ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

بوتیل گلایکول صنعتی

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

بوتیل گلایکول صنعتی

image_pdfimage_print

 شرکت شیمی کهن در این مقاله شما را با محصول بوتیل گلایکول صنعتی یا BG با واکنش اتیل اکسید وبوتانول طبیعی(n-butanol) با استفاده از کاتالیزور تولید می شود آشنا می کند. اگرنسبت اتیلن اکسید به (n-butanol) بیشتر از یک باشد،دی اتیلن ومتیل اتیلن گلایکول تولید می شود و تولید جهانی بین 300-500کیلوگرم در سال تخمین زده می شود.

مشخصات بوتیل گلایکول صنعتی،

صنعتی

 • نام شیمییایی: بوتیل گلایکول Butyl Glycol
 • فرمول شیمیایی : C6H14O2
 • نام تجاری : BG
 • نوع بسته بندی : بشکه 220 کیلویی
 • بوتیل گلایکول صنعتی دارای نقطه جوش زیاد،نوسانات کم وبوی خفیف میوه ای است.
 • مانند سایر اترهای گلیکول طبیعت دوتایی دارد که شامل یک اتر ویک گروه الکل در یک مولکول است.
 • باآب طیف گسترده ای از حلال های ارگانیک کاملا قابل انعطاف است.
 • این قابلیت انعطاف پذیری عالی آن را به یک حلال و عامل اتصال دهنده همه کاره تبدیل میکند
 • ویژگی های عملکردی عالی را در طیف گسترده ای از برنامه ها ارائه میدهد.
 • این ماده همچنین به عنوان (BG 2-butoxyethanol (ethylene-glycol monobutyl ether . glycol monobutyl ether شناخته شده است.

استفاده -کاربرد بوتیل گلایکول: Butyl Glycol

رنگها،پوشش ها ،ضد آب،موم ها،رزین ها، روغن ها، رنگ های نساجی، تمیز کننده صنعتی،پلاستیک سازهاو…این ماده بیشتربه عنوان ماده حل کننده و هم زننده در رنگ ها،پوشش ها و جوهرهای مبتنی برآب مورد استفاده قرار می گیرد.که باعث بهبود جریان محصولات و همچنین طولانی شدن زمان خشک شدن آنها می شود.این ماده همچنین برای جلوگیری از خاتمه دادن به اوره،ملامین و فنولیک ضد آب موثری است.استفاده از BG تحت تاثیر صنعت رنگ است. که تقریبا 75 درصد از کل تولید مصرف می کند و به این دلیل است. که آن یک حلال با نوسان پذیری پایین است و بنابراین میتواند زمان خشک شدن پوشش ها را افزایش دهدو جریان خود را بهبود ببخشد.

بوتیل گلایکول صنعتی نیز به دلیل بوی خفیفی که دارد. دربسیاری از محصولات طرفداری دارد.این ماده در بسیاری از موم ها،رزین ها،روغن ها و رنگ های نساجی به عنوان ماده حل کننده و اتصال عمل می کند. و به طور مرتب در بسیاری از محصولات تمیز کننده صنعتی ،تجاری و خانگی مورد استفاده قرار می گیرد. جایی که قدرت تمیز کنندگی خوبی دارد و همچنین بویی که معمولا با چنین محصولاتی در ارتباط است.BG اولیه مهمی برای انواع سنتز ها است. که یکی از مواد اولیه برای تولید بوتیل گلیکول استات و تولید پلاستیک سازها با واکنش با انیدرید فتالیک است. این ماده همچنین به حشره کش ها ،علف کشها، سموم دفع آفات کشاورزی و محصولات آرایشی فرموله شده است و جزء مایعات هیدرولیک و روغن های برش و حفاری است.

ذخیره سازی و توضیع BG

بوتیل گلایکول صنعتی در فولاد کربنی، ظروف و فولاد زد زنگ و یا تفلون ذخیره و حمل می شود و می تواند به صورت زیاد یا جزء منتقل شود. در وزن مخصوص 0,9 و نقطه اشتعال 60درجه سانتیگراد(فنجان بسته) است و به عنوان ماده مضر طبقه بندی شده است، اما برای هرگونه حمل و نقل خطرناک نیست.  بوتیل گلیکول یک ماده قابل احتراق است.

فروش بوتیل گلایکول صنعتی

شرکت  شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات مرک آلمان از جمله بوتیل گلایکول صنعتی، می باشد.که در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس بگیرید. با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید. یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری کنیم.

 

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت مواد شیمیایی صنعتی، میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447  (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت