ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

محیط کشت لوریل سولفات براث Msds

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

محیط کشت لوریل سولفات براث Msds

83 / 100

صفحه اطلاعات ایمنی مواد (MSDS) محیط کشت لوریل سولفات براث Msds براث ارائه می‌شود. لوریل سولفات براث یک ترکیب شیمیایی است که در محیط کشت و کشت سلولی استفاده می‌شود. این ماده معمولاً در آزمایشگاه‌های علمی و تحقیقاتی به کار می‌رود.

MSDS برای این ترکیب شیمیایی اطلاعات مربوط به خواص فیزیکی، خطرات احتمالی، اقدامات ایمنی و دفاع از خود را ارائه می‌دهد. این اطلاعات برای استفاده ایمن و اصولی از محیط کشت لوریل سولفات براث بسیار اساسی است.

شما می توانید جهت خرید محیط کشت لوریل سولفات براث Msds با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید.

محیط کشت لوریل سولفات براث Msds

محیط کشت لوریل سولفات براث Msds برای شناسایی و غنی سازی انتخابی کلیفرم ها در آب، پساب، شیر، بستنی، فرآورده های شیر و سایر موادی که دارای اهمیت بهداشتی اند.

استانداردها: ISIRI 11166,ISO,APHA (استاندارد ملی ایران)

 • 35,6 گرم از محیط را در یک لیتر آب مقطر حل کنید.کاملا مخلوط کنید.
 • به آرامی حرارت دهید تا محیط کاملا در آب حل شود.
 • پس از حل شدن محیط،آنرا داخل لوله های آزمایش حاوی لوله دورهام تقسیم کنید.
 • در دمای 121 درجه و به مدت 15دقیقه اتوکلاو کنید.
 • برای جلوگیری از تشکیل حباب داخل لوله های دورهام،اجازه دهید اتوکلاو دست کم در دمای 75درجه خنک شود وبعددر آن را بازکنید.
 • محیط کشت بسیار مهم و پرکاربردی که ممکن است به آن تمایل داشته باشیدمحیط کشت emb است.

20.0                                                       tryptose

5.0                                                           lactose

5.0                                               sodium chloride

0.1                                        sodium lauryl sulfate

2.75                     dipotassium hydrogen phosphate

2.75                     potassium dihydrogen phosphate

پی اچ نهایی محیط در 25 درجه =2 و . ±8و 6

حجم مناسبی از نمونه را درمحیط کشت تلقیح کنید.برای نمونه های باحجم یک میلی لیتر یا کمتر،از محیط یک بارغلظت وبرای بررسی نمونه با حجم 10میلی لیتر ازمحیط دوبارغلظت استفاده می شود.

محیط کشت لوریل سولفات براث Msds-

مشخصات محیط کشت لوریل سولفات براث Msds

شرکت مرک آلمان (Merck) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات مرک می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.merckmillipore.com/FR/fr مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات مرک دسترسی پیدا کنید.

1.10266

Millipore

GranuCult® prime Lauryl Sulfate broth

according to ISO 4831, ISO 7251, FDA-BAM, suitable for microbiology, for Escherichia coli

Synonym(s):Coliform selective medium, Lauryl Sulfate broth (Granulated)

سولفات براث

روش تلقیح برای نمونه ها

از تست MPN برای شمارش احتمالی باکتری های کولی آئروژنی و اشرشیا کولی استفاده کنید،همانطور که درانجمن بهداشت عمومی آمریکا روش های استانداردبرای آب و فاضلاب (1998)،لبنیات(1993) و غذاها (1992) شرح داده شده است.

روش انکوباسیون محیط کشت لوریل سولفات براث Msds

شناسایی اعضای گروه کولی آئروژنی ها به مدت 24-48 ساعت انکوباسیون در 35 یا 37 درجه ی سانتیگراد انجام شود.برای کاربردهای لبنی و جایی که مایل به تشخیص طیف کاملی از باکتریهای کولیفرم هستید. زمان 24- 48 ساعت در 30 درجه سانتیگراد انکوباسیون کنید. اشرشیاکلی دمای 44 درجه به مدت 18ساعت بطور خاص توصیه می شود. یکی از محیط هایی که احتمالا مورد نیازشما باشد می تواند محیط کشت برلیانت گرین بایل براث باشد،توصیه می کنم آنرا بررسی نمائید.

کنترل کیفی محیط کشت لوریل سولفات براث Msds

 • ظاهر محیط دی هیدراته: بژ کمرنگ، پودری و یکنواخت
 • ظاهر محیط آماده : زرد / کهربایی رنگ و شفاف
 • نتیجه ی کشت باکتری، پس از گرما گذاری در دمای 2±35 درجه به مدت 24 الی 48 ساعت:

تولید گاز                             رشد                 ATCC             سوش استاندارد

مثبت                                 خوب                 25922            Escherchia coli

مثبت(پس از 48ساعت)        خوب                 13048            Enterobacter aerogenes

منفی                                منفی                25923            Staphylococcus aureus

 • تشکیل در لوله پس از 24 ساعت گرماگذاری نشانه ی وجود کلیفرم در نمونه است. در صورت عدم تشکیل گاز،لوله ها برای 24 ساعت دیگر گرماگذاری می شوند. تولید گاز به همراه کدورت محیط (رشد باکتری)نشانه اولیه ای از وجود باکتری های کلیفرم در نمونه است که باید توسط تست های استاندارد بعدی تایید شود.
 • از لوله هایی که تخمیر اولیه در آنها مثبت مشاهده می شود(جمع شدن گاز در لوله دورهام)،نمونه برداشته و به دو لوله محیط لوریل سولفات اضافه می شود،سپس یکی از لوله ها در دمای 37درجه و دیگری در دمای 44 درجه به مدت 24 ساعت گرما گذاری می شوند.

محیط کشت چیست؟

محیط کشت به محیط هایی گفته می شود که بصورت تخصصی برای رشد و تکثیر باکتریها یا سلولها تهیه شده اند و برای این منظور مورد استفاده قرار می گیرند. این محیط ها حاوی مواد خاصی هستند که محیط را برای رشد و تکثیر سلول ها مهیا می کنند.از این مواد می توان به قندها، نمکها، آب و غیره اشاره نمود.

تعیین الگوی تخمیر کربوهیدرات ها:

کدورت،تغییر رنگ به زرد(اسیدی شدن محیط دراثر تخمیر کربوهیدرات ها) و وجودحباب گاز درلوله دورهام:

مثبت شدن تست اندول (در نتیجه افزودن معرفکواکس) در لوله ای که دردمای 44 درجه گاز درآن تولید شده،نشانه وجود E.coli درنمونه است و عدم تشکیل گاز پس از 24 ساعت در لوله ای که در دمای 37 درجه بوده،نشان از تخمیر ساکاروز در لوله آزمایش اول توسط باکتری هایی غیر از کلیفرم است(مثبت کاذب در لوله اول).

ممکن است بخواهید محیط های دیگری را نیز تهیه نمائید توصیه می کنیم از صفحه ی محیط های کشت میکروبی نیز دیدن نمائید.

خرید محیط کشت لوریل سولفات براث Msds

شرکت شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید محیط کشت لوریل سولفات براث Msds با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

ارسال کالاهای موجود در انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان تهران: ارسال توسط پیک

 ارسال مشتریان سایر شهرها

توسط شرکت های حمل و نقل ( تیپاکسپستترمینال )

خرید محیط کشت لوریل سولفات براث Msds-

قیمت – فروش محیط کشت لوریل سولفات براث Msds

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش محیط کشت لوریل سولفات براث Msds می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک آلمان و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت محیط کشت لوریل سولفات براث Msds میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت