ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر در صورت عدم وجود ماده آزمايشگاهي مورد نظر خود بين محصولات با پشتيباني فروش شيمي کهن (02166895887) تماس بگيريد .
tel

ایزو بوتیل استات کد مرک 820557

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

ایزو بوتیل استات کد مرک 820557

ایزو بوتیل استات کد مرک 820557 ترکیب شیمیایی است. همچنین باعنوان B-methylpropyl متیل پروپیل اتانات شناخته می شود،یک حلال متداول و دارای فرمول است.C6H1252 مولکولی از استری کردن با اسیداستیک تولید می شود.یکی از کاربردهای  معمول برای تهیه این ماده استری کردن فیشر اسپیر است که در آن پیش ماده های ایزوبو تیل الکل و اسید استیک درحضوریک اسیدقوی حرارت داده می شوند.بوتیل-Tert ،این ماده دارای سه ایزومر بوتیل استات است که حلالهای متداول نیز به Sec  به شمار می آیند.

ایزو بوتیل استات کد مرک 820557 یک مایع بی رنگ و دارای بویی شبیه بوی میوه بانقطه اشتعال 64 درجه فارنهایت است.که تراکم آن کمتراز آب و نامحلول درآب است.بخار آن ازهوا سنگین تر است. که استر استات ایزوبوتانول است.این ماده مشتق ایزوبوتانول می باشد.که باتمامی حلال های ارگانیک متداول (الکل،کتون،گلیکول،استر)بسیار امتزاج پذیر است،اما تنها کمی درآب قابلیت حل شدن دارد.متداول ترین روش برای تولید شیمیایی این ماده از طریق استری کردن ایزوبوتیل الکل و اسیداستیک است که درحضور یک اسید قوی حرارت داده می شود.

مشخصات ماده ایزو بوتیل استات کد مرک 820557

مشخصات ایزو بوتیل استات کد مرک 820557 به شرح ذیل می باشد:

[table id=41 /]

بوتیل استات

کاربرد ایزو بوتیل استات کد820557 مرک

ایزو بوتیل استات کد مرک 820557 به عنوان حلال لاک الکل و نیتروسلولز استفاده می شود.این ماده به عنوان متابولیت ساکارومایسس سرویزیه مورد استفاده قرار می گیرد.که معمولا به عنوان حلال درتولید پلیمرها،رزین ها،روغن ها و سلولز استفاده می شود.که به راحتی با استفاده از هیدروکربن های آلیفاتیک رقیق می شود.این ماده عمدتاٌ درصنعت رنگ و روکش برای جلادهنده های چوبی،روکش های ساختمانی،جوهرهای چاپ و چسب ها مورد استفاده قرار می گیرد.درصورت نیاز به سریعتر خشک شدن روکش ،می توان از بوتیل استات به عنوان جایگزین استفاده کرد. همچنین از این ماده درافشانه های گرد پاش،رقیق کننده ها،درزگیرها،تمیز کننده ها،رایحه ها،محصولات آرایشی و بهداشتی استفاده می شود.

بازار هدف اصلی این محصول صنایع رنگ،روکش،موادآرایشی و تمیزکننده ها می باشد.

ایزو بوتیل استات دارای 3 ایزومر است؟

 • نرمال بوتیل استات (n-butyl acetate)
 • ترت بوتیل استات   (tert-butyl acetate)
 • سک بوتیل استات (sec- butyl acetate)

راهنمای ایمنی 

 • برای نگهداری ایزوبوتیل استات باید از یک مکانی مناسب برای نگهداری عمده مواد پتروشیمی برخوردار بود.
 • نگهداری این ماده به طورمعمول دریک مکان خنک،خشک و باتهویه مناسب و به دور از مواد اکسیدکننده انجام می شود.
 • باید دور از تابش مستقیم آفتاب،گرما و شعله نگهداری شود.
 • حلال هایی مانند این ماده باید در ظروف استوانه شکل مانند ایزوتانک هایی از جنس فولاد زد زنگ،آلومینیوم یا کربن نگهداری شود.
 • یک توضیع کننده عمده موادشیمیایی معمولا باید این حلال را درکشتی های حمل مواد به صورت فله یا تانکرها صادرکند.

خطرات ایزو بوتیل استات کد مرک 820557

مانندبسیاری ازاسترها،ایزوبوتیل استات درغلظت های کم دارای بویی شبیه میوه یا گل است و بطورطبیعی درتمشک،گلابی و گیاهان دیگر وجود دارد.درغلظت های بالاتر بوی ناخوشایند دارد و ممکن است باعث ایجاد علائم افسردگی سیستم عصبی مرکزی مانند حالت تهوع ،سرگیجه و سردرد شود.

ایزو بوتیل استات کد مرک 820557

قیمت – فروش ایزو بوتیل استات

شرکت  شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی ،آزمایشگاهی بخصوص فروش ایزو بوتیل استات کد مرک 820557 (مرک آلمان) می باشد.که در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس بگیرید.  با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

 

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت محصولات نمایندگی مرک آلمان  میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447  (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت