ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

(سدیم هیدروکسید 1 نرمال) تیترازول 1 نرمال

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

(سدیم هیدروکسید 1 نرمال) تیترازول 1 نرمال

83 / 100

(سدیم هیدروکسید 1 نرمال) تیترازول 1 نرمال معرفی این محلول استاندارد حجم سنجی (تیترازول)، محلولیست که حاوی غلظتی مشخص و بسیار دقیق که در تیتراسیون های حجم سنجی مورد استفاده قرار می گیرد. این تیترازول غلظت دقیق 1 مولار از سدیم هیدروکسید است که برای تیتراسیون از آن استفاده می شود.

مواد شیمیایی اساسی همچون سدیم هیدروکسید (NaOH) و تیترازول نقش بسیار مهمی در زمینه‌های مختلفی از جمله صنایع شیمیایی، دارویی، کشاورزی و غیره دارند. در این مقاله، به بررسی مختصری از ویژگی‌ها، کاربردها و اهمیت این دو ماده شیمیایی خواهیم پرداخت.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

تیترازول سدیم هیدروکسید 1 نرمال

(سدیم هیدروکسید 1 نرمال) تیترازول 1 نرمال – محلول استاندارد حجم سنجی (تیترازول)، محلولیست که حاوی غلظتی مشخص و بسیار دقیق که در تیتراسیون های حجم سنجی مورد استفاده قرار می گیرد. این تیترازول غلظت دقیق 1 مولار از سدیم هیدروکسید است که برای تیتراسیون از آن استفاده می شود.

یکی از محصولات پرفروش شرکت مرک می باشد. این محصول در شرکت شیمی کهن که یکی از نمایندگی های  فروش مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی است که به مشتریان ارائه داده می شود.

این شرکت آماده ارائه خدمات در حوزه فروش مواد شیمیایی از جمله این ماده شیمیایی که با کیفیت عالی، و قیمت مناسب به مشتریان عرضه می گردد. این محصول ساخت شرکت مرک آلمان است. اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید (سدیم هیدروکسید 1 نرمال) تیترازول 1 نرمال می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید.

 • کد: 109959 مرک آلمان
 • بسته بندی: آمپول پلاستیکی می باشد.

(سدیم هیدروکسید1نرمال) تیترازول1نرمال

 

سدیم هیدروکسید (NaOH) ۱ نرمال

سدیم هیدروکسید ماده‌ای شیمیایی با فرمول NaOH است که به عنوان یکی از مهمترین بازهای قوی استفاده می‌شود. در آب حل می‌شود و یون هیدروکسید را تولید می‌کند. محلول‌های اسیدی را نیترالیزه می‌کند و در ترکیب با اسیدها و بازهای دیگر، واکنش‌های شیمیایی متعددی را انجام می‌دهد. از این ماده به عنوان حلال، کاتالیزور و در تهیه صابون، پروژه‌های صنعتی و کاربردهای دیگر استفاده می‌شود.

تیترازول (۱-نرمال)

تیترازول نیز یک ترکیب شیمیایی با فرمول C2H3N3 است که در آن یک حلقه پنج عضوی حاوی چهار اتم کربن و یک اتم نیتروژن قرار دارد. این ترکیب به عنوان یک ماده متعادل که در شرایط عادی به شکل ایزومر ۱-تیترازول وجود دارد، شناخته می‌شود. تیترازول در صنایع داروسازی، علوم زیستی، مواد شیمیایی، و کشاورزی کاربردهای مختلفی دارد. به عنوان مثال، در ترکیب با سایر ترکیبات مورد استفاده در تولید داروها و همچنین در تحقیقات بیولوژیکی و شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

بسته بندی: آمپول پلاستیکی

مشخصات (سدیم هیدروکسید 1 نرمال) تیترازول 1 نرمال

1.09956

Sodium hydroxide solution

for 1000 ml, c(NaOH) = 1 mol/l (1 N) Titrisol

مشخصات (سدیم هیدروکسید ۱ نرمال) و (تیترازول ۱ نرمال) به شرح زیر است:

سدیم هیدروکسید (NaOH) ۱ نرمال:

 • غلظت: ۱ نرمال
 • فرمول شیمیایی: NaOH
 • وزن مولکولی: ۴۰ گرم بر مول
 • حلال: آب
 • کاربردها: مورد استفاده در ترکیب با اسیدها، تولید صابون، رنگ‌ها، پلاستیک‌ها و غیره.

تیترازول (۱-نرمال):

 • غلظت: ۱ نرمال
 • فرمول شیمیایی: C₂H₃N₃
 • وزن مولکولی: ۸۴ گرم بر مول
 • حلال: آب
 • کاربردها: مورد استفاده در صنایع دارویی به عنوان ترکیبات دارویی، تحقیقات بیولوژیکی و شیمیایی، کشاورزی برای مبارزه با آفات و بیماری‌های گیاهی و غیره.

همچنین، در هر دو مورد، غلظت ۱ نرمال به معنی این است که هر لیتر از محلول حاوی یک مول ماده مورد نظر می‌باشد.

کاربردها و اهمیت (سدیم هیدروکسید 1 نرمال) تیترازول 1 نرمال

 1. صنایع شیمیایی: هر دو ماده سدیم هیدروکسید و تیترازول در صنایع شیمیایی به عنوان مواد اولیه در تولید محصولات مختلف، مانند صابون، رنگ‌ها، پلاستیک‌ها و غیره، به کار می‌روند.
 2. صنایع دارویی: تیترازول در ترکیب با سایر ترکیبات، به عنوان داروهای مهمی در درمان بیماری‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 3. کشاورزی: برخی ترکیبات حاوی تیترازول در کشاورزی به منظور مبارزه با آفات و بیماری‌های گیاهی استفاده می‌شوند.
 4. تحقیقات علمی: هر دو ماده به عنوان ابزارهای اساسی در تحقیقات علمی و آزمایشگاهی بسیار ارزشمند هستند.
کاربردها و اهمیت (سدیم هیدروکسید 1 نرمال) تیترازول 1 نرمال-

کاربردها و اهمیت (سدیم هیدروکسید 1 نرمال) تیترازول 1 نرمال-

نتیجه‌گیری

سدیم هیدروکسید و تیترازول به دلیل ویژگی‌ها و کاربردهای متعدد خود، از اهمیت ویژه‌ای در صنایع مختلف برخوردارند. استفاده موثر و مسئولانه از این مواد شیمیایی در فرآیندهای تولید و کاربردهای مختلف، اهمیت بالایی در حفظ محیط زیست و انسان‌ها را دارد.

05برند نمایندگی MERCK مرک آلمان در سال 1668،فردیش ژاکوب مرک، داروخانه انگل (Engel) را در آلمان خریداری کرد.

با گذشت زمان نمایندگی شرکت MERCK مرک، مواد شیمیایی خالصی را تهیه کرد.و اولین فرایندهای بیوتکنولوژی در این زمینه آغاز شد . مرک این مواد را به فروش می رساند و در نتیجه این کار به طور رسمی وارد بازار شد .

زمینه اصلی فعالیت نمایندگی شرکت MERCK مرک:

 • مواد شیمیایی
 • دارویی
 • علوم زیستی 
 • دارو سازی 
 • بیوتکنولوژی 
 • لوازم بهداشتی -آرایشی -پلاستیکی
  و…

خرید (سدیم هیدروکسید 1 نرمال) تیترازول 1 نرمال

شرکت شیمی کهن نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید (سدیم هیدروکسید 1 نرمال) تیترازول 1 نرمالبا بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

ارسال کالاهای موجود در انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان تهرانتوسط پیک

 ارسال مشتریان سایر شهرها

توسط شرکت های حمل و نقل ( تیپاکسپستترمینال )

خرید (سدیم هیدروکسید 1 نرمال) تیترازول 1 نرمال-

خرید (سدیم هیدروکسید 1 نرمال) تیترازول 1 نرمال-

قیمت – فروش (سدیم هیدروکسید 1 نرمال) تیترازول 1 نرمال

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش (سدیم هیدروکسید 1 نرمال) تیترازول 1 نرمال می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک آلمان و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت (سدیم هیدروکسید 1 نرمال) تیترازول 1 نرمال میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887(ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت