ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

محیط کشت سیمون سیترات آگارکدمرک 102501

دسته بندی
تماس / Contact
  • تلفن : 66985887-021
  • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
  • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

محیط کشت سیمون سیترات آگارکدمرک 102501

90 / 100

محیط کشت سیمون سیترات آگارکدمرک 102501 یکی از محیط‌های مورد استفاده در آزمایشگاه‌ها و صنایع بیوتکنولوژی است که برای کشت و نگهداری باکتری‌ها و بافت‌های سلولی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این مقاله به بررسی ویژگی‌ها و کاربردهای محیط کشت سیمون سیترات آگارکدمرک 102501 خواهیم پرداخت.

محیط کشت سیمون سیترات آگارکدمرک 102501 برای تعیین قدرت باکتری در استفاده از سیترات به عنوان تنها عامل کربن دار موجود در محیط می باشد.باکتری هایی که قادر به رشد در این محیط باشند. در حقیقت توانسته اند از سیترات که تنها عامل کربن دار در محیط است استفاده کنند.و در نتیجه در مجاورت معرف رنگی بروموتیمول بلو به رنگ آبی در می آیند .در غیر اینصورت به علت عدم رشد باکتری و عدم تغییر رنگ محیط آزمایش سیترات منفی است.

محیط کشت سیمون سیترات آگارکدمرک 102501

محیط کشت به محیط هایی گفته می شود که بصورت تخصصی برای رشد و تکثیر باکتریها یا سلولها تهیه شده اند و برای این منظور مورد استفاده قرار می گیرند. این محیط ها حاوی مواد خاصی هستند که محیط را برای رشد و تکثیر سلول ها مهیا می کنند.از این مواد می توان به قندها، نمکها، آب و غیره اشاره نمود.

محیط کشت سیمون سیترات آگارکد مرک 102501 با ویژگی‌ها و کاربردهای خاص خود به یکی از محیط‌های موثر و قابل اعتماد برای کشت و رشد میکروارگانیسم‌ها تبدیل شده است. استفاده صحیح از این محیط می‌تواند به دقت و کارایی بالای آزمایش‌ها و تحقیقات در زمینه پزشکی و علوم زیستی کمک کند.

محیط کشت سیمون سیترات آگارکدمرک 102501

مشخصات محیط کشت سیمون سیترات آگارکدمرک 102501

شرکت مرک آلمان (Merck) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات مرک می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.merckmillipore.com/FR/fr مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات مرک دسترسی پیدا کنید.

1.02501

Millipore

SIMMONS citrate agar

for the identification of microorganisms

محیط کشت ژلاتین (Gelatin medium)

این محیط به منظور تعیین فعالیت پروتئولیتیکی باکتری ها می باشد.باکتری های پروتئولیتیک همیشه باکتری ها را ذوب می کنند. در صورتی که کشت ژلاتین در انکوباتور 37 درجه سانتیگراد قرار داده شود.

باید قبل از قرائت لوله های حاوی کشت ژلاتین را در دمای یخچال 4 درجه به مدت 15 دقیقه قرار داده،در صورتی که باکتری آنزیم ژلاتیناز را داشته باشد،لوله های کشت ژلاتین پس از انکوباسیون در یخچال به صورت مایع خواهند بود.در غیر اینصورت باکتری فاقد آنزیم ژلاتیناز می باشد.

توجه: نقطه ذوب محیط ژلاتین 30-20 درجه سانتیگراد می باشد.

مشخصات محیط کشت سیمون سیترات آگارکدمرک 102501

 ویژگی‌های محیط کشت سیمون سیترات آگارکدمرک 102501:

  • پایداری: این محیط کشت دارای پایداری بالا است که از تغییرات دما و فشار محیط خارجی تحت تأثیر نمی‌باشد.
  • غنی‌سازی مغذی: سیمون سیترات آگارکدمرک 102501 مغذی‌های مورد نیاز برای رشد و تکثیر سلول‌ها را فراهم می‌کند.
  • پایه‌ی متخلخل: این محیط کشت دارای پایه‌ای متخلخل است که اجازه می‌دهد هوا و مواد مغذی به سلول‌ها دسترسی داشته باشند.

 کاربردهای محیط کشت سیمون سیترات آگار

محیط کشت سیمون سیترات آگارکد مرک 102501 در آزمایشگاه‌های پزشکی، آزمایشگاه‌های تحقیقاتی، و صنایع داروسازی به عنوان یک محیط کاربردی برای کشت و تکثیر باکتری‌ها و قارچ‌ها استفاده می‌شود. این محیط با توجه به ویژگی‌هایش برای مطالعه رفتار و ویژگی‌های مختلف میکروارگانیسم‌ها بسیار مفید است.

 دستورالعمل‌های استفاده محیط کشت سیمون سیترات آگار

برای استفاده از محیط کشت سیمون سیترات آگارکد مرک 102501، باید دستورالعمل‌های تهیه و استفاده توسط تولید کننده را رعایت کرد. این دستورالعمل‌ها شامل آماده‌سازی محیط، تهیه و اضافه کردن مواد غذایی مورد نیاز، و شرایط مناسب برای نگهداری و کشت باکتری‌ها و قارچ‌ها می‌باشد.

 مزایای استفاده محیط کشت سیمون سیترات آگار

استفاده از محیط کشت سیمون سیترات آگارکد مرک 102501 دارای مزایای فراوانی است از جمله امکان کشت و رشد باکتری‌ها و قارچ‌ها در شرایط مناسب، دقت و قابلیت تکرار بالا در آزمایش‌ها، و اطمینان از کیفیت و صحت نتایج آزمایش.

خرید محیط کشت سیمون سیترات آگار

شرکت شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید محیط کشت سیمون سیترات آگار با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

ارسال کالاهای موجود در انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان تهران: ارسال توسط پیک

 ارسال مشتریان سایر شهرها

توسط شرکت های حمل و نقل ( تیپاکسپستترمینال )

خرید محیط کشت سیمون سیترات آگار

قیمت – فروش محیط کشت سیمون سیترات آگار

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش محیط کشت سیمون سیترات آگار می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک آلمان و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت محیط کشت سیمون سیترات آگار  میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت