ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

ایزوپروپیل بتا-دی-۱-تیو گالاکتو پیرانوزید

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

ایزوپروپیل بتا-دی-۱-تیو گالاکتو پیرانوزید

85 / 100

در دنیای امروزه، ایزوپروپیل بتا-دی-۱-تیو گالاکتو پیرانوزید به عنوان یک ترکیب کلیدی در زمینه‌های مختلف شناخته می‌شود. این مواد، به ویژه در علوم پزشکی و صنایع غذایی، تاثیرات بسیاری دارد. در این مقاله، به بررسی این ترکیب و اهمیت آن در حوزه‌های مختلف می‌پردازیم.

خرید خود را با اطمینان انجام دهید. تضمین ما این است که هر محصولی که از ما خریداری می‌کنید، با استانداردهای بالای امانت و کیفیت همراه است از جمله خرید ایزوپروپیل بتا-دی-۱-تیو گالاکتو پیرانوزید که جزیی از محصولات پر فروش این مجموعه می باشد.

شرکت شیمی کهن، نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک merck ، محصولات سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.خری

ایزوپروپیل بتا-دی-۱-تیو گالاکتو پیرانوزید

ایزوپروپیل بتادی-۱-تیو گالاکتو پیرانوزید، یک ترکیب شیمیایی است که در ساختار آن ایزوپروپیل، بتا-دی-۱-تیو، گالاکتو و پیرانوزید به وضوح تشخیص داده می‌شوند. این ترکیب با ویژگی‌های خاص خود در زمینه‌های مختلف کاربرد دارد.

یکی از ویژگی‌های برجسته ایزوپروپیل بتا-دی-۱-تیو گالاکتو پیرانوزید، خصوصیت ضدباکتریایی آن است. این ترکیب باعث مهار رشد بسیاری از باکتری‌ها می‌شود و در نتیجه، در صنایع غذایی به عنوان یک ماده نگهدارنده مؤثر استفاده می‌شود.

ایزوپروپیل بتا-دی-۱-تیو گالاکتو پیرانوزید

مشخصات ایزوپروپیل بتا-دی-۱-تیو گالاکتو پیرانوزید

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

I5502

Sigma-Aldrich

Isopropyl β-D-1-thiogalactopyranoside

≥99% (TLC)

Synonyme(s):IPTG, Isopropyl β-D-thiogalactoside
Empirical Formula (Hill Notation):C9H18O5S
Numéro CAS:367-93-1
Poids moléculaire:238.30
Beilstein:4631
Numéro EC:206-703-0
Numéro MDL:MFCD00063273
ID de substance PubChem:24896069
NACRES:NA.3

مشخصات ایزوپروپیل بتا-دی-۱-تیو گالاکتو پیرانوزید

کاربردها و اهمیت ایزوپروپیل بتا-دی-۱-تیو گالاکتو پیرانوزید

 • کاربرد در صنایع غذایی
  ایزوپروپیل بتا-دی-۱-تیو گالاکتو پیرانوزید به عنوان یک ماده نگهدارنده در صنایع غذایی به کار می‌رود. این ترکیب با توانایی کاهش رشد باکتری‌ها، میوه‌ها و محصولات غذایی را از فساد حفظ می‌کند و عمر مفید آنها را افزایش می‌دهد.
 •  استفاده در علوم پزشکی
  در زمینه علوم پزشکی، ایزوپروپیل بتا-دی-۱-تیو گالاکتو پیرانوزید به عنوان یک عامل ضدباکتریایی مؤثر شناخته می‌شود. این خصوصیت باعث استفاده گسترده این ترکیب در تولید داروها و محصولات بهداشتی می‌شود.

خواص 

 • شرح: غیر یونی
 • سطح کیفیت: 300
 • سنجش: ≥99٪ (TLC)
 • فرم: پودر
 • تکنیک): کروماتوگرافی لایه نازک (TLC): مناسب
 • ناخالصی ها: 10.0-22.0٪ دی اکسان
 • رنگ: سفید تا مایل به سفید
 • mp: 120-122 درجه سانتیگراد ((248 – 252 درجه فارنهایت ))
 • انحلال پذیری: آب: 50 میلی گرم در میلی لیتر، شفاف، بی رنگ
 • دمای ذخیره سازی: 2-8 درجه سانتی گراد

ساختار ایزوپروپیل بتا-دی-۱-تیو گالاکتو پیرانوزید

ایزوپروپیل بتا-دی-۱-تیو گالاکتو پیرانوزید یک ترکیب شیمیایی پیچیده است. در اینجا فرمول ساختاری آن آمده است:

CH3CHOHC(OCH3)SH

در این فرمول، مولکول دارای یک گروه ایزوپروپیل (CH3), یک گروه هیدروکسیل (CHOH), یک گروه استر (C(OCH3)) و یک گروه تیول (SH) است. این ترکیب به عنوان یک پیرانوزید شناخته می‌شود که گروه تیول به اتصال یک گروه گالاکتوزیل به بخش دیگر از مولکول متصل است.

ساختار ایزوپروپیل بتا-دی-۱-تیو گالاکتو پیرانوزید

نتیجه‌گیری

در ختم این مقاله، می‌توان نتیجه گرفت که ایزوپروپیل بتا-دی-۱-تیو گالاکتو پیرانوزید با خصوصیات منحصر به فرد خود، در صنایع مختلف مانند غذا و پزشکی اهمیت یافته است. استفاده هوشمندانه از این ترکیب، می‌تواند در بهبود شرایط بهداشتی و کیفیت محصولات تاثیرگذار باشد.

ایزوپروپیل بتا-دی-۱-تیو گالاکتو پیرانوزید

خرید ایزوپروپیل بتا-دی-۱-تیو گالاکتو پیرانوزید

شرکت شیمی کهن نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید ایزوپروپیل بتا-دی-۱-تیو گالاکتو پیرانوزید با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

ارسال کالاهای موجود در انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان تهرانتوسط پیک

 ارسال مشتریان سایر شهرها

توسط شرکت های حمل و نقل ( تیپاکسپستترمینال )

قیمت  فروش ایزوپروپیل بتا-دی-۱-تیو گالاکتو پیرانوزید

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش ایزوپروپیل بتا-دی-۱-تیو گالاکتو پیرانوزید می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک آلمان و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887(ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت