ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

ترکیب مواد شیمیایی مرک

دسته بندی
تماس / Contact
  • تلفن : 66985887-021
  • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
  • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

ترکیب مواد شیمیایی مرک

76 / 100

ترکیب مواد شیمیایی مرک شامل یک ماده شیمیایی خالص است. که از دو یا چند عنصر شیمیایی مختلف تشکیل گردیده است.در صورتی که پیوند شیمیایی میان این عناصر بوجود آید، این مواد به یکدیگر متصل می گردند.همچنین می توانند بعد از اتصال به وسیله واکنش های شیمیایی به مواد ساده تری تبدیل شوند.یک ترکیب مواد شیمیایی مرک دارای یک ساختمان شیمیایی تعریف شده منحصر به فرد و خاص است.

در واقع ترکیب ها نسبت های اتمی یکسانی دارند. که بوسیله پیوند شیمیایی و چینش خاص شکل می گیرند.انواع ترکیب های شیمیایی شامل ترکیب مولکولی، نمک، فلزات است که بدون تجزیه عناصر نمی توان عناصر را شناسایی کرد.در واقع خاصیت مهم ترکیب های شیمیایی این است که برای شناسایی مواد تشکیل دهنده آن باید درصد ترکیب را تعیین نمود.در ترکیبات مولکولی، مولکول ها با پیوند کووالانسی در کنار یکدیگر در شکل خاصی قرار گرفته اند.

در ترکیبات نمک، عناصری که در ترکیبات این ماده وجود دارند، با پیوند یونی به هم پیوند خورده اند.همچنین در ترکیبات فلزات، پیوند فلزی و در صورت کمپلکس شیمیایی بودن به صورت پیوند داتیو خواهد بود.

فرمول های ترکیب مواد شیمیایی مرک

فرمول های ترکیب مواد شیمیایی مرک، فرمول هایی است که شیمیدان ها به وسیله آنها، ترکیب ها را توصیف می نمایند.اشکال مختلفی جهت توصیف یک فرمول شیمیایی جهت توصیف ترکیب ها وجود دارد.در صورتی که ترکیب به صورت مولکولی باشد، فرمول ها نیز به صورت نمایش یک واحد مولکولی مطرح می شوند.در مواد شیمیایی پلیمری مانند مواد معدنی، فرمول های تجربی جهت شناسایی ترکیب ها، مورد استفاده قرار می گیرد.

در فرمول ها ترتیب و نظم مشخصی بر اساس نام عناصر وجود دارد که در نهایت یک چینش خاصی را ارائه می کند.برای نمونه یک فرمول ترکیب مواد شیمیایی مرک می توان به روشی که بر اساس نامگذاری هیل است اشاره نمود.در صورتی که یک ترکیب شامل اتم های کربن و هیدروژن باشد، اول کربن وسپس هیدروژن به ترتیب الفبا در فرمول قرار می گیرند.

بیشتر بخوانید:محصولات مرک-شیمی کهن

خرید-فروش

شرکت شیمی کهن  یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی و ترکیب مواد شیمیایی مرک می باشد.که در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت