ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

متانول کد 106007 مرک آلمان

دسته بندی
تماس / Contact
  • تلفن : 66985887-021
  • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
  • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

متانول کد 106007 مرک آلمان

image_pdfimage_print

در گذشته متیل الکل از هیدروژن دار کردن کاتالیزوری مونوکسید کربن بدست می آمد.مخلوط هیدروژن و مونوکسید کربن با نسبت زروری،از واکنش آب با متان، آلکان های دیگر یا ذغال سنگ در دمای بالا به دست می آمد.در شیوه مدرنتولید از کاتالیز و رهایی استفاده می شود که در فشارهایی پایین کار آیی موثر تری دارند.امروزه گاز سنتز مورد نظر برای تولید متانول مانند گذشته از ذغال بدست نمی اید،بلکه از واکنش متان موجود در گازهای طبیعی تحت فشار ملایم 10_20 اتمسفر و دمای 850 درجه سانتی گراد با بخار آب و در مجاورت کاتالیزور نیکل تولید می شود.

متانول

متانول کد 106007 مرک آلمان از فعالیت بی هوازی گونه هایی از باکتری تولید می شود وساده ترین نوع الکل هاست.این مایع بی رنگ به الکل چوب معروف است.از دیگر نامها می توان به،متیل الکل و الکل متیلیک اشاره کرد.متانول که یکی از سه محصول بسیار مهم در صنایع هست؛به عنوان سوخت پاک و در تولید هیدروزن مصرفی پیل های سوختی مورد توجه قرار گرفته است.

تولید متانول

از تخریب چوب(باکتری های بی هوازی)ساخته شده است و به طورعمده از مونوکسید کربن و هیدروژن تولید می شود.می توان به طور کلی جهت تولید این ماده از سه مرحله استفاده کرد:

  1. تولید گاز سنتز
  2. سنتز متانول از گاز سنتز تولید شده در مرحله اول
  3. تقطیر

متانول

مرحله اول : 

به وسیله آب و متان تولید می شود، این مرحله که ریفرمینگ بخارنیز نام دارد.(synthesis gas syngas) گاز یکی از متداول ترین روش های گاز سنتز (ترکیب دو ماده کربن مونو اکسید و هیدروژن) است.در این مرحله کاتالیست (نیکل)جهت انجام فراینداستفاده می شود.

مرحله دوم :

در این فرایند هیدروزن مازاد تولید شده است و اگر دی اکسید کربن در دسترس باشد می توان با آن ترکیب شده و متانول تولید کند.

مرحله سوم :

در اینجا متانول خام تولید شده از مرحله قبل ، جهت خالص سازی از برج های تقطیر عبور داده می شود و درنهایت با کیفیت مورد نظر حاصل می گردد.

011

کاربرد متانول

این ماده به عنوان ضدیخ،حلال و سوخت به کار برده می شود. از این الکل به صورت محدود به عنوان سوخت در موتورهایی با سیستم احتراق داخلی استفاده می شود.متانول تولید شده از چوب و سایر ترکیبات آلی را متانول آلی یا بیو الکل می نامند. که یک منبع تجدید شدنی برای سوخت است و می تواند جایگزین مشتقات نفت خام شود.

کابرد در صنایع

حدود نیمی از اتانول از متانول تولیدی برای تهیه فرمالدئید استفاده می شود که آن هم در تهیه پلاستیک، تخته سه لایی،رنگ و مواد منفجره به کار می رود.برای تغییر ماهیت اتانول صنعتی و جلو گیری از کاربرد آن به عنوان نوشیدنی،مقداری متانول به هادر افشانه های آتروسل به عنوان پیش رانه استفاده CFC آن اضافه می کنند.دی متیل اتر از مشتقات ان است.

نکات ایمنی 

متانول ماده ای سمی است و بی احتیاطی  آن ممکن است به خسارات جبران ناپذیری منجر شود.نوشیدن آن موجب نابینایی و حتی مرگ می شود . هنگام استفاده از آن باید از ماسک و دستکش استفاده کرد .متانول به هر نسبت با اب مخلوط می شود در صورت آتش گرفتن نمی توان آنرا با آب خاموش کرد و برای این منظور استفاده شود.

قیمت  فروش 

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (مرک آلمان) متانول کد 106007 مرک آلمان می باشد.که در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است.

جهت مشاهده آنالیز محصول کلیک نمائید .

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت متانول کد 106007 مرک آلمان، میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447  (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت