ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

محیط کشت کاتالازتست آگار

دسته بندی
تماس / Contact
  • تلفن : 66985887-021
  • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
  • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

محیط کشت کاتالازتست آگار

87 / 100

فروش تمامی محیط کشت های برند مرک آلمان در شرکت شیمی کهن از جمله محیط کشت کاتالازتست آگار صورت می گیرد. این شرکت تمامی محصولات مرک آلمان، از جمله: اسیدها، پودرها، آنزیم ها، محیط کشت ها را به صورت اصلی و با قیمت مناسب به مصرف کنندگان عزیز از جمله : دانشگاهها، شرکت های داروسازی، تحقیقاتی، آزمایشگاه ها، و… توزیع می نماید.

با خرید هر کدام از محصولات فوق هم در وقت خود و هم در هزینه های جاری صرفه جویی نموده اید. امیدواریم بتوانیم با ارائه بهترین خدمات شما عزیزان را برای رسیدن به اهداف خود یاری نماییم.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، و سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

محیط کشت کاتالازتست آگار

محیط کشت کاتالاز تست آگار یک نوع محیط کشت است که برای آزمایش فعالیت کاتالاز مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محیط شامل موادی مانند آگار (Agar)، آب، منیتول، کلرید پتاسیم، فسفات دی پتاسیم، سولفات منیزیم و بی‌کربنات سدیم است. محیط کشت کاتالاز تست آگار با افزودن پراکسید هیدروژن به محیط، باعث تولید حباب‌های کوچک اکسیژن می‌شود که نشان دهنده فعالیت کاتالاز در نمونه مورد آزمایش می‌باشد.

محیط کشت کاتالازتست آگار

مشخصات فیزیکو شیمیایی محیط کشت کاتالازتست آگار

شرکت مرک آلمان (Merck) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات مرک می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.merckmillipore.com/FR/fr مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات مرک دسترسی پیدا کنید.

1.07324

Millipore

NutriSelect® Prime, with polysorbate 80 and lecithin, according to EP, USP, JP, EN 17141, ISO 21149, powder, suitable for microbiology

Select a Size

500G
Synonym(s):MCT agar, Microbial Content Test (MCT) Agar, Soybean-casein-digest-lecithin-polysorbate 80 agar medium (SCDLPA)

 

کاتالاز تست آگار.jp

مشخصات ماده محیط کشت کاتالازتست آگار 

میکروارگانیسم های هوازی آنزیمی به نام کاتالاز تولید می کنند که باعث می شود باکتری را از گونه های سمی اکسیژن (H2O2) مصون بدارد و آن را خنثی نماید. در واقع پراکسید هیدروژن به آب و اکسیژن تجزیه می شود. تست کاتالاز نیز برای تشخیص و تفکیک میکروارگانیسم های کاتالاز مثبت و منفی به کار می رود. استافیلوکوک کاتالاز مثبت و استرپتوکوک کاتالاز منفی است.

تشخیص باکتری هایی که توانایی تولید آنزیم کاتالاز را دارند به کمک یک قطره محلول هیدروژن پراکسید انجام پذیر است. اگر باکتری کاتالیز مثبت باشد، حباب تولید می کند در غیر این صورت تغییری رخ نمی دهد.

محیط کشت چیست؟

محیط کشت به محیط هایی گفته می شود که بصورت تخصصی برای رشد و تکثیر باکتریها یا سلولها تهیه شده اند و برای این منظور مورد استفاده قرار می گیرند. این محیط ها حاوی مواد خاصی هستند که محیط را برای رشد و تکثیر سلول ها مهیا می کنند.از این مواد می توان به قندها، نمکها، آب و غیره اشاره نمود.

ویژگی های محیط کشت کاتالازتست آگار

  • نگهداری در دمای 2 تا 4 درجه سانتیگراد
  • شناسایی باکتری های هوازی و غیر هوازی

موارد استفاده

  • تفکیک استافیلوکوک (کاتالاز مثبت) و استرپتوکوک (کاتالاز منفی)
  • تشخیص خانواده انتروباکتریاسه

خرید محیط کشت کاتالازتست آگار

شرکت شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید محیط کشت کاتالازتست آگار با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

ارسال کالاهای موجود در انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان تهران: ارسال توسط پیک

 ارسال مشتریان سایر شهرها

توسط شرکت های حمل و نقل ( تیپاکسپستترمینال )

 

محیط کشت کاتالازتست آگار

قیمت – فروش محیط کشت کاتالازتست آگار

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش محیط کشت کاتالازتست آگار می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت محیط کشت کاتالازتست آگار میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت