ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

اکسید نیکل

دسته بندی
تماس / Contact
  • تلفن : 66985887-021
  • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
  • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

اکسید نیکل

image_pdfimage_print

فروش اکسید نیکل یکی از مهمترین اکسیدهای فلزی ماده شیمیایی می باشد. که به صورت نانو ذرات بوده و به شکل پودر می باشد. این ماده شیمیایی هم با کیفیت آزمایشگاهی و تحقیقاتی و هم با کیقیت صنعتی تهیه و موجود می باشد و توسط شرکت شیمی کهن قابل عرضه می باشد. اکسید نیکل در دو فرم نیکل (ll) اکسید با فرمول شیمیایی NiO2 و نیکل اکساید با فرمول NiO تولید شده و در بسته بندی های یک کیلو گرمی و 25 کیلوگرمی قابل خریداری می باشد.

نیکل

اکسید نیکل صنعتی،

اکسید نیکل در دو فرم نیکل (ll) اکسید و با فرمول شیمیایی Nio2 و نیکل اکساید با فرمول NiO در صنعت موجود است . نانو ذرات این ماده از جمله مهمترین اکسیدهای فلزی است که دارای ساختار مکعبی است .شکل ذرات آن تقریبا کروی شکل می باشد. و به علت ساختار ویژه و منحصر به فردی که دارد باعث کاربرد فراوان در زمینه های فتوولتاییک، کاتالیزورها، حسگرها، مواد سرامیکی و غیره شده است.

این ماده به عنوان یک اکسید باز فلزی طبقه بندی شده است. چندین میلیون کیلو گرم در سال و با کیفیت متفاوت عمدتا به عنوان یک واسطه در تولید آلیاژهای نیکل تولید می شوند. اکسید نیکل، (ll) یک کاتالیزور هیدروژناسیون چند منظوره است. استنشاق طولانی مدت این ماده می تواند به ریه ها آسیب برساند .و باعث ایجاد ضایعات و در برخی موارد ایجاد سرطان نماید. نیمه عمر محاسبه شده انحلالاین ماده، در خون بیش از 90 روز است.این ماده شیمیایی برای مدت زمان طولانی در ریه ها باقی می ماند. در انسان، و به عنوان یک عامل سرطان زا دسته بندی شده و خطر ابتلا به سرطان تنفسی را افزایش می دهد.

این محصول دارای شکل بلوری جامد می باشد. و رنگ آن مشکی و سبز سدری است.میزان فلز محتوای آن حداقل 78% بوده و دارای دانسیته 6,67 g/cm3 می باشد.

نیکل2

کاربردهای اکسید ، در صنعت

از مهمترین کاربردهای نیکل اکساید می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • عوامل رنگ آمیزی و چسب برای مینای دندان
  • حسگرهای دما
  • کاتالیزورها
  • رنگدانه های سرامیک و شیشه
  • فیلترهای نوری فعال
  • اکسید نیکل،عمدتا برای تولید آلیاژها استفاده می شود.

قیمت – فروش

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی، آزمایشگاهی و صنعتی بخصوص اکسید نیکل، صنعتی (Nickel oxide) می باشد.که در زمینه واردات و توضیع این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

 

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت  اکسید نیکل میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447  (ساعات تماس 24ساعت)

 

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت