ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

تگزاپون Texas

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

تگزاپون Texas

87 / 100

عمده مصرف تگزاپون Texas که یک ماده شیمیایی در تولیدشوینده ها می باشد. در این بین صابونها و شامپوها به دلیل خاصیت کف زا بودن این ترکیب را به خود اختصاص داده اند. پیش بینی می شود در ایران همواره مصرف این ترکیب روندی TEXAPON عمده بازار صعودی داشته باشد. به دلیل استفاده استفاده از شوینده ها در روزهای اخیر و از بین رفتن ویروس کرونا، بازار مواداولیه ی شوینده بخصوص این ماده روندی رو به رشد دارد.

شما می توانید جهت خرید تگزاپون Texas با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید.

معرفی تگزاپون Texas

اگر به دنبال ماده‌ای شیمیایی هستید که در حال حاضر توجه بسیاری از صنایع، پزشکی و پژوهش‌های علمی را به خود جلب کرده است، می‌توانید به تگزاپون Texas مراجعه کنید. این ماده با ویژگی‌ها و کاربردهای متعدد خود، به یکی از مهمترین مواد شیمیایی مدرن تبدیل شده است.

تگزاپون Texas یک ماده شیمیایی جدید است که به دلیل خواص فیزیکی و شیمیایی منحصر به فردش، در حال حاضر توجه بسیاری از صنایع را به خود جلب کرده است. این ماده با ساختار شیمیایی خاص خود، قابلیت‌های فوق‌العاده‌ای را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.

ساختار تگزاپون Texas

 • نام تجاری : ساختار تگزاپون Texas- تگزاپن
 • نام انگلیسی : Texapon
 • سدیم لوریل اتر سولفات
 • (Sodium laureth sulfate) (SLS)
 • (Sodium lauryl ether sulfate) (SLES)
 • فرمول شیمیایی : CH3(CH2)11(OCH2CH2)nOSO3Na

texapon str

آشنایی با تگزاپون Texas

 •  تگزاپون Texas چیست؟
 • خریدوفروش  تگزاپون Texas و نوسانات قیمت آن
 • فرمول شیمیایی
 • قیمت تگزاپون Texas
 • تولیدصنعتی تگزاپون Texas
 • تفاوت SLS و SLES
 • دلایل مشکل سازاستفاده ازآن و جایگزین های موجود
 • شرایط نگهداری

تگزاپن یل تگزاپون سورفکتانتی غیرآنیونی درشامپو و شوینده ها کاربرد دارد. برای خریدتگزاپون Texas با کارشناسان فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل فرمایید.

قیمت تگزاپون Texas

جهت استعلام سریع قیمت مواد شیمیایی صنعتی از جمله ماده تگزاپون  Texasصنعتی می توانید با شماره زیر تماس گرفته و یا از طریق واتساپ نام و مقدار درخواست خود را ارسال تا در اولین فرصت پاسخ استعلام خود را دریافت نمایید.

تلفن:66895887-09122885447

سدیم لوریل اتر سولفات یک ماده فعال کننده شطحی است. همه سورفاکتانت ها تا حدی محلول درآب و تا حدی محلول در روغن هستند و به همین دلیل همین ویژگی می توانند سبب پراکندگی بیشتر آب و روغن و همگن شدن محصول نهایی شوند. کف تولیدی توسط این محصول نیز چشم گیر است  با اینکه تولید کف و فوم در تمیز سازی موها کمک نمی کند اما می تواند سبب جابجایی بهتر شوینده توسط دست ها بر روی پوست و مو شود. این ماده باقیمت مناسب توسط شرکت شیمی کهن ارائه می گردد. قابل ذکر است تگزاپون Texas با غلظت 30 الی 70 درصد در بازار مواد شیمیایی موجود می باشد.

تولید تگزاپون Texasصنعتی

این ماده بطور میانگین حاوی دو مولکول اتیلن اکسید است و همین امر عمده تفاوت میان SLS و SLES  است. این امر با اتوکسیله کردن الکل (C12H26O) صورت می پذیرد اما تولید 1، 4- دی اکسان توسط این ماده همچنان بحث برانگیز شده است. اس ال اس در واقع ماده شیمیایی است که برای ساخت سدیم لوریل اتر سولفات (SLES) اصلاح می شود. با واکنش الکل لوریل با نفت یا روغن نارگیل یا پالم SLES حاصل می شود. برای استخراج SLES از SLS فرایندی به نام اتوکسیلاسیون (که درآن اکسیداتیلن وارد می شود)باید انجام شود.

تفاوت بین SLS با SLES

تگزاپون

باوجود شباهت های بسیار میان این دو ماده اما تفاوت هایی نیز وجود دارد. تفاوتی که سدیم لوریل اتر سولفات با ماده ی اس ال اس دارد درفرمول آن ها و فرایند تولیدشان می باشد درتولید اس ال ای اس ، فرایند اتوکسیله شدن نسبت به اس  ال اس  بیشتر می باشد تا خشکی و تحرکی پوستی که در اس ال اس شدید می باشد در این ماده کاهش یابد. تحریک پوستی در تگزاپون ملایم تر است و گزارشات حساسیت زایی این ماده نسبت به اس ال اس بسیار پایین تر است. با این حال در اغلب شوینده ها این دو ماده با یکدیگر به کار می روند تاقدرت تمیز کنندگی و تولید کف بیشترباشد. توجه فرمایید به دلیل افزودن گروه های اتوکسیله اس ال اس خواص تحریک کنندگی کمتری نسبت به اس ال اس خواهد داشت.

دلایل مشکل ساز استفاده ازتگزاپون Texasو جایگزین های آن

از آنجا که تگزاپون یک ترکیب شیمیایی و سولفاته است، باعث می شود رشته های موی شما متورم شده و باعث باز شدن لایه خارجی کوتیکول شود. پس از این اتفاق، رطوبت طبیعی مو از بین می رود. این یک مسئله برای همه ی افرادی که از این مواد استفاده می کنند وجود دارد اما بخصوص برای افرادی که موهای کم آب دارند(مانند افرادی که دارای بافت طبیعی فر ، موهای رنگ شده هستند) می تواند مشکل ساز شود.

باوجود دارا بودن پی اچ 10.5 تا 11.5 این ماده می تواند محیط لازم برای نابود سازی باکتری ها رانیز فراهم نماید. درصورت نبود این سور فکتانت ،آمونیوم لوریل سولفات (ALS) نیز می تواند به عنوان جایگزین مناسب این ترکیب شناخته شود. این ماده ملایم تر است و خواص تحریک کنندگی کمتری به جا می گذارد.

شرایط نگهداری

 • دمای ایده آل برای نگهداری این ماده 30 درجه سانتیگراد است
 • بازه دمایی نگهداری  : مینیموم 25 و ماکزیموم 40 درجه سانتیگراد می باشد

کاربردهای تگزاپون Texas

تگزاپون Texas به عنوان یک ماده شیمیایی چندمنظوره شناخته می‌شود. از جمله کاربردهای آن می‌توان به کاربردهای صنعتی، پزشکی و علمی اشاره کرد. در صنایع مختلف از جمله صنایع الکترونیک، خودروسازی و مواد پوشش دهنده، تگزاپون Texas به عنوان یک عامل کلیدی در تولید و بهبود محصولات مورد استفاده قرار می‌گیرد.

روش‌های تولید تگزاپون Texas

برای تولید تگزاپون Texas، روش‌های مختلفی وجود دارد که هر کدام از آن‌ها ویژگی‌ها و مزایای خاص خود را دارند. از جمله این روش‌ها می‌توان به روش‌های شیمیایی و فیزیکی اشاره کرد که هر کدام دارای مزایا و معایب مختلفی هستند.

مزایا و معایب تگزاپون Texas

تگزاپون Texas با داشتن خواص منحصر به فردی همچون مقاومت در برابر حرارت و فشار، هادیت بالا و انعطاف پذیری، به یکی از مواد شیمیایی بسیار مورد توجه تبدیل شده است. با این حال، همچنین باید به معایبی همچون هزینه تولید و اثرات زیست محیطی آن توجه شود.

خرید تگزاپون Texas

شرکت شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید تگزاپون Texas  با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

ارسال کالاهای موجود در انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان تهران: ارسال توسط پیک

 ارسال مشتریان سایر شهرها

توسط شرکت های حمل و نقل ( تیپاکسپستترمینال )

خرید تگزاپون Texas-

قیمت – فروش تگزاپون Texas

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش تگزاپون Texas می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت تگزاپون Texas میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت