ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

فرآیندهای مواد شیمیایی مرک آلمان

دسته بندی
تماس / Contact
  • تلفن : 66985887-021
  • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
  • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

فرآیندهای مواد شیمیایی مرک آلمان

image_pdfimage_print

فرآیندهای مواد شیمیایی مرک آلمان، مجموعه ای از اصطلاحات و فرآیندهایی است که در این صنعت استفاده می شود.شرکت شیمی کهن افتخار دارد در این زمینه با شما همکاری داشته باشد .با توجه به گستردگی زیاد صنایع شیمیایی در بخش های مختلف زندگی کنونی، آشنایی با این اصطلاحات لازم می باشد.اصطلاحاتی نظیر تبلور، تقطیر، استخراج، جذب، لخته شدن، واجذب، نفوذ از جمله این فرآیندها در صنایع شیمیایی می باشد.واژه و اصطلاح تقطیر، جهت جدا کردن اجزای یک مخلوط مایع از یکدیگر به کار برده می شود.

در این عمل هم تبخیر و هم چگالش وجود دارد. که در تبخیر مایع به بخار و در چگالش، بخار به حالت مایع در می آید.از فرآیندهای مواد شیمیایی مرک آلمان، تبلور است که جهت جدا کردن اجسام حل شده از محلول مایع به کار می رود.از تبلور برای خالص سازی استفاده می شود و در دو حالت دمای متغیر و دمای ثابت صورت می گیرد.

فرآیندهای مواد شیمیایی مرک آلمان--

اصطلاحات مواد شیمیایی مرک آلمان

از دیگر اصطلاحات صنایع شیمیایی، استخراج است که در این فرآیند، یک مخلوط را کنار حلال مناسبی قرار می دهند.در این فرآیند، یکی از اجزای مخلوط، جزء دیگر را در خود حل می کند و اجزای دیگر قابلیت استخراج پیدا می کنند.به این ترتیب می توان اجزای مختلف یک مخلوط را با تبخیر محلول از یکدیگر جدا نمود.از دیگر فرآیندهای مواد شیمیایی مرک آلمان، لخته شدن است. که در صنایع لاستیک، پلاستیک و الیاف به کار برده می شود.در این فرآیند، ذرات ریز نامحلول به هم می چسبند و ذرات بزرگتری به صورت لخته تشکیل می دهند.

در اصطلاح جذب، مولکول های ماده گاز در بین مولکول های ماده مایع نفوذ کرده و نگه داری می شوند.ممکن است فرآیند جذب با انجام واکنش شیمیایی مانند جذب هیدروژن کلرید در آب همراه شود.جذب سطحی از دیگر فرآیندهای مواد شیمیایی مرک آلمان است .که در جهت جذب سطحی مولکول های گاز و جامد کاربرد دارد.و جذب معکوس جذب سطحی بوده و مولکول های جذب شده سطح جامد از آن تفکیک و جدا می شود.فرآیند نفوذ به پراکنده شدن مولکول های گاز یا مایع گفته می شود که در فرآیند های تکنولوژیکی شیمیایی اهمیت دارد.

بیشتر بخوانید:حلال های صنعتی شرکت مرک

خرید -فروش

شرکت شیمی کهن  یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد آزمایشگاهی از جمله مواد شیمیایی سیگماآلدریچ و مرک (آلمان) می باشد.  درزمینه فروش و کیفیت محصول از تجربه بسیار بالایی برخوردار است.شما می توانید جهت خرید با شماره های مستقیم بخش فروش تماس گرفته و یا از طریق کانال واتساپ نام محصول به همراه مقدار آن را ارسال و در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت