ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

اسید اکریلیک کد 800181 مرک

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

اسید اکریلیک کد 800181 مرک

89 / 100

اسید اکریلیک کد 800181 مرک یا اسید پروپنیک یک ترکیب ارگانیک و با فرمول شیمیایی CH2=CHCOOH می باشد. این ترکیب ساده ترین اسید کربوکسیلیک غیر اشباع است که از یک گروه وینیل تشکیل شده که مستقیما به انتهای اسید کربوکسیلیک متصل می شود. این مایع بی رنگ دارای بوی مشخصی است و با آب، الکل، اترها و کلروفرم مخلوط می شود.

اکریلیک اسید بصورت مایع بی رنگ و شفاف بوده که با توجه به ساختار شیمیایی.آن که ترکیب با زنجیره ی بزرگ ترکیبات تشکیل دهنده ی پلیمر را تسهیل می بخشد. وزن مولکولی آن 72 گرم برمول است. این ماده قابل انحلال در آب بوده و دارای نقطه ی ذوب برابر با 14 درجه سانتی گراد.و نقطه جوش 141 درجه سانتی گراد می باشد. این ماده برای بیشتر فلزات مانند فولاد، مس، نقره، برنج، به شدت خورنده است؛ اما در مقابل فولاد زد زنگ سازگار است.

اسید اکریلیک کد 800181 مرک

اسید اکریلیک کد 800181 مرک تحت واکنش با یک اسید کربوکسیلیک قرار می گیرد . و هنگامی که با الکل واکنش نشان می دهد، استر آن را تشکیل می دهد. استرها و نمک های اسید اکریلیک به طور کلی.به عنوان آکریلات (یا پروپیونات) شناخته می شوند. اسیداکریلیک و استرهای آن به راحتی با واکنش با پیوندهای دوگانه خود.(به شکل اسید پلی اکریلیک) یا سایر مونومرها (به عنوان مثال آکریل آمید، آکریلو نیتریل، ترکیبات وینیل، استایرن و بوتادی ان) باهم ترکیب می شوند. و هموپلیمرها یا کوپلیمرهای خود را تشکیل می دهند . که در ساخت پلاستیک های مختلف، پوشش ها، چسب ها، الاستومرها و همچنین کف پوش های کف و رنگ کاربرد دارند.

شما می توانید جهت خرید اسید اکریلیک کد 800181 مرک با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید

اسید اکریلیک کد 800181 مرک

مشخصات اسید اکریلیک کد 800181 مرک

8.00181

Sigma-Aldrich

Acrylic acid

(stabilised with hydroquinone monomethyl ether) for synthesis

Select a Size

100 ML
500 ML
1 L
25 KG
Synonym(s):Acrylic acid, 2-Propenoic acid, Acroleic acid
Linear Formula:CH2=CHCOOH
CAS Number:79-10-7
Molecular Weight:72.06
MDL number:MFCD00004367
EC Index Number:201-177-9

مشخصات اسید اکریلیک کد 800181 مرک

 • نام شیمیایی: اسید اکریلیک
 • کد محصول: 800181
 • تولید کننده: شرکت مرک (Merck)
 • وزن مولکولی: بین 72.06 تا 72.07 گرم بر مول
 • شکل ظاهری: مایع بی‌رنگ
 • ویژگی‌ها: قابلیت سوختن و ترشح بوی تند
 • حلالیت: حل در آب و بسیاری از حلال‌های آلی
 • استفاده‌ها: استفاده در صنایع شیمیایی، تولید پلیمرها، رنگ‌سازی، چسب‌سازی و مواد افزودنی در تولید محصولات پلیمری

فرایند تولید  اسید اکریلیک کد 800181 مرک

اسید اکریلیک از پروپیلن تولید می شود که یک محصول جانبی تولید اتیلن و بنزین است.

CH2 = CHCH3 + 3/2 O2 > CH2 = CHCO2H + H2O

از آنجایی که پروپان یک ماده خام بسیار ارزانتر از پروپیلن است . تلاش های تحقیقاتی قابل توجهی برای توسعه یک فرایند بر پایه اکسیداسیون پروپان (با از دست دادن یک هیدروژن) . بر روی یک مرحله از اکریلیک اسید صورت می گیرد. اتیلن می تواند به اسید اکریلیک کربوکسیل تبدیل شود . در صورتی که تحت شرایط دی اکسید کربن فوق بحرانی باشد.

از آنجایی که اکریلیک اسید و استرهای آن به مدت طولانی به صورت تجاری ارزیابی شده اند، بسیاری از روش های دیگر توسعه یافته است .اما بیشتر به دلایل اقتصادی یا زیست محیطی رها شده اند. یکی از این روش ها اکسیداسیون کاتالیستی پروپیلن با اکرولئین می باشد. از اکسیداسیون پروپیلن مواد اکرولئین، اکریلیک اسید، اتالدهیدو کربن اکسید تولید می شود. اکریلیک اسید از اکسیداسیون اولیه بدست می آید . در حالی که اکرولئین در مرحله دوم تغذیه می شود. و برای فرایند خالص سازی نهایی از تقطیر آزئوتروپیک استفاده می گردد.

اسید اکریلیک کد 800181 مرککاربرد اسید اکریلیک

بازار اکریلیک اسید در طول سالها رها شده است . و کاربرد این ماده در بخش های مختلف، از محصولات آرایشی، مانند: ناخن های اکریلیک گرفته تا استفاده در صنایع مواد شیمیایی افزایش یافته است. مصرف اکریلیک اسید مطابق با سازمان های بهداشتی در آمریکا دارای اختلافات زیادی بوده و استفاده از آن در محصولات مختلف مورد بررسی قرار گرفته است. به طور سنتی، اکریلیک اسید به عنوان یک ماده ی خام در تهیه صنعتی استرهای اکریلیک کاربرد دارد. این استرهای اکریلیک مانند متیل اکریلیک، اتیل اکریلیک و غیره، برای تهیه ی رزین های مبتنی بر حلال مورد استفاده قرار می گیرند.

با این شرایط، به واسطه ی نگرانی های زیست محیطی، تولید آن متوقف شده است. علاوه بر این، اکریلیک های مبتنی بر آب در پوشش های خانگی و .در محصولات مختلف دیگر مانند نقاشی، کاغذ، چسب، پوشش ها، صنعت رنگ و واکس به طور گسترده توسعه یافته اند. با بررسی های بیشتر، یک رده از ترکیبات به عنوان پلی اکریلیک ها به کمک اکریلیک اسیدها توسعه یافته اند. که در ساخت غلیظ کننده ها و دیسپرس کننده ها مورد استفاده قرار می گیرند. از دهه ی گذشته، مصرف اکریلیک در دو حوزه ی خاص به شدت محبوب شده است: تولید پلیمرهای فوق جاذب و پلیمرهای مواد شوینده

کاربرد پلیمری اسید اکریلیک

طبق گزارش این پلیمرهای فوق جاذب منحصر به فرد تقریبا 30 درصد از مصرف اکریلیک اسید جهانی را به خود اختصاص داده اند. اساساً، پلیمرهای فوق جاذب یک ویژگی منحصر به فرد به منظور جذب دارند. این مواد می توانند تا 100 برابر وزن خود را رطوبت نگهداند. این موضوع باعث شده یک بخش جدایی ناپذیر در تولید پوشک های بچه باشند. به طور خلاصه ، اکریلیک اسید یک ماده شیمیایی بوده که برای تولید پلیمرها، پارچه ها، صنایع جوهر، محصولات مصرفی، پلاستیک ها، عوامل کیلیت ساز، پوشش های مبتنی بر آب و اغلب در صنایع بسته بندی غذایی با دستورالعمل های دقیق از سازمان های بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد.

 • اسید اکریلیک یک اسید ناپایدار تمایل بالایی به تشکیل پلیمرها دارد.
 • این ماده در مخازن ذخیره سازی ساخته شده از آلومینیوم، فولاد، شیشه و آهن ذخیره می شود.
 • این ماده در کوپلیمرهایی نظیر استایرن، بوتادین، ترکیبات وینیل، اکریلونیتریل هم کاربرد دارد.

شرایط نگهداری و بسته بندی

 • اسید اکریلیک بسیار باعث تحریک و خورندگی پوست و دستگاه تنفسی می شود.
 • تماس این ماده با چشم می تواند باعث آسیب شدید و برگشت ناپذیر باشد.
 • قرار گرفتن کم در معرض این ماده از طریق تنفس، اثرات مخرب کمتری را به همراه خواهد داشت.
 • قرار گرفتن در معرض این ماده در طولانی مدت می تواند منجر به آسیب ریوی شود.
 • در بشکه های 200 کیلوگرمی عرضه می شود.
 • بهترین دما برای نگهداری این ماده 15 – 25 درجه سانتی گراد است.

خرید اسید اکریلیک کد 800181 مرک

شرکت شیمی کهن نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید اسید اکریلیک با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

ارسال کالاهای موجود در انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان تهرانتوسط پیک

 ارسال مشتریان سایر شهرها

توسط شرکت های حمل و نقل ( تیپاکسپستترمینال )

خرید اسید اکریلیک کد 800181 مرک

قیمت فروش اسید اکریلیک کد 800181 مرک

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش اسید اکریلیک کد 800181 مرک می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک آلمان و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت اسید اکریلیک کد 800181 مرک میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887(ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت