاتالازتست آگار

image_pdfimage_print

فروش تمامی محیط کشتهای برند مرک آلمان در شرکت شیمی کهن از جمله محیط کشت کاتالازتست آگار  صورت می گیرد. این شرکت تمامی محصولات مرک آلمان،از جمله : اسیدها، پودرها، آنزیم ها، محیط کشت ها را به صورت اصلی و با قیمت مناسب به مصرف کنندگان عزیز از جمله : دانشگاهها، شرکت های داروسازی، تحقیقاتی، آزمایشگاه ها، و… توزیع می نماید.با خرید هر کدام از محصولات فوق هم در وقت خود و هم در هزینه های جاری صرفه جویی نموده اید. امیدواریم بتوانیم با ارائه بهترین خدمات شما عزیزان را برای رسیدن به اهداف خود یاری نماییم.

کاتالاز تست آگار.jp

مشخصات ماده محیط کشت کاتالازتست آگار 

میکروارگانیسم های هوازی آنزیمی به نام کاتالاز تولید می کنند که باعث می شود باکتری را از گونه های سمی اکسیژن (H2O2) مصون بدارد و آن را خنثی نماید. در واقع پراکسید هیدروژن به آب و اکسیژن تجزیه می شود. تست کاتالاز نیز برای تشخیص و تفکیک میکروارگانیسم های کاتالاز مثبت و منفی به کار می رود. استافیلوکوک کاتالاز مثبت و استرپتوکوک کاتالاز منفی است.

تشخیص باکتری هایی که توانایی تولید آنزیم کاتالاز را دارند به کمک یک قطره محلول هیدروژن پراکسید انجام پذیر است. اگر باکتری کاتالیز مثبت باشد، حباب تولید می کند در غیر این صورت تغییری رخ نمی دهد.

ویژگی های محیط کشت کاتالازتست آگار

  • نگهداری در دمای 2 تا 4 درجه سانتیگراد
  • شناسایی باکتری های هوازی و غیر هوازی

موارد استفاده

  • تفکیک استافیلوکوک (کاتالاز مثبت) و استرپتوکوک (کاتالاز منفی)
  • تشخیص خانواده انتروباکتریاسه

قیمت – فروش محیط کشت کاتالازتست آگار

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصول محیط کشت کاتالاز تست آگار( مرک اصلی) می باشد.که در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

 

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت محیط کشت کاتالاز تست آگار میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447  (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت